píše vše původní, takže PP blatník není původní je jinej. Kolové šrouby pro 17ku klíč se žlutým zinkem tam nepatřej. Ráfky takovouhle barvu v 89 nikdy neměly. Vejfuk není originál ale tyll, Namaštěný gumový koberce aby nebyly vošlapaný sou taky super, a vzhledem k nedržícímu čudliku v tapecu kdy nedrží zacvaklej bych řek že bude mít najeto o něco víc, ten se vyšlochtává až pozdějc. a ty sjetý pneu který sou černější než nový pneu o tom taky vypovídaj hodně.
-> myschaak AZNP K.Hora: pěkný Postavit vlek na papíry není takový problém, před pár lety jsem to dělal. Musíš mít jen tovární nápravu a spojovací zařízení. Zbytek na tom může libovolný, a normálně to dostaneš na papíry
-> Kocvin: jenže zadní blatníky a podlaha je trochu rozdíl.... na 100 zadních blatníků je tak jedna podlaha.. proto ta cena je tak nadsazená protože zájemci budou ale holt to koupí jen ti bohatší... kdežto zadní blatníky nekupujou už ani ty socky, protože jich je všude plno, proto jsou za pár korun..... onehdá jsem nemohl novej zadní blatník prodat ani za 200,-
13:21:51 10.06.2014
Kocvin
-> castrol 09.06.14 23:25:27: Bral jsem od něj zadní blatníky a cenu dal slušnou.. Nevím co se mu stalo že chce za podlahu 12tis...
13:15:54 10.06.2014
Petr98
-> dragon_cb_cz: pokud je to ten co myslím, baví mě vždycky ty jeho jména a maily
13:12:23 10.06.2014
dragon_cb_cz
-> Jozka: Asi tak
13:12:02 10.06.2014
dragon_cb_cz
-> Petr98: To mě stála těch 1500, ale musel jsem si pro ní dojet až do PéeSáckejch kasáren v bejvalým pásmu za Vyšším Brodem... ale tak vejlet pěknej