Ale chytil jsi se hezky.
-> charon 24.06.26 10:42:55: Odladěno zcela jistě není, když na technické konferenci v dubnu prezentovali, kdy budou OTA svolávačky pro Epiq a Peaq












měl by jsi to přizemnit ale na funkci to nemá vliv 




a trafa u obráběcích strojů jsou protože lampičky musí být na bezpečný napětí 24V 





udělali jeden dyzajn předku a ten páchali a různý karoserie






Jinak ty víš, kdy načárali ten kousek od KGM? Pak je ještě možné, že spolu ti dva výtvarníci seděli v lavici a navzájem od sebe obkreslovali. Jako Tuček a Šlajs. 




Nicméně ze všech důvodů bych to 3f udělal, to že si auto vezme jen 2f, je jedno.





































