.-> Don_pepe 06.03.17 15:32:42: Ta dáme si? ale lepší by bylo, abys byl doma den předtím
.
.
.






.





. Já jsem poskládal nový zápalko, namontoval, otevřel benál, začal jsem startovat. No a tím jsem taky skončil
.
....Tak sem rovnou přetěsnil vejfuky, skontroloval provozní kapaliny a měl sem zase po měsíci ruce pořádně od šmíru..kruci jak mne to přes zimu chybělo ! ! !
















Jeste jsem tu kastli celou vyvaril – snad jen na par mistecek, ktery uz jsem nestihl dodelat (ram zadniho okna, drobnost na prednim ramu okna a vymeny mostu) a pak to kvuli nedostatku casu (a vlastne i mista) ji prodal :) Tak a to je konec pohadky. Takze dopredu vsecky varuju pred strzenym zavitem na poloose! Skonci to prodejem auta 
























Jak lokomotíva :).
.
Nebo zas já nepochopil?







.


.





