hladká kapota, děrované čelo…komu by se to asi líbilo?

netušim:o))














řek bych že to je moskvič





















prej ho jednou zrenovuje to chci videt kdy 






dej pokoj nic už domu nechci ledaC- CX jednou:o))





:o)jen mi ten starej Espace prijde tak ošklivej až je zajimavej nic vic ke značce Renault me jinak nic netahne:o))



radši hold si budu vozit prdel v Hydre než kostitrasu jenž jde videt na každym metru:o)))


Tak se pak neznalá paka divej proč ta hydra nefunguje když ma auto na tachometru 200 000 a repas je pri 160 navic hodnota na budiku dovezenych automobilu je vetšinou pro smích stači nandat občas na diagnostiku
nerikam že nemaji tyto auta svoje slabiny(dělam občas na Citröenu) ale pri trošce udržby je treba Xantie jedno z nejlepšich aut s kterym sem měl čest (nekteri členi by potvrdili leč sou již z tohoto webu vyhnani)
je to jen o konkretnim kuse a inteligenci majitele...



ale tyhle stary v čele s 5kou maj neco do sebe..já mam zas s Frantiky(Citroën-zkušenos
ti jen dobre
)






tahle mrcha by mě lakala na RAT