www.autoforum.cz/bleskovk y/muz-na-harleyi-vyucoval- v-kopcich-piloty-superspor tu-a-pockejte-si-na-konec- video














a zpátky dojedeš MHD







Já si s kamionem užil sedm let ..sice jen přes leto - ale stačilo .. Tatra 815 je něco srdečního českýho..


Tohle prostě dost zásadní problém, kterýho by si měl každej všimnout. No jsem zvědav na ND, musí se to přiohbnout kdyžtak, aby se to nestalo po čase zase...




















když jsem jí je na to auto dával tak vypadaly jak ty tvoje:-(










hledej Gemini









tydlety plastové krabice bez duše.





ale zas na druhu stranu kupovat po nom auto je radost