Vraky

prohledat
15462 příspěvků (zobrazeno 1026 až 1075) od 20.01.2007 do 07.04.2026, založil/a chooki
řadit dle data
16:35:31
12.08.2015
Joey 120 LS
-> Honzaloun: dobrý ale u toho emka zkus příště zpomalit a vyfotit to z okýnka řidiče, ani nemusíš zastavit. Budeš mít mnohem lepší záběr
12:33:42
12.08.2015
Honzaloun
A trochu méně šílená fotka... Emko.. dřív tam bývaly dvě, ale jedno už to má asi za sebou..
zvětšit Vraky - obrázek od Honzaloun vložen 12.08.2015 12:33:42
12:31:43
12.08.2015
Honzaloun
-> Joey 120 LS: Pravda... Taky přidám fotku... Pro ty kteří by nepoznaly, Avie..
zvětšit Vraky - obrázek od Honzaloun vložen 12.08.2015 12:31:43
12:19:06
12.08.2015
ondie
12:00:06
12.08.2015
Joey 120 LS
Tak byste ty kecy mohly už někam přesunout, pomalu tu zaniká co je to vlastně za rubriku
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 12.08.2015 12:00:06
11:39:51
12.08.2015
Honzaloun
-> Luky: Psal tady že mu je 12 a půl. Dokonce sem dával i jeho fotku. Já proti tomu nic nemám, já byl stejnej už v 9ti letech, proto se ho zastávám 4
-> cPetan: Přesně tak..
11:30:46
12.08.2015
cPetan
-> Luky: někde to tu sám psal4
10:08:28
12.08.2015
Luky
-> Honzaloun: kde berete všichni, že je mu 12, když má v kartě rok narození 1964? Jen podle psaného projevu?
10:00:06
12.08.2015
Honzaloun
-> castrol: Podle čeho soudíš? Do historie tohoto tématu se dá bezproblémově kouknout, tak nevím dle čeho soudíš.. Argumenty nemám moc dobrý, ale zato vím svoje..
-> GRED-Činpokomon :D: Je mi po tom hovno, to máš pravdu, ale tím pádem se nemáš co vohánět tím že jsem donesl prasklou plastovou mřížku z lesa... Nedělám ti kázání, ani se nesnažím bejt chytrej, fakt nechápu dle čeho soudíš. Tohle tady o tobě píšu protože zrovna tobě vadí ta zasraná mřížka.. Na k.reportu vím asi o třech případech, zbytek byly fakt prkotiny, a vlastně vůbec nechápu proč se tady ohrazuješ k.reportem, když tam je to úplně něco jinýho, a bavily jsme se tam též jinak 4

Vole že jsem radši vohledně toho mimiho nedržel hubu... Ale dejte mu šanci, je mu teprv 12. Vyroste z toho a za 3 roky už tady bude psát úplně něco jinýho.. Jenže gura virtu využije každou příležitost aby někoho mohla flamovat...

A ještě nezapomeňte napsat jaký jsme dva náctiletý haranti, a jak je ta mládež zkažená a já nevím co všechno.. Tahle generace je zkažená, viz. jak se teď všude mluví vo těch hyenách z HK co umučily toho bezdomovce v Pardubkách... Ale jsou tady dost velký výjimky..
upraveno 1x, naposled 12.08.2015 10:03:54
21:14:56
11.08.2015
gred
-> Honzaloun: víš tak možná prd co já sem dělal a nedělal,a tobě je po tom stejně hovno4 nebyl sem žádnej svatoušek,to uznávám,ted bych si za to nafackoval,taky to nakonec skončilo celkem velkym průserem a to mi otevřelo oči,takže to je už zamnou...ale sere mě tohle...

...aby někdo kdo sotva vyšel základku a myslí si jak neni chytrej,ostatně jako většina 15tiletejch my o tom co bylo takovou dobu zpátky dělal kázání...leda nasrat4

a to že sis toho na k-reportu nevšim...tak samozdřejmě že se tam tim nikdo nechlubí,ale už se tam za tu dobu co tam sem provařilo několik lidí,většinou fotkama...

tož tak.
upraveno 1x, naposled 11.08.2015 21:16:12
20:59:03
11.08.2015
růža
Nevím proč, ale vzpomněl jsem si 1
Hoří má panenko - tombola
A tímto videem si dovolím ukončit thému loupeží. Ať to tu zase není zasyflený a nemusí to admin přesouvat do hádek 6
20:49:18
11.08.2015
castrol
-> Honzaloun 11.08.15 20:31:59: skor uz nevies jak tak to zacinas prekrucat
20:31:59
11.08.2015
Honzaloun
-> GRED-Činpokomon :D: No comment 41 Jsem na virtu už asi vod roku 2008, ale už s xtou registrací.. Takže ano, fakt to vím.. Na k.reportu si ničeho podobného nevšímám.
-> Tomaso435: Říkej těm mlaďásům co to tam chodily ničit né mě.... Si pamatuji že si sem dával kdysi dávno fotku kdy to auto mělo čelo a podobně... 71
Jestli vás to potěší, chtěl jsem vás s tím nasrat, a povedlo se mi to. A už bych to docela i ukončil..
upraveno 1x, naposled 11.08.2015 20:32:12
16:38:31
11.08.2015
gred
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : to mi došlo3

-> Tomaso435 11.08.15 06:54:21: 52

-> Honzaloun: a to klidně napiš,to by me zajmalo jak zrovna ty můžeš vědet co já sem dělal v letech 08-103 podle toho co sem kdysi psal tady?tak to to určitě víš úplně do detailu,no3ale když ti to udělá radost,pár spz sem si z vraků nabral kdysi,no...hold mladej a blbej,nebo aspon o něco víc blbej než ted3 mě ale baví sledovat jak tebe pobuřuje to co sem dělal já v letech když ty si v tý době sotva vylezl ze školky3 ,jak kdyby ty auta byly tvoje3 mimochodem se jednalo zejména o auta co neměli okna,dveře,kola,očividně tam ležely xy let,s těma nikdo určitě žádnej plán jak ty řikáš už určitě nikdy neměl4 a mimochodem jestli si myslíš že to je něco tak neobvyklýho...asi by ses na k-reportu divil4
15:09:13
11.08.2015
růža
-> Honzaloun 11.08.15 06:29:24: Ale ty díly, co se válely po lese taky někomu patřily 4 Tak si dávej bacha, aby ti nepřišla rozbít hubu nějaká na*raná veverka 1
15:02:20
11.08.2015
castrol
15:01:34
11.08.2015
HASTRMAN-TATRMAN
-> MimiMB: to jsem to jeste napsal slusne! 139 47
06:54:21
11.08.2015
Tomaso435
-> Honzaloun: myslim že ten poutač někomu patří taky. to je jako bys sloupaval tapety z billboardu
06:29:24
11.08.2015
Honzaloun
-> GRED-Činpokomon :D: Nechtěj, abych sem psal všecky ty věci kolem značek z vraků kolem r. 2008-2010 4 Já tam rozdíl vidím obrovskej, auto v Praze na ulici i když nemá značky někomu patří, a třeba s ním něco plánuje, ale kastle Rapida jako poutač u lesa kterej stejně skončí v peci to je něco jinýho. Navíc už několikrát píšu, že díly se válely po lese kolem, takže bych vlastně uklidil.. 4 Nic, nebudu rejpat, myslím si svoje.
06:24:10
11.08.2015
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> GRED-Činpokomon :D: Pro tvoje info, jde o tu tašku co má v ruce. 3
21:47:29
10.08.2015
gred
-> Honzaloun: nevidim rozdíl mezi opuštenym autem na kraji lesa a autem opuštenym někde ve městě na ulici4

a tim "Alespoň nekradu spz" se snažíš snad říct,že já jo?51

-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : to je celkem fajnový
upraveno 1x, naposled 10.08.2015 22:06:36
18:48:43
10.08.2015
Honzaloun
-> HASTRMAN-TATRMAN: Někdo ho varovat před tím aby nešel rozebírat auto bez značek musí 4
18:03:47
10.08.2015
HASTRMAN-TATRMAN
Ze toho dvanactileteho haranta -> MimiMB: vubec resite... 47
16:50:13
10.08.2015
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
Zajímavý nápad na využití bezpečnostních pásů. Já to teda vidím prvně. www.zaspas.cz/
zvětšit Vraky - obrázek od dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)   vložen 10.08.2015 16:50:13
16:34:28
10.08.2015
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Joey 120 LS 06.08.15 00:16:59: Takový veterán by měl smysl! 157
16:10:44
10.08.2015
Honzaloun
-> MimiMB: Já z toho ale nic nebral 81, tím že bych toho vzal víc jsem myslel třeba tu masku co se tam válela v mechu, nebo podobně, né z toho něco montovat 4
16:04:25
10.08.2015
Honzaloun
-> GRED-Činpokomon :D: Ne, opravdu není. Spoustu věcí z toho se válelo okolo v lese... Z toho bych nic nemontoval, jen to co se válelo okolo bych si vzal... Alespoň nekradu spz 41 Navíc, je rozdíl mezi kastlou auta jako poutač na kraji lesa a autem zaparkovaným v Praze na ulici..
15:27:47
10.08.2015
gred
-> Honzaloun: ty pomlč,viz pár příspěvků níž to co si psal,že "Bejt tam autem tak bych toho vzal víc",to je úplně to samý o čem ty tady ted mluvíš4 3

a k problému...jen ho nechte,ono mu to dojde,až dojde na lámání chleba47
upraveno 1x, naposled 10.08.2015 15:29:00
09:09:30
10.08.2015
cPetan
-> Honzaloun: taky mu ale bylo vysvětleno, že je to čin hodný rozbití čumáku 4
07:40:27
10.08.2015
Honzaloun
Proč se asi ptá... Běžte do archivu třeba rok 2009-2011 a tam se docela hojně virťáci (Flash a spol.) bavily o rozkrádání aut, kradení značek, log, a já nevím čeho všeho... I když auto je odhlášený tak je to krádež... Jestli je ta Astra bez značek, a vaše potřebuje fakt něco vyměnit, tak se zeptej majitele jestli by to nešlo... Ale nevím jak u vás, ale tady je těchto aster spoustu, i na vrakovištích jsou a tam si to můžeš za peníz rozebrat..
upraveno 1x, naposled 10.08.2015 07:40:41
23:43:45
09.08.2015
Joey 120 LS
-> MimiMB: tak jestli ti připadá normální přijít a rozebrat cizí auto jenom proto že je odhlášené, tak by ses měl nad sebou hodně zamyslet. Defacto je to pořád krádež
21:59:05
08.08.2015
RoboSK
-> cPetan: a nejaký jednoduchý test gramatiky a slovosledu 1 lebo niektoré príspevky lúštiť to je za trest 3
21:38:08
08.08.2015
cPetan
Chtělo by to sem zavést nějakej inteligenční test, bez kterýho by nebyla možná registrace 3
21:35:39
08.08.2015
castrol
-> stepan: otupil majzel 1
21:32:52
08.08.2015
stepan
-> castrol: Myslíš, že v 19:32 už měl otlučeno a přišel domů? 1
21:31:40
08.08.2015
Jawák - zrušená registrace
-> castrol: 3 157
21:29:54
08.08.2015
castrol
-> stepan: a nebol to on co to otlkal 1 ?
21:28:01
08.08.2015
stepan
-> RoboSK: Když může někdo otloukat omítku vypnutou sbíječkou, tak proč by tohle nemohlo bejt taky myšlený vážně?
21:23:35
08.08.2015
RoboSK
chlapi , povedzte že sa mi to len sníva lebo ma drbne 3 3 3 mohol to napísať ? 3
21:10:47
08.08.2015
Michal N 283 - zrušená registrace
zabite to skorej ,než to nakladie mladé41
20:06:05
08.08.2015
stepan
-> MimiMB: Jak by sis moh vzít něco co není tvoje? Zapni hlavu.
19:25:14
08.08.2015
RoboSK
-> MimiMB: tú otázku myslíš vážne ? chalan skús občas použiť hlavu 9
18:58:09
08.08.2015
Honzaloun
-> MimiMB: Takových Aster je všude plno 4
15:10:13
06.08.2015
Honzaloun
-> Boomber: To bych tam co nejdřív jel, protože je možný že se tam dostaneš a auto bude fuč.
E: aha, ty si u Opavy, no tak to máš z ruky. já to mám tři kiláky vod baráku.
upraveno 1x, naposled 06.08.2015 15:21:10
08:48:40
06.08.2015
Boomber
-> Honzaloun 23.07.15 13:49:43: To jsem plánoval já, ale pak jsem tam přestal jezdit. Ale jestli tam zase někdy pojedu, tak je beru.
08:12:15
06.08.2015
Pavel P..
-> Joey 120 LS: podobná mrtvola ležela kdesi kolem Českýho Brodu, hned u silce a to rameno koukalo kousek ven ze zahrady... jestli si pamatuju tak ta cesta byla dlážděná. ale co to bylo za vesnici už nevim.
00:27:41
06.08.2015
Knoxville
-> Joey 120 LS: Ano, mému oku také neunikla. Ta by ještě určitě šla zachránit.
00:16:59
06.08.2015
Joey 120 LS
Dnes foceno v obci Leština, okres HB
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 06.08.2015 00:16:59
16:43:06
03.08.2015
Tomaso435
stojí mi za plotem.. beztak to tu schnije na padrť jako všechno co tu stálo...
u jednoho uměleckýho klempíře. z kombíka sedan ? do tří dnů. kombík z hatchbacka na počkání.
zvětšit Vraky - obrázek od Tomaso435 vložen 03.08.2015 16:43:06
upraveno 1x, naposled 03.08.2015 16:44:10
15:18:41
02.08.2015
Tomaso435
-> Milan 136: tyjo když si vzpomenu na rok 2009 kdy sem potkal spolužáka, takovýho nejmejšího ze školy, kterej jezdil v takovýhle hustokáře tehdá za 100 000 plus tuning, lakování kola lauf a další píčoviny aby si dokázal že je ve skutečnosti vyšší než vypadá.... no ty vole :-D a ted je to auto pro vostudu :D

Zamítnuté přispívání mají:

  • Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
  • Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
  • jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
  • kubasim (udělil Syny), důvod:
  • Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
Extreme Tyres