skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:33:41
26.05.2012
26.05.2012

Koláčný
samozřejmě jsem to zkoušel sundat, ale ty zrezlý matky ne a ne povolit;) a lakoval jsem i ty gumy, protože předemnou to taky někdo dělal štětcem a nevypadalo to pěkně...a bylo to zaschlý během půl hodiny;)
22:06:10
26.05.2012
26.05.2012

stepan
-> vojta99: No jo, jestli to lakoval i s gumama, jako že asi jo, tak bude ta barva lepit ještě za měsíc. 

22:05:44
26.05.2012
26.05.2012

Bery
-> myschaak AZNP K.Hora: my jsme taky dneska něco přivezli.
první průjezdy na rally posázaví,které mé oko zelenou zkalené po včerejší želivské přeháňce vidělo byly asi ve 4odpo.děsná úmrtnost aut a naši kluci taky přispěli.A může jim člověk říkat cokoliv a stejně blbnou až....do stromu
první průjezdy na rally posázaví,které mé oko zelenou zkalené po včerejší želivské přeháňce vidělo byly asi ve 4odpo.děsná úmrtnost aut a naši kluci taky přispěli.A může jim člověk říkat cokoliv a stejně blbnou až....do stromu
22:02:58
26.05.2012
26.05.2012

castrol
-> stepan: kto by sa stym papral
21:58:07
26.05.2012
26.05.2012

Karlos (WIO46)
-> Koláčný: 2 šrouby a 2 matky povolit. To by tě snad nezabilo, ne, aby to nalakování za něco stálo trošku.
21:57:32
26.05.2012
26.05.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> stepan: To sou 4 srouby no, to je voser 

21:55:43
26.05.2012
26.05.2012

vojta99
-> Koláčný: To si lakoval i s gumama?
21:47:55
26.05.2012
26.05.2012

stepan
-> Koláčný: Nebylo by snažší ho sundat z auta na lakování?
21:26:35
26.05.2012
26.05.2012

Koláčný
dělal jsem nový lak zadních nárazníků
přední čekají...
přední čekají...21:19:59
26.05.2012
26.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> J3STER: jo,ty myslíš tu s tím 2promile zbytkáčem


21:17:44
26.05.2012
26.05.2012

J3STER
-> myschaak AZNP K.Hora: No tý na stránce uživatele. Ty oči a to šikmý rameno.

21:15:12
26.05.2012
26.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> J3STER: jaký?

21:12:46
26.05.2012
26.05.2012

J3STER
-> myschaak AZNP K.Hora: Teď jsem otevřel tvoji ID kartu a lekl se fotky.

21:06:03
26.05.2012
26.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> J3STER: zítra je neděle,to ani stromy nerostou

21:04:56
26.05.2012
26.05.2012

Kamil Vidlička
-> Tomas1202: Jak to plato ted vytáhneš?
Ale podobne jsme to taky tak vyřešili u favorita 
Ale podobne jsme to taky tak vyřešili u favorita 
21:04:30
26.05.2012
26.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> castrol: díky)
21:04:24
26.05.2012
26.05.2012

J3STER
-> myschaak AZNP K.Hora: A zítra..?

21:02:49
26.05.2012
26.05.2012

castrol
-> myschaak AZNP K.Hora: gratulujem 

21:01:53
26.05.2012
26.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
dneska oceněna)
21:01:36
26.05.2012
26.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
včera doleštěna

20:57:39
26.05.2012
26.05.2012

Tomas1202
Lepšé jak originál

20:23:08
26.05.2012
26.05.2012

castrol
skoro hotovo v pondelok este jednu ciaru a ide sa na preklady
18:50:16
26.05.2012
26.05.2012

itchy
-> francomk: hovor si co chces, tak isto mozes byt sikovny ako chces, na MKP bola priemerna priprava kedysi sikovny 3dni menej sikovny 5dni, o technologii zvarania ani nehovorim, mozes byt hlava aka chces, ale nehrozi taketo kvantum skusok urobit aj keby co bolo. Je mi to asi jedno, ja mam titul vydrety, aj tak mi to je teraz na h.vno...
Bohuzial v dnesnej dobe nie su asi dolezite vedomosti, hlavne ze je titul.
Bohuzial v dnesnej dobe nie su asi dolezite vedomosti, hlavne ze je titul.
16:46:06
26.05.2012
26.05.2012

francomk
-> haso: šak to, neboli to lahke skušky... ešte ma čaká prenášaná Fyzika I a predmet Modelovanie tepelných procesov (termomechanika) 

16:34:56
26.05.2012
26.05.2012

haso
-> francomk: akakolvek technologia je unavna uz ked si clovek predstavi, ze to ma citat...
16:24:23
26.05.2012
26.05.2012

francomk
-> m8rinek:
-> itchy:
STU MTF Trnava - Odbor "Počítačová podpora výrobných technológií"
takže som teraz robil predmety ako Technológia zvárania, BOZP, Metóda konečných prvkov a podobne. Žiadne ekonomické blbiny...
Síce známkovo nič moc, ale hlavne že mám tie predmety za sebou. Tento víkend to musím dospať a oddýchnut si, som strašne vyčerpaný...
-> itchy:
STU MTF Trnava - Odbor "Počítačová podpora výrobných technológií"
takže som teraz robil predmety ako Technológia zvárania, BOZP, Metóda konečných prvkov a podobne. Žiadne ekonomické blbiny...
Síce známkovo nič moc, ale hlavne že mám tie predmety za sebou. Tento víkend to musím dospať a oddýchnut si, som strašne vyčerpaný...
14:51:47
26.05.2012
26.05.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> minno: dá sa..aj samostatné sklo,aj komplet zrkadlo,prípadne aj samotný plastový obal-bežná vec

14:43:13
26.05.2012
26.05.2012

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
našel jsem pěknej kus rzi pod popraskanym kytem na zadnim blatníku...... takže ježek a kyblik s barvou.. no už aby byl ten celolak 

12:36:33
26.05.2012
26.05.2012

minno
-> Gryzly: pravé "kulaté", áno stačilo by prehodiť sklíčko z pravého do ľavého + prehodiť ten vonkajší rámček. Len neviem či sa ešte dajú kúpiť nové vložky zrkadiel na škodovku, v mototechnách som to už dávno nevidel. A takto mám zrkadlo nové, rámček som si upravil do obla a nemusím zháňať druhé pravé na súčiastky. Navyše som prerábal aj stredové zrkadlo, tak mi to vyrezali jedno s druhým.
12:00:41
26.05.2012
26.05.2012

m8rinek
-> itchy: tak nějak...
-> francomk: ekonomka?
-> francomk: ekonomka?
11:59:55
26.05.2012
26.05.2012

itchy
-> francomk: hmm to bude nejaka prudko narocna skola
11:58:36
26.05.2012
26.05.2012

francomk
Tak, nakoniec sa ukázalo, že sa dá spraviť 5 skúšok za 4 dni 
A v mojom prípade úspešne...

A v mojom prípade úspešne...

11:42:15
26.05.2012
26.05.2012

stepan
Vlastní ruční práce ze starý kožený bundy.
11:11:19
26.05.2012
26.05.2012

Lubes - zrušená registrace
-> minno: tak už aj na teba doľahlo to fotenie v zrkadle?


08:39:45
26.05.2012
26.05.2012

Gryzly
-> minno: Pravé hranaté nebo kulaté? Protože z toho zaobleného by stačilo sklo vyndat a dát nalevo.
08:34:06
26.05.2012
26.05.2012

exwrcteam
-> Luky.: lidl neber to vid lepsi nez tam davat folii kvuli lakovani kufru

08:32:44
26.05.2012
26.05.2012

minno
-> darkstar93: to neviem, ale to je snáď jedno z akej, prídeš do AVIA/LIAZ predajne, pýtaš zrkadlo a buď také majú alebo nie. Musí mať potrebnú veľkosť a byť vypuklé.
08:32:01
26.05.2012
26.05.2012

Luky
-> exwrcteam: mám li být upřímný, tenhle samolepko styl je teda pěkně hnusnej... 

08:14:20
26.05.2012
26.05.2012

exwrcteam
mozna se letos i svezu

03:01:32
26.05.2012
26.05.2012

Jarda/felda
suri 25.05.12 22:35:31 napsal:
→ minno: hlavne sa nevybúraj , je to nezvyk takéto
zrkadlá , octavia má v tom mrtvom uhle panoramatické , v jednom zrkadle
auto ďaleko a v strednom za tebou :D to už sem měl na feldě
→ minno: hlavne sa nevybúraj , je to nezvyk takéto
zrkadlá , octavia má v tom mrtvom uhle panoramatické , v jednom zrkadle
auto ďaleko a v strednom za tebou :D to už sem měl na feldě

22:55:23
25.05.2012
25.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
-> minno: ak smiem vediet :) z akej avie to máš tie zrkadlá? pojdem pozreť či majú aj tu u nás. :)
22:50:58
25.05.2012
25.05.2012

minno
-> darkstar93: pravé zrkadlo na škodovke je vypuklé už z výroby, keby bolo rovné, tak v ňom neuvidíš nič (skúšal som).
22:49:35
25.05.2012
25.05.2012

minno
Rozdiel panoráma (hore) vs obyčajné zrkadlo (dole). Myslím, že rozdiel je značný.
22:49:10
25.05.2012
25.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
-> minno: super. chystám sa tiež dať do speťakov nové tie zrkadlá. inak moj pravý speťák mi pripadá ako keby nejakú takú vložku mal. je to rozdiel oproti obyčajnému zrkadlu. je to možné?
22:45:36
25.05.2012
25.05.2012

minno
-> darkstar93: ja som si kúpil nové zrkadlové vložky do Aviackych veľkých zrkadiel, tie sú panoramatické, a z nich som si dal vyrezať do škodovky.
-> suri: no práveže mne teraz vadilo že na škodovke v tom ľavom a strednom zrkadle bolo všetko podľa iných áut "moc blízko" a čiže síce veľká plocha zrkadiel, ale malá vyobrazená plocha odrazu. Teraz budú panoramatické všetky 3, takže rovnaký odraz bude na všetkých.
-> haso: kľudne, sa ti to oplatí aj po prirátaní poštovného :-) Tiež si myslím že je to dobrá zmena k bezpečnosti, či už v meste, alebo na diaľnici. je to dosť veľký rozdiel.
-> suri: no práveže mne teraz vadilo že na škodovke v tom ľavom a strednom zrkadle bolo všetko podľa iných áut "moc blízko" a čiže síce veľká plocha zrkadiel, ale malá vyobrazená plocha odrazu. Teraz budú panoramatické všetky 3, takže rovnaký odraz bude na všetkých.
-> haso: kľudne, sa ti to oplatí aj po prirátaní poštovného :-) Tiež si myslím že je to dobrá zmena k bezpečnosti, či už v meste, alebo na diaľnici. je to dosť veľký rozdiel.
22:35:47
25.05.2012
25.05.2012

haso
-> minno: ked raz budem rezat nejake sklo tak ti ho poslem postou nech usetrim 
E: a taketo zrkadla su uplne najlepsia zmena k bezpecnosti, hlavne ak jazdis v hustej mestskej premavke...a aj cuva sa stym uplne fantasticky...:)

E: a taketo zrkadla su uplne najlepsia zmena k bezpecnosti, hlavne ak jazdis v hustej mestskej premavke...a aj cuva sa stym uplne fantasticky...:)
22:35:31
25.05.2012
25.05.2012

suri
-> minno: hlavne sa nevybúraj , je to nezvyk takéto zrkadlá , octavia má v tom mrtvom uhle panoramatické , v jednom zrkadle auto ďaleko a v strednom za tebou :D
22:34:20
25.05.2012
25.05.2012

minno
-> haso: za rezanie len 1,99 eura
dokopy aj s nákupom Aviáckych zrkadiel 6,99 €. Veľa muziky za málo korún. Ale v tom sklenárstve sú ozaj nejakí extra lacní, lebo čo som si bol dať vyrezať zrkadielka do slnečnej clony keď som si ju čalúnil, tak aj s materiálom aj s rezaním som dal za to pár centov.
dokopy aj s nákupom Aviáckych zrkadiel 6,99 €. Veľa muziky za málo korún. Ale v tom sklenárstve sú ozaj nejakí extra lacní, lebo čo som si bol dať vyrezať zrkadielka do slnečnej clony keď som si ju čalúnil, tak aj s materiálom aj s rezaním som dal za to pár centov.22:31:37
25.05.2012
25.05.2012

darkstar93 - zrušená registrace
-> minno: mali také zrkadlo alebo si to z nejakých iných zrkadiel nechal obrezať?
22:29:23
25.05.2012
25.05.2012

haso
-> minno: ze som taky neslusny, kolko si vypytali za rezanie? mne najprv zadelil ze 10, som mu povedal nech si to necha
a potom ze 5e ja ze no to je uz lepsie a skoncili sme myslim na 3e 
a potom ze 5e ja ze no to je uz lepsie a skoncili sme myslim na 3e 
