Občas stává na Kolišti, občas ji vídávám jezdit. Tak zkus dát lísteček, no. Do hutí by toho byla pak škoda 

Občas stává na Kolišti, občas ji vídávám jezdit. Tak zkus dát lísteček, no. Do hutí by toho byla pak škoda 















Není to nějakej tvůj starej vzkaz? 















no něco takovýho se v cz/sk nenajde každej den...divim se že už to neni ve zběrně













I když to jsem vlastně i já když nemám 18 
























Ale proto že na spotřebáku rupla hadice od chladiče 