.Že by nějaká podpora nákupu nových aut? Jo dělám si prdel, ale nedivil bych se tomu.

.












Dále zjištěna deformace pravého třmenu hřebenového řízení (rána do skály byla slušná) - ten také vyměněn spolu s oběma silentbloky. Jinak to vypadá, že ještě pár let v denním provozu na místních tankodromech a škodovka se mi rozpadne - je vidět uvolňování bodových svarů karoserie a dokonce některé šroubové spoje na přední nápravě vyžadovaly dotažení...












. Stalo sa to po 20 tis a cca 1,5r.

chodi to celkem pekne... pri te prilezitosti jsem dvere radne vevnitr vytrel rezistinem.



































Plán byl dotočit video až na diskách budou bačkory ale prostě jsem to nevydržel a zajímalo mě jak budou vypadat na autě 





a to, ze proplaceji dojizdeni, to je bomba, s tim jsem se na vysocine jeste nesetkal, max. nejaky prispevek
a i s tim by se mi tu vysmali
