→ PodFuck3r: už slyšim ty keci „a on do nás naboural
i když jsme jeli na červenou razizta“

nenene :) sepsali jsme papír o nehodě,já to nahlásil on ne tak sem ho po telefonu honil asi 2,3 dny a nakonec vše OK včera mi za totálku přišlo 6500







No ještě že žije, ten strážný anděl měl teda šichtu. Z té fotky mrazí. Co se stalo?















































tak to je masakr.. hlavně že žije, snad bude brzy ok!






