
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Nehody škodovek...
23:05:39
20.08.2011
20.08.2011

Šulda
-> Vojta P.: to je jediný co mě drží nadvodou toho opela taky přestavěly jako dost mě to vzalo to byl fakt borec a fandil jsem mu 

22:30:05
20.08.2011
20.08.2011

GIRRI
takova kraska ty je škooooddddaaaaaa

22:25:21
20.08.2011
20.08.2011

Vojta P. - zrušená registrace
-> Šulda: jeeeee to je škody
ale hlavně že je posádka ok..snad se auto podaří převtělit do jiný kastle 
ale hlavně že je posádka ok..snad se auto podaří převtělit do jiný kastle 
22:23:09
20.08.2011
20.08.2011

Šulda
-> OndraKrupi: tady 

22:05:47
20.08.2011
20.08.2011

OndraST
Konec jedné éry, škoda že je tak pokroucená, ještě nedávno jsme povídaly o stavbě auta, a hlavně má v tom nastřádáno dost peněz, doufám, že bude nová a ještě rychlejší.
Skoda 130 Lr surprising value for money.
Skoda 130 Lr surprising value for money.
21:40:56
20.08.2011
20.08.2011

Ing. Duso
Pane boze, strasna rana, chvalabohu ze je Petr zivi, bohuzial tej nohy :( ... skodovka
... Posadke zelam skore uzdravenie, a dufam ze sa im podari postavit este jednu taku skodovku... pre mna osobne bola, je a bude vzorom nielen auto ale aj posadka...
... Posadke zelam skore uzdravenie, a dufam ze sa im podari postavit este jednu taku skodovku... pre mna osobne bola, je a bude vzorom nielen auto ale aj posadka...20:16:41
20.08.2011
20.08.2011

Chose75
Je jí Škoda doufám že bude řidič v pořádku!!!
18:45:34
20.08.2011
20.08.2011

Kaprof-Pisařík
Syny 20.08.11 15:52:20 napsal:
→ palinator: To sice ne, ale ten kdo skodovku mel nekdy
odstrojenou a videl odstrojeny i jiny auto, tak pochopi jak jsem to
myslel…
asi tak... Nicmeně brzké uzdravení jezdci :o)
→ palinator: To sice ne, ale ten kdo skodovku mel nekdy
odstrojenou a videl odstrojeny i jiny auto, tak pochopi jak jsem to
myslel…
asi tak... Nicmeně brzké uzdravení jezdci :o)18:42:58
20.08.2011
20.08.2011

OndraKrupi
-> Šulda: tak to je vidět že je to celý hnutý... to musela být mrda. můžeš mi poslat přesně místo kde to bylo? (mapy.... a tak)
18:41:21
20.08.2011
20.08.2011

Šulda
-> OndraKrupi: Petr je asi vpohodě zlomená noha co vím tak to je prd ale to auto je naodpis


18:38:02
20.08.2011
20.08.2011

OndraKrupi
-> Šulda: auuuuuu taková pěkná, hlavně ať se uzdraví
18:37:08
20.08.2011
20.08.2011

Šulda
ještě jedna tady to jedcla vidět kuwaa já mu tak fandil


18:18:39
20.08.2011
20.08.2011

castrol
-> Šulda: asponze nikomu sa nic vazne nestalo 

16:23:27
20.08.2011
20.08.2011

Šulda
-> Syny: to auto je ukonce předek je zlomenej


15:58:44
20.08.2011
20.08.2011

palinator
-> Syny:
Já vím, jak jsi to myslel a vím, jak škodovky při haváriích oproti jinejm autům dopadaj. Ale nemůžeš obecně říct, že v jiným rally autě někdo má nějakou jistotu.
Já vím, jak jsi to myslel a vím, jak škodovky při haváriích oproti jinejm autům dopadaj. Ale nemůžeš obecně říct, že v jiným rally autě někdo má nějakou jistotu.
15:53:18
20.08.2011
20.08.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Syny: Tjn. Je to hrozna hrachovina. Ovsem takovej litr, to je teprv neco


15:52:20
20.08.2011
20.08.2011

Syny
-> palinator: To sice ne, ale ten kdo skodovku mel nekdy odstrojenou a videl odstrojeny i jiny auto, tak pochopi jak jsem to myslel...
Treba v miste kam to koupil je jen naprava... Nic jinyho krome vrsku podbehu a napravy tam neni... Zadna vyztuha, nic... Nevim jak mel u toho delanej ram, ale pokud kolem P kapsy, tak mu mozna muze podekovat...
Treba v miste kam to koupil je jen naprava... Nic jinyho krome vrsku podbehu a napravy tam neni... Zadna vyztuha, nic... Nevim jak mel u toho delanej ram, ale pokud kolem P kapsy, tak mu mozna muze podekovat...
15:47:42
20.08.2011
20.08.2011

palinator
-> Syny 20.08.11 15:44:25:
To neví u žádnýho.
To neví u žádnýho.15:47:12
20.08.2011
20.08.2011

palinator
15:44:25
20.08.2011
20.08.2011

Syny
-> Šulda: Tyvole
Tak to muze bejt rad ze jenom nohu... Skodovka byla moc pekna, ale tak hlavne ze je zivej. U techhle stroju jeden nikdy nevi jak dopadne... 
Tak to muze bejt rad ze jenom nohu... Skodovka byla moc pekna, ale tak hlavne ze je zivej. U techhle stroju jeden nikdy nevi jak dopadne... 
15:38:44
20.08.2011
20.08.2011

mark - zrušená registrace
-> Šulda: To je škody!!!


15:23:01
20.08.2011
20.08.2011

Šulda
Petr Šimurda 20 srpna 2011 v 10:30 ve skuhrově nad bělou sekyrka
15:22:16
20.08.2011
20.08.2011

Šulda
Petr Šimurda 20 srpna 2011 v 10:30 ve skuhrově nad bělou sekyrka
15:22:08
20.08.2011
20.08.2011

Nwkt
-> Šulda: Ohhh shit 

15:21:52
20.08.2011
20.08.2011

U-Geen
-> Šulda: au
15:21:41
20.08.2011
20.08.2011

Šulda
Petr Šimurda 20 srpna 2011 v 10:30 ve skuhrově nad bělou sekyrka
15:21:07
20.08.2011
20.08.2011

Šulda
Petr Šimurda 20 srpna 2011 v 10:30 ve skuhrově nad bělou sekyrka
14:57:28
20.08.2011
20.08.2011

castrol
-> alpin: no pekne aspon si mal atrakviu 

02:38:10
20.08.2011
20.08.2011

alpin
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> fidelmc: áno octa scout , vraj prispal a vrazil do auta čo stálo na chodníku
-> fidelmc: áno octa scout , vraj prispal a vrazil do auta čo stálo na chodníku
02:36:17
20.08.2011
20.08.2011

fidelmc
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
Co se stalo? Neco tam vjelo z vedlejsi ? Vypada to jako octavka scout ?
Co se stalo? Neco tam vjelo z vedlejsi ? Vypada to jako octavka scout ?
02:32:40
20.08.2011
20.08.2011

alpin
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
dnes kúsok odo mňa
vzadu pri tej zastávke bývam
edit : vlastne včera
dnes kúsok odo mňa
vzadu pri tej zastávke bývamedit : vlastne včera
21:06:37
18.08.2011
18.08.2011

mb136gl
-> OndraKrupi: presne také som videl pred pár dňami u nás v meste, keby to bol blavák prisáham, že je to on..
21:03:33
18.08.2011
18.08.2011

castrol
-> OndraKrupi: pekne ho rozsekal 

12:03:59
18.08.2011
18.08.2011

poldy
-> OndraKrupi: pekny podvozok to ma 

09:38:25
18.08.2011
18.08.2011

OndraKrupi
20:26:21
17.08.2011
17.08.2011

Mil@n
-> havlik 17.08.11 10:16:07: Koukam že žije škodarna
Kdysi ji prodaval borec a byl tam narvany motor z una 1,3 turbo
Kdysi ji prodaval borec a byl tam narvany motor z una 1,3 turbo
11:43:04
17.08.2011
17.08.2011

havlik
-> Luky.: jo jo ja sem to pak zkouknul este cely

11:25:06
17.08.2011
17.08.2011

Luky
-> havlik: no ale to je taky hezký, ne? 

10:16:07
17.08.2011
17.08.2011

havlik
-> Luky.: aha:D kdybych umel cist nekoukal bych na 5:50 kde na ty 120 rozlomi apollo:)
09:55:44
17.08.2011
17.08.2011

Luky
12:44:14
14.08.2011
14.08.2011

Lukaso358
-> Dymák: čéče ani nevim na co už reaguješ.
12:42:39
14.08.2011
14.08.2011

Bobesh
-> bnjaro - bnzima: Auta je škoda ale víc by mě sralo,kdybych musel zkrzevá tebe zdobit auto černejma pentlema. Ten tvůj anděl strážnej je fakt druhej Superman. Nebudem dloubat,jak a proč,hlavně že jseš furt v jednom kuse. Brzo se uzdrav

12:37:47
14.08.2011
14.08.2011

Dymák
-> Lukaso358: ta 120 se takhle zlomila, páč měl otevřený dveře, jinak by to bylo malinko lepší...
10:58:06
14.08.2011
14.08.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> bnjaro - bnzima: Hlavní je, že jsi ty naživu. Auto zamrzí, ale bude další, kdežto bnjaro je jenom jeden.
Co se vlastně stalo?
Co se vlastně stalo?10:24:12
14.08.2011
14.08.2011

Mil@n
-> bnjaro - bnzima: Hlavně že jsi tu,chapu že to mrzí,nadělal jsi se kolem auta atd ale jsi tu a auto se dá udělat další


09:00:32
14.08.2011
14.08.2011

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> bnjaro - bnzima: ty vole ser na nejaké auto, buď rád že si živý !!!
skoré uzdravenie prajem ..
skoré uzdravenie prajem ..
08:50:11
14.08.2011
14.08.2011

bnjaro - bnzima
-> Matsoft: na upresnenie : zlomeny chrbat (2 krcne stavce), zlonema sanka , zlomena klucna kost a 15 stehov v kolene ...
ale co je najhorsie je pszchika v hajzlu koli autu na kasu 
ale co je najhorsie je pszchika v hajzlu koli autu na kasu 
14:59:01
13.08.2011
13.08.2011

PodFuck3r
OndraKrupi 12.08.11 13:22:32 napsal:
→ PodFuck3r: no tak aspoň něco, i když asi bych se bál,
že by to svedli na mě… po příjezdu policie (dobrovolně) se sám jakoby přiznal že jel na červenou... policajti viděly černýho a už šel za mnou a aŤ se od něj nenechám ojebat atd :D ale v pohodě
→ PodFuck3r: no tak aspoň něco, i když asi bych se bál,
že by to svedli na mě… po příjezdu policie (dobrovolně) se sám jakoby přiznal že jel na červenou... policajti viděly černýho a už šel za mnou a aŤ se od něj nenechám ojebat atd :D ale v pohodě
13:22:32
12.08.2011
12.08.2011

OndraKrupi
-> PodFuck3r: no tak aspoň něco, i když asi bych se bál, že by to svedli na mě...
12:34:06
12.08.2011
12.08.2011

Jozka
-> PodFuck3r: To jsem vlastně dopadl líp.. při ujetí od nehody si viníka honili policajti sami a já obcoval jen s ČKP - i když složitě. A dvoje (bohužel teda libový) dveře na 120L/1977 taky jako totálka za 4 tisíce (5 - 1)..
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu


