skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
21:19:19
21.09.2012
21.09.2012

Tomaso435
-> GIRRI 21.09.12 21:17:59: mužeš vyříznout tu masku a hodit to sem ve věčím?
21:17:59
21.09.2012
21.09.2012

GIRRI
.
21:17:27
21.09.2012
21.09.2012

GIRRI
zase neco pridam
12:24:29
21.09.2012
21.09.2012

dejvi3052
a ted už du něco dělat! nasedanou.
12:22:56
21.09.2012
21.09.2012

dejvi3052
-> Pavel P..: tak jsem kecal,je to fakt bulharsko, obec Asenovgrad u města Plodiv
12:16:11
21.09.2012
21.09.2012

dejvi3052
ještě island
12:15:05
21.09.2012
21.09.2012

dejvi3052
-> Domajz2: ok dohledám 

12:10:46
21.09.2012
21.09.2012

Domajz2
-> dejvi3052: ale v Rumunsku se nepíše azbukou, taky bych to viděl na Bulharsko.
12:10:22
21.09.2012
21.09.2012

dejvi3052
*
12:08:58
21.09.2012
21.09.2012

dejvi3052
-> Pavel P..: Romania
12:03:26
21.09.2012
21.09.2012

Pavel P..
-> dejvi3052: to je bulharsko?
11:59:17
21.09.2012
21.09.2012

dejvi3052
-> Pavel P..: cha! a mám to :) i když vrakoidní tak na pul..zajimavje rešený blikače
11:54:54
21.09.2012
21.09.2012

dejvi3052
-> Pavel P..: počkej počkej něco noveho kuwa najdu hned

11:53:27
21.09.2012
21.09.2012

dejvi3052
tuhle možná už opakuju?
11:51:56
21.09.2012
21.09.2012

Pavel P..
dejvi3052 21.09.12 11:44:24 napsal:
tahle tu,taky premiera
byla
tahle tu,taky premiera
byla

11:49:39
21.09.2012
21.09.2012

MOLSO
-> dejvi3052: ty vole tak krasne ošupany naraznik
idealne na RAT 
idealne na RAT 
11:39:07
21.09.2012
21.09.2012

dejvi3052
-> castrol: a já bych si tipnul,že posledních 5 fotek co jsem tu vložil tady ještě nebyli,páč ty stránky z kterejch sem to vzal sleduju pravidelně a tyhle jsem tam viděl prvně.Ale i kdyby tu přesto už byli? tak... opakovat - matka - moudrost :)
11:01:02
21.09.2012
21.09.2012

Domajz2
Joey 120 LS 19.09.12 20:55:48 napsal:
→ castrol: tyhle fotky tu můžou bejt i několikrát,
vždycky je to hezký vidět starý škodovky na americké půdě (i když jen
jako vraky)
EDIT: nebo anglické
ty poslední tři fotky nejsou z Ameriky ani z Anglie, ale z Islandu...
→ castrol: tyhle fotky tu můžou bejt i několikrát,
vždycky je to hezký vidět starý škodovky na americké půdě (i když jen
jako vraky)
EDIT: nebo anglické
ty poslední tři fotky nejsou z Ameriky ani z Anglie, ale z Islandu...
10:58:54
21.09.2012
21.09.2012

Lovec vraků
palubku sice nemá,ale zase má klíčky v zapalování

10:55:37
21.09.2012
21.09.2012

Lovec vraků
A tohle nám stojí na chatě,jediný co z toho (kromě motoru) bylo použitelný jsem si se svolením majitele odmontoval-přední znak 

10:47:54
21.09.2012
21.09.2012

Lovec vraků
Jinak teď vím o dvou už trochu obranejch vracích Golfů 3.generace který jsou dokonce odemčený,tak kdyby někdo chtěl foto...
10:44:01
21.09.2012
21.09.2012

Lovec vraků
Vedle ní je ještě druhá
10:42:50
21.09.2012
21.09.2012

Lovec vraků
interiér
10:40:46
21.09.2012
21.09.2012

Lovec vraků
Je to na tak opuštěným místě že vůbec nedivím že to takhle rozkradli:
21:11:41
19.09.2012
19.09.2012

castrol
-> Joey 120 LS: tak si to tu prelustruj a nemusia sa opakovat
20:55:48
19.09.2012
19.09.2012

Joey 120 LS
-> castrol: tyhle fotky tu můžou bejt i několikrát, vždycky je to hezký vidět starý škodovky na americké půdě (i když jen jako vraky)
EDIT: nebo anglické
EDIT: nebo anglické
15:15:32
19.09.2012
19.09.2012

castrol
-> dejvi3052: vacsina tu bola
08:49:02
19.09.2012
19.09.2012

dejvi3052
*
08:48:42
19.09.2012
19.09.2012

dejvi3052
*
08:48:14
19.09.2012
19.09.2012

dejvi3052
*
08:47:25
19.09.2012
19.09.2012

dejvi3052
*
07:34:26
19.09.2012
19.09.2012

dejvi3052
***
16:00:22
18.09.2012
18.09.2012

gred
-> oppik: aha...no hold podobný ruiny s podobnejma autama okolo je na víc místech no

07:48:38
18.09.2012
18.09.2012

Jozka
-> dejvi3052: Kdyby se udělal výřez, mohla by se fotka vydávat třeba za snímek z kráteru sopky nebo tak něco.. aneb koroze čaruje..

23:52:32
17.09.2012
17.09.2012

dejvi3052
***
22:12:41
17.09.2012
17.09.2012

oppik
GRED-Činpokomon :D 16.09.12 21:20:23 napsal:
→ oppik: to neni vrak,teda aspon nebyl,ale u tý stavby
občas postává
aspon teda doufám že si to nepletu s podobnou ruinou kus od prahy,tam jezdí
podobnejto si asi pleteš chlapče.to není vůbec u prahy to je v Kuksu
→ oppik: to neni vrak,teda aspon nebyl,ale u tý stavby
občas postává

aspon teda doufám že si to nepletu s podobnou ruinou kus od prahy,tam jezdí
podobnejto si asi pleteš chlapče.to není vůbec u prahy to je v Kuksu
21:20:23
16.09.2012
16.09.2012

gred
-> oppik: to neni vrak,teda aspon nebyl,ale u tý stavby občas postává
aspon teda doufám že si to nepletu s podobnou ruinou kus od prahy,tam jezdí podobnej

aspon teda doufám že si to nepletu s podobnou ruinou kus od prahy,tam jezdí podobnej
18:33:18
16.09.2012
16.09.2012

oppik
ještě jedna
18:31:43
16.09.2012
16.09.2012

oppik
dneska foceno v Kuksu
21:33:20
15.09.2012
15.09.2012

j_j
Garde, byl tam ještě Rapid a eMko - Karlštejn.
21:45:37
08.09.2012
08.09.2012

castrol
-> Don_pepe: to by som bol rad
08:30:41
08.09.2012
08.09.2012

Don_pepe
-> castrol: Sem jen projížděl okolo, vyfotím líp příště

19:41:18
07.09.2012
07.09.2012

castrol
-> Don_pepe: stoji strom
a lepsie foto era bude?
a lepsie foto era bude?18:54:05
07.09.2012
07.09.2012

bajou
Kvalita fotky teda otřes, je to focený kalkulačkou (a jak tak pozoruju, fotí to hůř a hůř...
)
Jinak chudák auto..
)Jinak chudák auto..

18:52:50
07.09.2012
07.09.2012

Nostalgik
Don_pepe 07.09.12 18:47:59 napsal:
copak to tam vzadu stojí?
Domček, no a?
copak to tam vzadu stojí?

Domček, no a?

18:47:59
07.09.2012
07.09.2012

Don_pepe
copak to tam vzadu stojí?

19:55:58
05.09.2012
05.09.2012

stana1
a ještě záběr na šibenici

19:53:55
05.09.2012
05.09.2012

stana1
a z druhé strany:
19:52:48
05.09.2012
05.09.2012

stana1
taky tady přihodím jednoho trabiho...
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
