
I když takhle na pohled moc pěknej :-)





























me kdyz prestane tesnit, vetsinou pritelkyne vykrikne, ze ji kaplo neco horkeho na nohu, tak s tim tak 15 minut hybu a pak uz zase tesni :)
Ja vse co slo - kanalky v bloku i v klice jsem protahoval dratkem a jeste vyfukoval, zrovna ve fabiacke klice jsem mel sponku...

ked malo kurit bol zavrety, a ked nemalo tak otvoreny. Teraz je len otazka ci nebude tiect tesnenie ked som ho len otocil, nove som v tom bordeli nenasiel...





Výparník čistej, takže asi odtok vody...a to sem si říkal, že sem se ve feldě dlouho nevrtal. 





Zaostrenie nepomáhá iba kúpa nového mobilu,asi je v tom vlhkosť
zatial som nedal tankovacie hrdlo do čela.


























