Jinak stovkovej ethernet už doma snad používám jen já, kterej jsem od stěhování línej vyhrabat ten gigovej switch, ne?















A jen kvůli tomu abyste pak mohli zaplatit ještě nám za to že tu blbost trochu vylepšíme 













Na windows nevím, ale tohle je asi nějaký live CD linuxu co to balí do nějakýho pro laika použitelnýho hávu: www.easeus.com/disk-copy





























