
-> michael 20.08.16 21:20:16: Tak to pak jo.































Ať se daří při renovaci,budou někde k vidění fotky jak pokračuješ?



























Tak som klikol na "Ak nechcete od nás dostávať tieto maily, kliknite sem". No a čo ma čakalo? Prihlasovací, alebo registračný formulár
A účet zrušený. Takže na to, aby som mohol zrušiť zasielanie mailov na už zrušenom účte sa treba do toho zrušeného účtu najskôr prihlásiť
Alebo nanovo zaregistrovať. Hajzlíci. Tak som sa nanovo zaregistroval a ešte raz zrušiť už zrušený účet. Tak snáď bude teraz zas aspoň 2 roky pokoj, do poznámky pri rušení som im tam napísal pár pekných slov















