jo a mám proní kamarádku (není to vrak!)ale ta jen tak ve šmelcu neskončí.a kdyby ano tak se naštvu a hodně protože kila sou stejně tak nádherné auta!. (JEŠTĚ JEDNOU TATO MODRÁ 100 NENÍ VRAK!)
jo a mám proní kamarádku (není to vrak!)ale ta jen tak ve šmelcu neskončí.a kdyby ano tak se naštvu a hodně protože kila sou stejně tak nádherné auta!. (JEŠTĚ JEDNOU TATO MODRÁ 100 NENÍ VRAK!)










A má docela slušnej hnědej interiér 




rapid je alespon auto a ne taska


























































