má cenu zkoušet nějakej utěsňovač?koukal jsem po tomto autokelly.cz/
chladič se mi fakt měnit nechce


má cenu zkoušet nějakej utěsňovač?





















www.google.sk/search?hl=s
k&...





















.zlatej baworák
















jojo, tři ventily a tesnění, sebrat prachy za opravu, a stejně pak bude majitel měnit motor .. nejdřív dolévat olej, pak vydře vačku v hlavě a nazdar .. nebo 3 ventily, pak šup rychle do bazaru, a novej majitel má vystaráno

jéjé
awy nebo bmd? jak psal Milan, po opravě hlavy čekej výraznou až neúnosnou spotřebu oleje 


Po těch 11 letech už začaly kvést prahy, sem tam tečka v podběhu, tak jsem to chtěl zavčas podchytit
No a u Fordu klasicky orezlé spodky dveří



