Zajímavé zboží nejen z aukra

prohledat
20843 příspěvků (zobrazeno 9407 až 9456) od 08.01.2010 do 18.06.2026, založil/a Pavel P..
řadit dle data
07:02:33
10.06.2014
Petr98
-> dragon_cb_cz: tuším, ze to jeden překupník tady od nás ze Sev. Moravy. Když si vzpomenu jak jsem ji sháněl...... Místo 1500, na kterých jsme byli domluveni, si vzal jen lahvinku slivovice 3
23:30:21
09.06.2014
castrol
-> dragon_cb_cz: to hej ,da sa aj lacnejsie splasit
23:28:38
09.06.2014
dragon_cb_cz
-> castrol: Za ty prachy si jí může strčit....
23:24:06
09.06.2014
dragon_cb_cz
-> ZdrubT: To je Krejčík (karsha2 na aukru)... pokud neznáš, tak věci má dobrý, ale levnej nejni 4
22:56:22
09.06.2014
RadovanSkodovkar
-> castrol: Ale tak vyzeralo pekne, kufor tiez ako novy.
21:11:25
09.06.2014
castrol
-> RadovanSkodovkar: a bolo aspon v dobrom stave alebo fotka klame ?
01:52:33
09.06.2014
dragon_cb_cz
-> ziza: Jj, vyrábělo se to, VW diesel...
00:31:12
09.06.2014
RadovanSkodovkar
-> castrol: 105ku som videl naživo, hlava motora už mala inu farbu. No ono cele auto mi prišlo akoby bolo lakovane 1
00:20:25
09.06.2014
ziza
Jestli bylo tak smažte.. Tohle jsem nikdy neviděl a zajímalo by mě jestli je to opravdu takhle z výroby nebo to někdo v 90. letech kdy bylo možno ledacos přihlásit zbastlil doma?? Ale prý 60ks..??
auto.bazos.cz/inzerat/... /Taz-1900--Skoda-1203-19-D iesel-Rok-1997.php
23:20:06
08.06.2014
isti
-> castrol: Práve som chcel vložiť tú 105-ku,ten človek je blázon.

Ale teraz vážne nechce to niekto schovať do garáže aby sa to nepoškrabalo?3 3
22:30:42
08.06.2014
Rapidka136
20:13:45
08.06.2014
Kocvin
-> ziza: Neprodají už jsem se ptal ale můžeš to zkusit4 Jinak jednání jak s debilem.. Týpek není schopný pochopit že nepojedu jen tak 270km abych zjistil, že je vlastně všechno co potřebuju na hovno nebo tam není vůbec..
19:58:50
08.06.2014
ziza
-> knapido 03.06.14 18:45:21:
Na to jsem teď tak narazil.. neví někdo jestli prodají celý auto..??
22:54:03
06.06.2014
castrol
-> Eidy: a dokonca mam pocit ze to predava virtak squalo
22:50:26
06.06.2014
Eidy
-> castrol 06.06.14 22:30:52: -> castrol: Tak to je moc hezkej Rapid. Zajímavá barva a za tu cenu paráda.
22:48:30
05.06.2014
castrol
20:33:51
04.06.2014
castrol
-> dragon_cb_cz: rapo je slusne
20:14:31
04.06.2014
bajou
-> dragon_cb_cz: díky 4
19:53:44
04.06.2014
dragon_cb_cz
Mimochodem o další skoro totožnej 105L M1 vím na prodej, nechcete jí někdo, ať jí nemusím zase koupit já? 1 Na laku sem tam škrábanec/oděrka, ale celkově lak má krásnej lesk, koroze na autě minimální (klasika vršek předního blatníku/podběhu nad P-kapsou, jinak nic) a auto smrdí původností...
zvětšit Zajímavé zboží nejen z aukra  - obrázek od dragon_cb_cz vložen 04.06.2014 19:53:44
19:51:10
04.06.2014
dragon_cb_cz
-> Bajou: To jsi se zeptal zrovna toho pravýho (barvoslepýho 1 Ale podle mě je to 8430 červeň zemitá.
19:20:59
04.06.2014
bajou
-> dragon_cb_cz 04.06.14 15:05:26: Pardon za OT, ale jak se jmenuje ta barva na tý M1?
19:14:51
04.06.2014
tomapa
Nevím jestli už tu byla vypadá celkem solidně. Má ji Purč na vrakáči kdyžtak by nebyl problém ji zkouknout.

auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-uzovka-1979.php
15:05:26
04.06.2014
dragon_cb_cz
22:52:17
03.06.2014
m8rinek
-> knapido: To vypadá jako dobře míněná ekologická likvidace...
21:58:56
03.06.2014
myschaak AZNP K.Hora
-> Tabi: proč ne,když vidim ty ouži tak to vypadá celkme původně a slušně....je jasný že při prohlídce může bejt vše jinak teda....3
21:50:50
03.06.2014
Tabi
-> knapido: Slušná sbírka,pěknej kousek tam asi nebude,ale na ND dobrý.157
20:04:57
03.06.2014
castrol
-> knapido: slusne muzeum
18:50:04
03.06.2014
Tomaso435
-> knapido: předpokládám že to je sběr z dob šrotovného :D
00:38:42
03.06.2014
dragon_cb_cz
-> PYGO: Spíš cena vložek, filtr samotnej za to nestojí...
23:33:51
02.06.2014
PYGO
22:21:35
02.06.2014
isti
-> castrol: Pekné to je,ale ako to myslí že pôvodný stav a popritom všetko nové?
Dúfám že aj ten kíbel je k tomu5 5
22:16:27
02.06.2014
castrol
-> RadovanSkodovkar: to nemam tusenie
22:14:16
02.06.2014
RadovanSkodovkar
-> castrol: Pekna je ale trochu sa mi nezda ten šrob ktorý drží pozdlžne rameno v kasni. Prečo je vo farbe?
21:52:56
02.06.2014
dragon_cb_cz
-> Pavel P.. 02.06.14 13:47:35: Sakra, Budějce, že by mi někdo vybral sklad? 1
15:14:28
02.06.2014
m8rinek
-> aDAm: Jenže to pak ztratí pevnost, kterou to teda stejně nikdy moc nemělo :D.

-> Klubko_: Jenže to pořád bude těžký, kopcový 106 jsou jen rám a na tom posazenej kompozitovej kaslik :))).
14:23:03
02.06.2014
Klubko_
-> Jirik_Tuňák1983: tak eMko, když se to řádně ořeže, tak to taky moc těžky nebude.
-> Pavel P..: tak to si nemyslím 4
14:21:54
02.06.2014
aDAm
-> Jirik_Tuňák1983: tak když na tu boudu upadneš párkrát s vrtačkou a flexou tak se možná přiblížíš k hmotnosti malucha ;)
14:20:13
02.06.2014
Pavel P..
-> Jirik_Tuňák1983: vono to taky pojede jak 105ka4
13:58:36
02.06.2014
Jirik_Tuňák1983
-> Pavel P.. 02.06.14 13:49:54: To na to musí bejt těžký jak prdel ne? Viděl jsem to max. v Maluchách, 500kách, Saxech, 106kách, Unech a podobných prdítkách. 9
13:54:00
02.06.2014
MOLSO
-> Pavel P.. 02.06.14 13:47:35: a pak že nerostou 1
13:49:54
02.06.2014
Pavel P..
tohle je vynález... škodovka s motorem z mopedu3
auto.bazos.cz/inzerat/... /skoda-120.php
13:47:35
02.06.2014
Pavel P..
Extreme Tyres