menit jsem nemusel nic a tech ukonu bylo podstatne vic :)Ta zidka je kolma a nejde tam vylizt ani pesky, takhle na fotce to moc nevypada
No V3S by nebyla spatna, ale je pomala a moc zere, ja z nivky vcera z kopce dostal 160km/h, no a tank je jeste pomalejsi a jeste vic zere :)))


nechceš spíš V3S ? nebo tank ? :)















)

