
pripravene na utorkovu betonaz











Cajt na me hned: "kradenou?!" s vyrazem "ty kriminalniku ted sme te dostali"


zas sa raz daco zadarilo 
























Ale je fakt že u nás jich moc nejezdí a ten design je neokoukaný...


takže jsme od takovéto opravy upustil... a nahradil je silentama z octy nebo z fabči,už nevím















-> myschaak AZNP K.Hora: jo to jsem neměl po ruce






takže bych to prubnul