



Nijaké zvláštní vybavení nemám. .............vlastně mám. vypálil jsem si to na lasseru v práci.























Zopar fotiek, bohuzial iba mobilom...































, ale tak snad ještě chvilku vydrží
. Ok dík, tak jdu to tam nalít.









a proc cervena barva? Ne z nejakyho exhybicionismu, ale byla po ruce 



