skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
21:35:42
29.09.2012
29.09.2012

castrol
-> Hřib: dik
21:34:18
29.09.2012
29.09.2012

Hřib
-> castrol: ten jeřáb ( nádstavba ) 

21:32:50
29.09.2012
29.09.2012

Hřib
-> Maťulo: byl jsi o 7 sekund rychlejší 

21:31:57
29.09.2012
29.09.2012

castrol
borci ked sa tu tak hadate
co bolo napajane tou zasuvkou na 380?
co bolo napajane tou zasuvkou na 380?21:31:48
29.09.2012
29.09.2012

Domajz
Maťulo 29.09.12 21:27:42 napsal:
→ SexyStroj: videl si niekedy tatru 111ku??? toto je ifa
s4000 1 Byl jsi rychlejší
→ SexyStroj: videl si niekedy tatru 111ku??? toto je ifa
s4000 1 Byl jsi rychlejší

21:31:24
29.09.2012
29.09.2012

cPetan
-> dejvi3052: Sakra, proč nemůže bejt takový krásný vrakoviště někde na západě 

21:31:14
29.09.2012
29.09.2012

Domajz
-> SexyStroj 29.09.12 21:08:44: Ty budeš dobrej znalec...
prdlajz Tatra, ale IFA S4000 autojeřáb
prdlajz Tatra, ale IFA S4000 autojeřáb21:29:57
29.09.2012
29.09.2012

Maťulo
-> Hřib: 

21:27:49
29.09.2012
29.09.2012

Hřib
-> SexyStroj: tak to ani náhodou, doplň si mezery v českých poválečných povozech 
-> 105LR: bude to toto www.trabime.cz/trabi.php? id=3&a...

-> 105LR: bude to toto www.trabime.cz/trabi.php? id=3&a...

21:27:42
29.09.2012
29.09.2012

Maťulo
-> SexyStroj: videl si niekedy tatru 111ku??? toto je ifa s4000 1
21:14:16
29.09.2012
29.09.2012

oppik
-> Pavel P..: proč myslíš?a že zrovna 5km?
21:08:44
29.09.2012
29.09.2012

SexyStroj
mno jo:-) stará poválečná TATRA 111
21:03:17
29.09.2012
29.09.2012

GIRRI
nevim co je ta zac nepoznal sem to
21:01:22
29.09.2012
29.09.2012

105LR
-> GIRRI: 29.09.12 20:55:41 čo je to zač??? takéto stojí v jednej dedine vo dvore poblíž mňa.
20:55:41
29.09.2012
29.09.2012

GIRRI
.
20:55:13
29.09.2012
29.09.2012

GIRRI
.
20:54:44
29.09.2012
29.09.2012

GIRRI
.
20:54:23
29.09.2012
29.09.2012

GIRRI
.
20:51:34
29.09.2012
29.09.2012

GIRRI
.
20:51:18
29.09.2012
29.09.2012

GIRRI
dalsi obevxy z meho blizkeho okoli
20:35:26
29.09.2012
29.09.2012

Pavel P..
-> oppik: pro tebe je všechno daleko co nemáš do 5km.... jak tak pozoruju.
20:20:21
29.09.2012
29.09.2012

oppik
-> Tomaso435: tak to je daleko pro mě :-(
20:07:41
29.09.2012
29.09.2012

Tomaso435
-> oppik: tam v Karviné
20:04:36
29.09.2012
29.09.2012

oppik
-> dejvi3052: kdepak to je focený?
19:59:40
29.09.2012
29.09.2012

Tomaso435
-> dejvi3052: tak ted už to tam poznávám,, tam se to udajně leta nevyváželo a auta tak nějak jen přibejvaj.. kurva tam toho musí bejt........
19:57:14
29.09.2012
29.09.2012

bajou
-> dejvi3052:
škoda, že je to tak daleko..
škoda, že je to tak daleko..19:55:39
29.09.2012
29.09.2012

dejvi3052
*
19:54:42
29.09.2012
29.09.2012

dejvi3052
*
19:53:50
29.09.2012
29.09.2012

dejvi3052
*
19:53:04
29.09.2012
29.09.2012

dejvi3052
*
11:03:18
29.09.2012
29.09.2012

dejvi3052
-> Hurdis: se musim omluvit za mystifikaci,rapidi tam jsou foto vecer
09:22:12
29.09.2012
29.09.2012

El_Burro
-> dejvi3052: Tak to je fakt mazec takovejch aut určitě to nafoť a i jiné značky klidně a hoď to pak nějam na net třeba rajče 

08:27:30
29.09.2012
29.09.2012

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Hřib 28.09.12 23:50:32:
Kamil Korzonek
Autoservis
Nabídka běžných oprav automobilů i oprav výfuků. Zajišťování kompletního pneuservisu. Příprava vozů na STK včetně karosářských prací.No nevypadá to moc jako servis...
Kamil Korzonek
Autoservis
Nabídka běžných oprav automobilů i oprav výfuků. Zajišťování kompletního pneuservisu. Příprava vozů na STK včetně karosářských prací.No nevypadá to moc jako servis...
08:08:45
29.09.2012
29.09.2012

dejvi3052
v tomhle seskupení to tam v tuto dobu stát určitě nebude, je to starší foto... ten odkaz na mapu je realita dneška
mohu dnes nebo zítra nafotit je-li zájem, každopádně starejch škodovek tam maj hromady/ doslova :)
mohu dnes nebo zítra nafotit je-li zájem, každopádně starejch škodovek tam maj hromady/ doslova :)
01:06:24
29.09.2012
29.09.2012

afro100
-> Hřib: ja by som to tipol aj podla toho vraku dodavky rencka u plotu :)
00:01:36
29.09.2012
29.09.2012

castrol
-> Hřib: chcelo by to tam pokukat
23:59:47
28.09.2012
28.09.2012

Hřib
-> castrol: z te cesty mezi nima, kterou jsem x-krát projel jsem netušil, že tam toho může být tolik 

23:54:49
28.09.2012
28.09.2012

castrol
-> Hřib: ty jo pekne pohrebysko
23:50:32
28.09.2012
28.09.2012

Hřib
-> Hurdis: podle budov to typuju někde tady, nalevo od komína komunistické vraky, napravo kapitalistické... www.mapy.cz/ 

23:34:53
28.09.2012
28.09.2012

Hurdis
-> afro100: Pokud je to autentický snímek vzhledem k datu, tak veliká rarita. Už z principu prosím virťáky ze severního kouřolandu o objasnění situace, případné vyrabov..zachránění co jde a seznámení s úlovkem pro dalece přespolní.
23:32:22
28.09.2012
28.09.2012

Vilda - zrušená registrace
dejvi3052 21.09.12 11:53:27 napsal: tuhle možná už opakuju? To zadní čelo té bílé ouži je brutální 

23:31:07
28.09.2012
28.09.2012

afro100
-> Hurdis: inzerát som podľa vodoznaku už dohľadal tiež, ale dík
23:27:24
28.09.2012
28.09.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Hurdis: slušná zbierka Rapidov...aj Gardovku tam vidno
23:25:35
28.09.2012
28.09.2012

Hurdis
-> afro100: Tak to jo, nepochopil jsem příspěvek.
Rapidů k zachránění je ještě relativně dost, tady by se třeba dala použít i nějaká bouda. Přeci jen z 8mi kusů. To by bylo nejzajímavější. Dílů na stavbu je hromada. Netřeba mi. Jen skelety shánět.
Ale máš to mnohem blíž zkusit to můžeš. 728 025 843 Karviná.
Rapidů k zachránění je ještě relativně dost, tady by se třeba dala použít i nějaká bouda. Přeci jen z 8mi kusů. To by bylo nejzajímavější. Dílů na stavbu je hromada. Netřeba mi. Jen skelety shánět.
Ale máš to mnohem blíž zkusit to můžeš. 728 025 843 Karviná.
23:20:10
28.09.2012
28.09.2012

afro100
-> Hurdis: na jednu stranu ta rada na vrakáči zamrzí, na stranu druhú, preživšie kusy sú teraz o to cennejšími .. určite by som si tiež vylúpal toho hafo 
E. aj keď teda nejde o vozy môjho primárneho záujmu ..

E. aj keď teda nejde o vozy môjho primárneho záujmu ..
23:16:57
28.09.2012
28.09.2012

Hurdis
-> afro100: Co prosím?
23:13:23
28.09.2012
28.09.2012

afro100
-> Hurdis: ač som hlavne kiler .. 

23:04:39
28.09.2012
28.09.2012

Hurdis
-> Enggik: Dnes uveřejněno.
Nejsem specialista na špičkové mechanické práce, proto mi pomáhají místní špecialisti, ale zaparkovat si tady dodávku s vlekem na den a sám, knižní titul Supové mexika od "Karla Maye" by byl v porovnání jen imaginární cestopis.
Nejsem specialista na špičkové mechanické práce, proto mi pomáhají místní špecialisti, ale zaparkovat si tady dodávku s vlekem na den a sám, knižní titul Supové mexika od "Karla Maye" by byl v porovnání jen imaginární cestopis.
22:59:29
28.09.2012
28.09.2012

Enggik
-> Hurdis: Jsem rád že se nemůžu považovat za ,,místního magora", neb mi až do dneška byla tahle fotka neznámá 
No, chtěl bych se dostat na vrakoviště s takovou skladbou náhradních dílů. Bohužel, zlaté časy už nenávratně pominuli

No, chtěl bych se dostat na vrakoviště s takovou skladbou náhradních dílů. Bohužel, zlaté časy už nenávratně pominuli

22:37:01
28.09.2012
28.09.2012

Hurdis
Počítám, že většina místních magorů už ten obrázek viděla.
Nicméně dám v plén. Mne rozesmutnil a přitom vzbudil chuť k rabování zároveň. 7x R a 1x G.
Nicméně dám v plén. Mne rozesmutnil a přitom vzbudil chuť k rabování zároveň. 7x R a 1x G.
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
