nikdy by som nepovedal že v tom niekto prežil

nikdy by som nepovedal že v tom niekto prežil




tak to je vostrý

, a auto jezdí s vyměněnou karoserií do teď 















to při něm stáli všichni svatý...


vodič mal štastie...kde sa to stalo?.
, to musela bejt šlupka 

vodic to prezil a nic mu nie je !









jak se to povedlo proboha :-D


Hlavne ,že sa nič vážne nestalo,ale aj tak škoda roboty,peňazí,času...no čo aj také veci sa pri pretekaní stávajú.Fakt to už nejde opraviť?Mne sa zdá,že stĺpik neni pohnutý,ale možno sa mýlim...či???
















