-> J3SETER:











Taky mi přišlo netaktický tohle zveřejnit a ještě v houfu..










já naložím třeba 15ks 115mm příčkovek, a když jdeš, můžeš jednu ruku klidně zvednout o 5-10cm a kolečko jede furt rovně. Problém nastává když se samo začně někam klonit, to máš jednu ruku kontra o 20cm víš a stejně to máš co vybrat. 















A je-li 10ti letá, tak bude nejspíš sloužit ještě dlouho - domníval jsem se, žes opatřil novější..









Jelikož mám kolečko typu "nalezenec", musel jsem dát kolo čistě na trubku a tu přivařit k rámu, takže případná oprava zahrnuje flexu, ale i tak se mi to líbí.


Nicméně i přes naléhání ať si radši koupím nové kolečko jsem úspěšně pořídil co jsem chtěl a teď pro příštích 20 let budu mít klid.
Spíš mě překvapilo kolik v tom rozměru je možností. Co všechno jsem v tom rozměru viděl ve skladu... 















Bylo mi doporučeno, že si mám koupit nové kolečko, že pneu je drahá. 









