skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
19:43:07
07.12.2009
07.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> cPetan: ja bych teda šahnul radši po ty 1203:o))
19:41:18
07.12.2009
07.12.2009

Pavel P..
-> cPetan: bez ní se ani nevracej

19:35:55
07.12.2009
07.12.2009

cPetan
Ani není rezavá

19:35:06
07.12.2009
07.12.2009

cPetan
A teď "děsivější" foto
19:34:19
07.12.2009
07.12.2009

cPetan
Dneska jsem byl na vrakáči a málem jsem se rozbrečel, zejtra se tam budu muset ještě stavit a zkusit se zeptat, jestli by to nešlo něak odkoupit, ale obávám se, že ne 

17:01:54
07.12.2009
07.12.2009

Petrson
to sem nevěděl že se trabanti dávaj na šroťták..kdyť jsou z většiny z bakelitu
17:00:27
07.12.2009
07.12.2009

Quest
-> Vojťas: jsem si říkal, ty vole vono tam je eRko 

16:59:43
07.12.2009
07.12.2009

Vojťas
-> skodarapid1365 07.12.09 16:55:14: nahore je pekny garde


16:55:14
07.12.2009
07.12.2009

skodarapid1365
este jedna z vrakaca kam sme to tahali
16:51:41
07.12.2009
07.12.2009

skodarapid1365
moja na poslednej ceste

14:59:45
07.12.2009
07.12.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Pavel P..: e34, mno tahle vypadá že byla tak ze 3-1

14:43:23
07.12.2009
07.12.2009

Pavel P..
-> Nwkt: asi.. nevim
14:39:46
07.12.2009
07.12.2009

Nwkt
-> Pavel P..: e32?
14:39:40
07.12.2009
07.12.2009

Pavel P..
luxus

14:39:24
07.12.2009
07.12.2009

Pavel P..
hnije všude

14:39:08
07.12.2009
07.12.2009

Pavel P..
německá kvalita.. neni nad německé auto

14:38:41
07.12.2009
07.12.2009

Pavel P..
jedna kvalitní hniloba od Větéfky

22:01:18
06.12.2009
06.12.2009

Tomaso435
-> Kaprof: ne staletími, holub mi to přines
21:59:35
06.12.2009
06.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: rokama...
21:56:07
06.12.2009
06.12.2009

Tomaso435
-> stika87: mě¨před třema
21:54:53
06.12.2009
06.12.2009

stika87 - Maschinenführer
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: to mi doslo asi pred 2 mesicema
21:27:22
06.12.2009
06.12.2009

Tomaso435
že ty super auta bud hořej nebo se rozpulej
21:27:04
06.12.2009
06.12.2009

Scary
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: Hej, ten motor chci :-D A jestli měl ten SuperB navigačku, tak tu taky :-D
21:26:03
06.12.2009
06.12.2009

Tomaso435
ten superb aspon zustal v celku ale ferary se nám nějak rozpulilo

21:24:45
06.12.2009
06.12.2009

Tomaso435
kdyby někdo chtěl motor z ferary cpát do stodvacítky,tak pravděpodobně bude v praze na vrakáči

21:02:29
06.12.2009
06.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> az141: to je ZX

20:56:55
06.12.2009
06.12.2009

az141
kdecostoji.osoba.cz/citro
eni tady je ten citroen na nádraží
kdecostoji.osoba.cz/oply a tady ten opel

kdecostoji.osoba.cz/oply a tady ten opel

20:54:41
06.12.2009
06.12.2009

az141
já jsem si na to zvyk nul každou chvilku někde něco rozbitého ve vedlejší dědině na nádraží rozmlácenej kadet a před ním tam stál citroen.je to asik rok co stál za dědinou focus combi byl lechce naraženej na pravej bok v poli po týdnu tomu někdo vytloukl okna a pak to zapálil stál tam pak asi ještě měsíc a pak to někdo uklidil byla to asik nějaká čorko foto bohužel nemám.nebo je to měsíc co za dědinou stála felina stála tam dva dny a už byli vytloukly okna pak se s tratila úplně

20:43:43
06.12.2009
06.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> az141: Tohle mi trha srdce jako milovnikovi šípů at okridlenych či dvojitych

20:38:55
06.12.2009
06.12.2009

az141
ještě jedna 

19:53:24
06.12.2009
06.12.2009

p.b.
-> Mil@n: To je holt taková česká nátura, však to vidíš i tady... 

19:35:41
06.12.2009
06.12.2009

Qwak
Trochu tak prolejzám -> asphalte 21.10.09 21:04:22: CO TO JE!! jak takovyhle auto muže dopadnout takhle?!! to je hodne smutny.. a nechapu to vzdyt tyhle auta bejvaj jenom v garazi... opravdu nechapu lidi co nechaj tohle auto dozrát do tohodle stavu.. vzdyt ta hodnota je.. :X.. nechapu 

17:22:34
06.12.2009
06.12.2009

Mil@n
Ja zas jezdím pravidelně kolem felicie,za týden jí kompletně rozebrali zustala tam už jen kastle a zbytky naprav
Nějaka paní ji tam odstavila u krajnice na hlavním tahu kde je provoz hodně hustý a stejně to rozkradli
Bavil sem se s kamošem co děla na nedaleké benzínové pumpě a ten jí radil že jí to pomuže odtahnout aspon na tu benzínku,ale nechtěla a tak to dopadlo
Jako nechapu to jak někdo muže rozkrast auto u silnice
Nějaka paní ji tam odstavila u krajnice na hlavním tahu kde je provoz hodně hustý a stejně to rozkradli
Bavil sem se s kamošem co děla na nedaleké benzínové pumpě a ten jí radil že jí to pomuže odtahnout aspon na tu benzínku,ale nechtěla a tak to dopadlo
Jako nechapu to jak někdo muže rozkrast auto u silnice15:48:25
06.12.2009
06.12.2009

HavajskejBubeník
-> az141: Made by Vysočina, ale v tejdnu lítam na pardubice a hradec 

15:45:49
06.12.2009
06.12.2009

az141
HavajskejBubeník:vod kut jsi ty?

15:40:23
06.12.2009
06.12.2009

HavajskejBubeník
-> az141: kde že to stojí ? potřeboval bych nějaký náhradní díly do škudky.(motorek na okna,jeden mám spaleny)

15:38:17
06.12.2009
06.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> az141: 

15:35:45
06.12.2009
06.12.2009

az141
→mb136gl:to asik ne stojí normálně v dědině

15:33:12
06.12.2009
06.12.2009

Zeke-ten šestý
-> az141: ze by odstavena corka?
15:31:23
06.12.2009
06.12.2009

az141
→mb136gl: stál tam asi dva tejdny a pak mu rozmlátil někdo vokny chudák a bude to ještě horší

15:29:47
06.12.2009
06.12.2009

az141
citroen
15:27:37
06.12.2009
06.12.2009

mb136gl
-> az141: toto keby videl môj kamarát...
15:26:18
06.12.2009
06.12.2009

az141
škoda ho

15:21:34
06.12.2009
06.12.2009

az141
15:18:07
06.12.2009
06.12.2009

az141
vnitřek

23:13:17
05.12.2009
05.12.2009

škodak
....ještě tu mám jednoho favoritka.....bum!
23:07:41
05.12.2009
05.12.2009

škodak
...hihihi...dneska jsem měl vrakovací den...


23:06:11
05.12.2009
05.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> škodak: Nezapomen na račnu 



23:05:16
05.12.2009
05.12.2009

škodak
-->...jjj pěknej přijeď si....
pro to...mě se zase líbí ještě ta samolepka ŠKODA jak je na boku.....a ty diskyyyy
....v pondělí to půjdu okouknout ...

pro to...mě se zase líbí ještě ta samolepka ŠKODA jak je na boku.....a ty diskyyyy
....v pondělí to půjdu okouknout ...

23:03:04
05.12.2009
05.12.2009

Kaprof-Pisařík
-> petr s: Ja už na to nevidim ani poradně 

Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
