Aby hodnota hezky rostla.. :)-> castrol: Tak potom poreferuj, jak jsi uspěl


Aby hodnota hezky rostla.. :)












. Skoro ty vypadá, že v Kvasinech ty náhradní kastle stříkali současně s erkama barvama z jejich palety.. Jinak teda takhle úplně super dokonale raženej štítek na MB jsem ještě nikdy neviděl - to je jak strojně..




S 80 tis. bys asi neuspěl..




516 jsem vždycky chtěl ale o nové se mi ani nezdálo



Je to focený mobilem s pohlednice,takže žádnej zázrak.

Jeste ze u PC sedim v te praci 
















































