
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
20:08:48
11.12.2009
11.12.2009

gred
-> stodvacet: jo ták

20:08:17
11.12.2009
11.12.2009

Tomaso435
-> stodvacet: tak proto to nekoroduje

20:03:36
11.12.2009
11.12.2009

stodvacet
-> GRED-Činpokomon :D: Karton ne,to auto mělo všechny povrchové díly z plastu
19:44:41
11.12.2009
11.12.2009

gred
-> THOMMY : to má místo půlky kapoty vysící karton nebo co

19:40:44
11.12.2009
11.12.2009

THOMMY
Chudák
19:39:22
11.12.2009
11.12.2009

THOMMY
Někteří možná znají
11:25:55
10.12.2009
10.12.2009

Pavel P..
-> Embeso: to neni gls...
00:22:14
10.12.2009
10.12.2009

m8rinek
-> Tomaso435_Žák 3.Bé 06.12.09 21:27:22: možná to je proto, že jsou tak konstruovaný (ne ten plamen, to rozpulení)
22:38:34
09.12.2009
09.12.2009

Vojťas
-> Embeso: co nadelas taky bych se za nej nezlobil :(
21:44:38
09.12.2009
09.12.2009

M@RYN
-> skodarapid1365: proč na každé fotce z vrakáču či šroťáku musí být patnáctistovka žigulík. Jinak toho Embassa je škoda
21:21:20
09.12.2009
09.12.2009

Embeso
Vojťas 07.12.09 16:59:43 napsal: → skodarapid1365 07.12.09 16:55:14: nahore je pekny garde
néé GLSo néé!

néé GLSo néé!
20:34:48
09.12.2009
09.12.2009

Tampajs
2
20:34:10
09.12.2009
09.12.2009

Tampajs
1
10:41:32
09.12.2009
09.12.2009

El_Burro
-> Hurdis: Fuj si mi připomněl to video kde bylo jak se masokostní moučka vyrábí

21:03:04
08.12.2009
08.12.2009

Hurdis
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: Podle "emirickýho" způsobu by měli pořádný stranový lis a vyráběli by kostičky ala magi bujón i bez odstrojování. Příměsi by ve vzniklém ingotu vyhořely v peci při vysokých teplotách bez vzniku toxických látek, asi jako když se v cementárnách topí starými pneu nebo masokostní moučkou.
20:58:57
08.12.2009
08.12.2009

Tomaso435
-> Mil@n: to je jak v mejtě , přivezeš auto veme naběrač chytne to za čumák, praští s tím párkrát vo zem tak že z toho nepoužiješ ani páčku k volantu a hodí na kupu kde to ještě řádně udusá aby se vešlo co nejvíc,,,, pak se veze vše do spalovny.... hold americkej zpusob
20:52:35
08.12.2009
08.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Mil@n: ty krávo,to si děláš prdel....nebejt tak daleko tak tam jedu

20:46:52
08.12.2009
08.12.2009

cPetan
-> Mil@n: JJ je to v řiti, já se dneska ptal na tu 100ku a prej neprodaj
Tak pokud něco scháníte, tak tam běžte, než to sešrotujou, kámoš už si třeba bere nárazníky...
Tak pokud něco scháníte, tak tam běžte, než to sešrotujou, kámoš už si třeba bere nárazníky...20:31:31
08.12.2009
08.12.2009

Mil@n
Ja dneska byl vyvezt nějaký šrot ale to sem neměl dělat
Na šrotaku bylo garde s 20 tisícama kilaku,blýskalo se už z dalky tak sem ho okoukl a fakt libovka ale než sem stihl zjistit víc tak ho sešrotovali
navíc to prej stejně neprodají protože je ekologicky likvidují
Na šrotaku bylo garde s 20 tisícama kilaku,blýskalo se už z dalky tak sem ho okoukl a fakt libovka ale než sem stihl zjistit víc tak ho sešrotovali
navíc to prej stejně neprodají protože je ekologicky likvidují
17:49:20
08.12.2009
08.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: vy jste rodinka
nechcete mě adoptovat?
nechcete mě adoptovat?21:09:29
07.12.2009
07.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: twe proč mi ted nemame v Časce nakou klempirku zas jako ty
to by byl raj misto zasranejch teras a pergol všude stary werky

to by byl raj misto zasranejch teras a pergol všude stary werky

21:09:02
07.12.2009
07.12.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Nwkt: 

21:07:42
07.12.2009
07.12.2009

Nwkt
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Kde se rodí takoví přítelkyně, že ještě vozí auta domů 

21:06:36
07.12.2009
07.12.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: heč ,přítulka ted jednu taz 1500 přivezla

20:57:48
07.12.2009
07.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> havlik: tim lip objevil jsem jednu sedmdesatku na dily i s prednima lištama ok.-))
20:45:49
07.12.2009
07.12.2009

pulin
-> Nwkt: ten opel je podle mě 2.0 bez turba ale pěkně ostrý:-D ale nwm to jistě vyděl jsem ho jet atd ale turbo tam nepískalo:-D
20:38:33
07.12.2009
07.12.2009

Nwkt
-> pulin: Co to je za motorizaci? Bych bral 2,0T 

20:37:34
07.12.2009
07.12.2009

pulin
-> Nwkt: to kabrio je od kamaráda toho mojeho kamaráda
ale pěkné autíčko 
ale pěkné autíčko 
20:33:39
07.12.2009
07.12.2009

Nwkt
-> pulin: Hmm G Bertone cabrio
20:31:58
07.12.2009
07.12.2009

pulin
vrak
od kamaráda

od kamaráda

20:19:01
07.12.2009
07.12.2009

havlik
-> Kaprof: ten už tam asi nejni nevim třeba přibylo něco nového ale je to bez papírů

20:02:53
07.12.2009
07.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> havlik: ja chci mikrobus už mam nakoupeny nejaky dily:o))
20:00:08
07.12.2009
07.12.2009

havlik
-> Kaprof: kdyz sme tam byli mi tak tam byly este libovy dodavkovy se zaplechovanejma bokama ale ty byly este vic echt nez ten mikro bus.
19:57:43
07.12.2009
07.12.2009

Tomaso435
-> petr s: i s majáčkem
ale některý nevypadaly špatně.... ale věčina měla nějaký ty šrámy no...

ale některý nevypadaly špatně.... ale věčina měla nějaký ty šrámy no...
19:57:22
07.12.2009
07.12.2009

petr s
-> Kaprof: Ve 1203 se dá bydlet
19:56:23
07.12.2009
07.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> havlik: to zas neni špatne:o)) twe to už mě doma vystěhujou


19:55:05
07.12.2009
07.12.2009

havlik
-> Kaprof: no stála nevim snad 12 ale nový letnáky zimáky oboje na vlastnich diskách k tomu, auto po zanovnim laku 5kvalt 1500 obsah
19:53:29
07.12.2009
07.12.2009

petr s
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: Ale to byla zánovní
19:52:54
07.12.2009
07.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> petr s: to bude drahy ale:-( u nas v prelouči to maj predraženy až běda ale dekuji:o))
19:52:49
07.12.2009
07.12.2009

cPetan
-> Kaprof: Na stejnym místě kde je to elektrofáčko stojí asi tři tydle špajsky, ale bude to schnilý...
19:52:27
07.12.2009
07.12.2009

Tomaso435
-> petr s: za 16 000
19:51:44
07.12.2009
07.12.2009

petr s
-> Kaprof: To není nic tajného je to vojenský výprodej zeptej se havlíka ten tam nakupoval
19:51:15
07.12.2009
07.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> Pavel P..: ne kdepak spiš se mi prvni troska odjakživa libila o to vic že jsme ji meli pri stavbě domu

19:50:34
07.12.2009
07.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> petr s: kde to je co to je:o)) udělame s Myschaakem vylet:o))klidne pres SZ:-)
19:49:38
07.12.2009
07.12.2009

Pavel P..
-> Kaprof: chceš v tom bydlet?

19:48:59
07.12.2009
07.12.2009

petr s
-> Kaprof: V rapotíně jich je dost
19:47:49
07.12.2009
07.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> Pavel P..: by mi nevadilo po nečem se schanim:o))
19:46:27
07.12.2009
07.12.2009

Pavel P..
-> Kaprof: ta bude prohnilá skrz na skrz...
19:46:22
07.12.2009
07.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> suri: pravě proto to pravim:o))
19:44:38
07.12.2009
07.12.2009

suri
-> Kaprof: to vypadá na starú poctivu škoda 1203 nie tú trnavskú pomstu z TAZ
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
