musel jsem tam totiž něco přepisovat v registrech..-> StepaNoFUN 14.10.15 14:37:12: Asi to zkusím, někde jsem slyšel že by snad HP mělo posilat recovery DVD jen za poštovne..
-> dragon_cb_cz 16.10.15 20:22:19: viz sz.
Jinak kdyby někdo s tim měl do budoucna problem, něco jsem přece jen stahnul, je to verze 64bit.



Nechci stáhnout něco zavirovanýho...










