Vraky

prohledat
15462 příspěvků (zobrazeno 976 až 1025) od 20.01.2007 do 07.04.2026, založil/a chooki
řadit dle data
16:23:56
29.08.2015
Honzaloun
-> Tomaso435: Nevím, já u něj nikdy nic nepotřeboval, takže jsem u něj nikdy nebyl. Max. vím že od něj kdysi dávno kamarád bral nějaký díly na formana, ale jak hodně má dostupné jaký díly nevím.
10:18:52
29.08.2015
Tomaso435
-> Honzaloun: vilímek asi moc díly neskladuje co ?
08:09:36
29.08.2015
Honzaloun
-> Tomaso435: Taky to bude tím, že tohle je druhej nejmenší okres v ČR, pak už jsou jen Jeseníky a jak je to s auty tam nevím, znám jednoho co si tam taky občas něco zvěční, ale že by těch škodovek fotil nějak hodně, to ne.
Kurva, že jsem nedržel hubu. Tak o jednu škodovku v RK méně 8 předevčírem po poledni se dostavila k vilímkovi na poslední cestu.. úmrtní list autovraky.mzp.cz/autovrak /.../autovrakcheck?txt=RKB 120... Stála 5 let na místě bez hnutí, ani na čištění neodjela, takže mi bylo jasný že takhle skončí.
zvětšit Vraky - obrázek od Honzaloun vložen 29.08.2015 08:09:36
upraveno 2x, naposled 29.08.2015 08:12:10
20:36:02
28.08.2015
Tomaso435
-> Honzaloun: seš v lokalitě, kde je to na piču jak s prací tak s cenama všechno.. stejně tak šumpersko loučná nad desnou a okolí.. tam potkáš dědka ve spartaku jak jede na nákup... to co tady už dojezdilo tam ještě pár let jezdívá.. je to podle toho jak sou kraje bohatý... v praze to vyhynulo jako první a posouvalo se to do ostatních chudších krajů protože pražák to vyhodil málem a tady místní s tim ještě pár let lítá než to vyhodí.
19:58:34
28.08.2015
Dauntless24
-> Honzaloun 28.08.15 09:23:51: u nás na dědině je jedna 1100 a ne nadarmo se majitelovi říká leštěnka
09:23:51
28.08.2015
Honzaloun
Hovno se šíleně drtí. Zajeďte si někde sem ke mě, tady je to jedna škodárna za druhou, hlavně jaro léto a období kolem vánoc, a jezdí tu i starší, vím o několika spotřebních stovkách, dokonce o jedné tisícovce u důchodce v garáži(kterou už jsem teda nějakou dobu neviděl 10 ) kterou používá na cestu do penny marketu a zpět. Dokonce tady má jeden pravostranou 1201 na popojíždění po městě, sem tam s tím zajede i na sraz. Tomaso, ty to ke mě máš kousek, tak nestačím valit bulvy že u vás si jedinej kdo s fávem jezdí 9 Takže úkaz dvě stodvacítky a jedna stovka na parkovišti před Penny marketem to jinde neuvidím? To jsem docela rád že žiju tam kde žiju.
21:43:57
27.08.2015
Tomaso435
-> Jarda: v okolí se tu ještě najdou co stim jezděj do práce nebo to stojí před barákem a občas se s tim vyjede kam je potřeba... ale jinak to totálně upadlo.. s fávem sem snad jedinej kdo s tim ještě jezdí... ted to šíleně drtěj sotva dejchající felicie a hlavně jedničkový fabie a octavie...
21:40:24
27.08.2015
Jarda - zrušená registrace
-> MimiMB: denně jezdí tak 0,1%4
18:54:57
27.08.2015
stepan
-> Tomaso435: Ani to ne, vyrobených bylo přes 2 000 000 škodovek 742.
upraveno 1x, naposled 27.08.2015 18:55:21
18:48:06
27.08.2015
Tomaso435
-> MimiMB: to tak možná 10 let zpět... vidim to na 90% sešrotovanejch a zbytek prostě někde je.
18:43:54
27.08.2015
stepan
-> MimiMB: Tak sešrotovaných bych teda odhadoval výrazně víc než 1/4.
16:22:07
27.08.2015
MOLSO
-> MimiMB: žeby to presne takto na štvrtiny rozdelili ? 9
21:45:06
22.08.2015
Joey 120 LS
-> UlvRaith 22.08.15 11:00:53: jo tak to už bude součástí přírody když vidim ty 2 stromky prorůstající mezi nárazníkem a předním čelem na té bílýé ouže 1
12:24:29
22.08.2015
Pavel P..
11:00:53
22.08.2015
UlvRaith
21:35:45
21.08.2015
Bukaj
-> UlvRaith 21.08.15 17:19:48: No, nechal spíš na louce, ten "les" tam vyrostl až poté...
21:07:05
21.08.2015
Joey 120 LS
Vedle stojí ještě v areálu ZD tahač LIAZ. pár let možná i přes 10 stojí a zarůstá v smrkovém plotě
20:52:30
21.08.2015
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Joey 120 LS: Takzvaný kopřivák.
20:37:09
21.08.2015
Joey 120 LS
Nějakej valník, jen zapojit a jede 3 teda nejdřív ho musíte vystříhat a vykoapt ze země 1
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 21.08.2015 20:37:09
17:19:48
21.08.2015
UlvRaith
Někdo nechal v lese trochu socialismu. 71
zvětšit Vraky - obrázek od UlvRaith vložen 21.08.2015 17:19:48
15:24:51
17.08.2015
sima
-> Joey 120 LS: jestli myslíš u tchána v garážích, tak tam je jen traktor a bordel, vraků už se zbavil, teď tam má jen každej svoje auto na ježdění do práce 1
upraveno 1x, naposled 17.08.2015 15:25:16
09:47:47
15.08.2015
Bukaj
-> Joey 120 LS 13.08.15 21:47:23: Hodně kvalitní čalounění4
A i ten nárazník vypadá, že má kvalitní chrom, nebo že je mosaznej/nerezovej...9
07:27:26
15.08.2015
Honzaloun
-> GRED-Činpokomon :D: Musíš totiž jít deeper 4
zvětšit Vraky - obrázek od Honzaloun vložen 15.08.2015 07:27:26
22:41:22
14.08.2015
gred
-> Honzaloun: 5 minut.když si seš tak stoprocentě jisnej že zrovna tam já něco,tak sem se o tom chtěl přesvědčit...potvrdilo mi to to že víš prd co já kdy kde3 a už na to seru,stačilo
upraveno 1x, naposled 14.08.2015 22:46:03
09:37:43
14.08.2015
Luky
08:38:34
14.08.2015
Honzaloun
08:26:43
14.08.2015
Honzaloun
-> gred 13.08.15 20:14:28: To hádám muselo stát hodně času, se divím že se na to nevysereš 4 3
zvětšit Vraky - obrázek od Honzaloun vložen 14.08.2015 08:26:43
22:27:01
13.08.2015
gred
-> Joey 120 LS: 9 to je mazda luce legato,v evropě prodáváno jako 929,japonský verze měli motory wankel...konkrétně tuhle už sem viděl na fotce asi 6 lez zpátky,když vypadala eště celkem schopně...velká škoda,těhle v čechách moc nebude...

přikládám tu zminovanou fotku
zvětšit Vraky - obrázek od gred vložen 13.08.2015 22:27:01
upraveno 1x, naposled 13.08.2015 22:28:49
21:56:53
13.08.2015
Joey 120 LS
-> tunerlada: pro tebe ještě druhá fotka, detaily už nevím, stáhl sem to před 2 let z jednoho českého fora zaměřeného na ameriky, tam se tehdy probírala i ta ulice
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 13.08.2015 21:56:53
21:54:49
13.08.2015
Joey 120 LS
Asi ochranná bariéra proti lodím 3
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 13.08.2015 21:54:49
21:54:17
13.08.2015
tunerlada
-> Joey 120 LS: hustý coto je zač ? nevíš kde to stojí ? Dle značky to vypadá že to bude za rohem u nás..
21:50:52
13.08.2015
Joey 120 LS
Něco z ČR
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 13.08.2015 21:50:52
21:47:23
13.08.2015
Joey 120 LS
Dary moře
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 13.08.2015 21:47:23
21:46:11
13.08.2015
Joey 120 LS
začíná to tady upadat.........

zpevňování břehů v usa
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 13.08.2015 21:46:11
21:42:23
13.08.2015
Joey 120 LS
-> sima: a já jí fotil taky jen pár týdnů zpět 3 Btw co je v těch garážích na stejném pozemku? taky nějaký polovraky?
20:15:50
13.08.2015
Zeke-ten šestý
-> GRED-Činpokomon :D: taky sem nic nenašel no3
20:14:28
13.08.2015
gred
-> Tomaso435: 3

-> Honzaloun: projel sem to v rozmezí 200-225,a nic74
19:35:06
13.08.2015
Honzaloun
-> Tomaso435: Ha ha ha *slow clap* ... So funny, i forgot to laugh 4 -> Zeke-ten šestý: +- strana 210.
18:32:46
13.08.2015
Zeke-ten šestý
-> Honzaloun: Asi sem slepej, ale koukal sem na stranu 210 a nic od Grepa sem tam nevidel3
17:48:32
13.08.2015
gred
-> Honzaloun: víc tam toho je,no,ale jak sem řikal,nic sčim by sme měli něco společnýho.a už dost.

-> MimiMB: jestli myslíš toho zelenýho trabanta,tak je to fotka někdy z konce 80/začatku 90 let,kdesi v berlíně3
17:48:31
13.08.2015
gred
-> Honzaloun: víc tam toho je,no,ale jak sem řikal,nic sčim by sme měli něco společnýho.a už dost.

-> MimiMB: jestli myslíš toho zelenýho trabanta,tak je to fotka někdy z konce 80/začatku 90 let,kdesi v berlíně3
16:29:55
13.08.2015
Tomaso435
hele kuci, přes den běží kanál " ČT :D " doporučuju se přestěhovat tam.
16:23:25
13.08.2015
Honzaloun
-> MimiMB: Svojí fotku si sem dal, a 12 let máš taky. Když už ses k tou sám přiznal, nemusíš kecat..
Sice už jsem psal že mlčím, ale člověk se ho zastává a on pak kecá do vočí...
upraveno 1x, naposled 13.08.2015 16:25:22
08:11:40
13.08.2015
Honzaloun
-> GRED-Činpokomon :D: Protože okolo strany 210 je toho víc než jen nějaká tatra.. Ale už fakt mlčím...
07:11:51
13.08.2015
sima
-> Alex41 17.02.15 07:09:38:
Tahle tatra sice nejezdí ale ještě nedávno vykládala kamion. Z autojeřábu je už jen jeřáb1
07:09:17
13.08.2015
sima
-> Alex41 17.02.15 07:10:43:
tohle je tchánova zahrada vedle tý spartakooktávky je moje kastle rapida na díly 1
04:04:54
13.08.2015
gred
-> Honzaloun: sám píše kde na to přišel,konkrétně tady: -> MimiMB 09.08.15 11:59:00: ,i sem si to našel,samozdřejmě nic s čim my by sme měli cokoliv společnýho4 takže vážně nechápu proč do toho taháš to co my sme kdysi,to je to o co mi tu celou dobu de4

a víc se k tomu vyjadřovat nehodlám.

zase k tomu připojim nějakou fotku z internetu aby někdo nepiskoval
zvětšit Vraky - obrázek od gred vložen 13.08.2015 04:04:54
18:41:54
12.08.2015
Honzaloun
-> GRED-Činpokomon :D: Aby jste si nemysleli, že to mimiho napadlo jen tak.. Proto jsem to napsal.. Ale jestli máš ještě něco na srdíčku, tak už mi to fakt piš do zpráv.. Dík
17:56:17
12.08.2015
gred
-> Honzaloun: když sám uznáváš že je ti po tom hovno,tak proč hned jako první co si vytáhl v reakci na mimiho bylo to co my kdysi kdesi?až v reakci na to sem vytáhl tu tvojí mřížku4

k-report zminuju jen abys věděl že to neni zas tak neobviklý,nic víc,nic mín4

ale dobrý seru na to,aby tady zase někdo nehemzoval že to tu strácí původní smysl,přikládám fotku trabanta z internetu3
zvětšit Vraky - obrázek od gred vložen 12.08.2015 17:56:17
16:53:02
12.08.2015
Honzaloun
-> Joey 120 LS: Šlo o to vyfotit i toho žigula v pozadí 4 A jen tak mimochodem já jsem neřídil.

Zamítnuté přispívání mají:

  • Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
  • Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
  • jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
  • kubasim (udělil Syny), důvod:
  • Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
Extreme Tyres