Most 2015

prohledat
809 příspěvků (zobrazeno 451 až 500) od 08.01.2015 do 13.01.2016, založil/a Eidy
řadit dle data
16:40:11
07.04.2015
Deri
Zdravím všechny diskutující :) Vidím, že se tu rozvířila poměrně vášnivá debata ohledně jednoho předjíždění. Já sem ten týpek z Mazdy.



Přidal bych k tomu můj pohled jak sem celou situaci bral v přímém přenosu.



Už od vracáku jsem se k oběma začal poměrně rychle blížit. v levé z kopce jsem viděl, jak se Nepér drží vnější stopy, tak jsem to bral, jako že mě pouští a podjel ho klasicky vnitřkem.



Pak jsem ale začal dost rychle dojíždět bílou a tak jsem musel jít z plynu o dost dřív než obvykle (nechtěl jsem se na něj moc lepit), takže jsem vjížděl do zatáčky pomalejc (jinak bych byl dávno před Nepérem)



Neviděl jsem ho ve zpětném protože byl v mrtvym úhlu, ale věděl jsem, že asi bude někde vedle mě těsně za mnou, a tak sem se snažil zatáčku projet plynule víc vlevo než se normálně jezdí, ale abych se tam ještě vešel a nemusel v průběhu brzdit což by byl moh bejt mnohem větší prů*** (kdo to zná, tak ví, že ideál stopa tam je styl obrubník-obrubník/podlaha ) Myslím, že místa sem na tom vnitřku nechal poměrně dost. Z tohohle pohledu bych řek, že to je minimálně tak 1,5šířky auta.

s26.postimg.org/vugkadhhl /zat_ka.jpg



PS:

Eidy: Díky za zastání. Opravdu jak píšeš s tim 1,5tuny těžkym autem těch 122kW fakt neni zas tak moc a dát to pod 2:10 na těch obyčejnejch Nokianech opravdu neni sranda a chvílema je to fakt na hraně přilnavosti, ale ještě snad pár s dokážu někde stáhnout. Telemetrie mi ideální kolo píše kolem 2:08 a to už bych nesměl udělat jedinou chybku a nebo to chce lepivější pneu abych se dostal na čas Pallase a jeho RX-8 se 170kW 1 v technickejch pasážích ho sjížim už teď, na výkon na rovině ovšem ztrácim to je jasný. (červená čára Pallas, modrá já): s26.postimg.org/ldd0ryimh /2015_Dv_Ptop.jpg
upraveno 1x, naposled 07.04.2015 16:41:00
09:23:17
06.04.2015
Antony - zrušená registrace
-> ochoda: 3 jsem myslel, že se vejdu. Hold kočkovat se se štičkoú se nevyplácí 1 A pán s raketou? To bylo poprvý a naposled, co jsem ho viděl a hlavně slyšel 1
08:57:11
06.04.2015
ochoda
-> Antony: Zatim sem viděl jen první video, ale je vidět, že si seš vědom rallyovýho potenciálu auta a nebojíš se toho využít. 1 Ale jinak hezký. 4 ...a ta část kdy se ozve jen hluk a prokličkuje pán s červenou raketou, to nemá cenu komentovat. 3
00:03:49
06.04.2015
stika87 - Maschinenführer
-> Raito: dekuju moc pekna galerka ;-)
upraveno 1x, naposled 06.04.2015 00:03:59
10:48:21
05.04.2015
Antony - zrušená registrace
-> Eidy: člověče, na to už asi nemám koule 1 ale znáš to, chtělo by to lepší ruce, odlehčit (takhle jak to je i s posádkou cca 1180kg) snížit, silnější motor, jiný kvalty atd. Ale pracuje se na tom 4
10:15:45
05.04.2015
Eidy
-> Antony: Víc přitlačit na pilu. 1

Ale u tebe je vidět, že v zatáčkách udržíš krok s většinou aut. To je super.
23:12:16
04.04.2015
Antony - zrušená registrace
-> Eidy: tak ten ukazoval cajk, než jsme přijeli po dalnici k Praze. Pak se hnuly snímače a uklepal jeden kontakt 3 Holt tankodrom 8 A jaký přitvrzení myslíš? podvozek, nebo ještě víc tlačit na pilu?
22:45:49
04.04.2015
Eidy
-> Antony: Co ten ukazatel kvaltu? Nějak se tam moc hejbal. A taky to ukazuje trochu divně, ne? Myslím konkrétní znaky/čísla. Ale jinak slušný. Chce to trochu přitvrdit. 104
20:31:40
04.04.2015
Šediváček
no tak jsem to taky konečně nahrál. Je to nuda jako vždy.



Most 2015 1.jízda
se spolujezdcem co taky nahrával 1



Most 2015 2.jízda
trochu svyžnější jízda,



Most 2015 3.jízda Mokro
nějaký blbnutí na mokru 4 na slyckách

4 jízda není natočená, stane se
13:51:59
04.04.2015
CpEaRjHaY-průserář
-> Antony: 9 No pěkná orba. Jinak žádný " že by motor" Ale první výlet mimo trať7 Ale video pěkný, hlavně to zpomalený 1
10:30:37
04.04.2015
Raito
Tady je pár mých fotek, nějaká ta Škodovka se tam taky mihla :) - www.flickr.com/photos/... /72157649414028183
zvětšit Most 2015 - obrázek od Raito vložen 04.04.2015 10:30:37
09:56:24
04.04.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Antony: no konečně se mám zase na něco podívat 2
07:27:48
04.04.2015
Antony - zrušená registrace
Videa jsou hotový,

spolujezdci: Vojťas, T, Štika87

k vidění u mě v kartě.

A Pájo, máš tam od brašky detail 47
01:35:03
04.04.2015
kury
-> Nepér: Jako úplně nestraný pozorovatel se přikláním k názorům Tunera a Eidyho. Psal jsi, že jsi mazdě uhnul, tak prostě jela v ideální stopě. Ty jsi měl zvolnit a zařadit se za ní a byl by klid. V té vnitřní stopě by jsi stejně toho moc nevykoumal.
22:40:27
03.04.2015
Nepér
Však já jsem ho pustil, byl rychlejší o dost, aby mě předjel včas. Jenže pak tam byl ještě véna, mazda musela brzdit a najednou jsme zůstali vedle sebe. A fakt jsem myslel, že když předjíždí on mě, že by měl tak, abych pak já nemusel brzdit na poslední chvíli, což jsem nakonec vlastně nemusel, protože místo tam nějaký zbylo, takže ok. Díky za podporu tyjo.
upraveno 3x, naposled 03.04.2015 22:42:34
21:44:44
03.04.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Nepér 03.04.15 21:33:19: Zadny flame nevytvářím, fakt nechápu proč jsi to za Vénou tak drtil (jasně, každý na startu "vypnem" a chcem si to "rozdat"). Stačilo po mírné levé zatáčce neodložil a pustil Mazdu před sebe. Argument, že Vás mohl předjet až ve stoupání je nesmyslný. Prostě to tady vidím na jasné pochybení z Tvé strany a blinkr na okruhu dávám jen tehdy když uhybám a ne jako náznak, že se chceš vrátit do stopy a nepustit ho před sebe... 51
21:33:19
03.04.2015
Nepér
Podle mě to teda tak jednoznačný neni. Já bych si takový předjíždění prostě nedovolil. Situaci, kdy jedou do zatáčky auta vedle sebe vytvořil on, né já. Kdyby tam nebyl véna, byl by s mazdou dávno pryč. Ale měl před sebou dvě výkonově slabší auta, která mohl úplně v klidu předjet ve stoupání za zatáčkou a nemusel mezi nimi nebezpečně kličkovat v zatáčce. Nechci se tu ale kvůli tomu hádat, ta situace byla pravda asi nejhorší z celýho dne, ale žádná tragédie. Týpek v pohodě, psali jsme si na YT. Proto prosím T#2: Žádný flame, situace není tak vyhrocená, aby mělo vůbec smysl se tu navzájem obviňovat podle toho, co komu z videa nějak připadá.
17:07:03
03.04.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Nepér 03.04.15 09:29:55: Nezlob se na mě, ale tohle je jednoznačný FAIL od Tebe. S tou Mazdou byl rychlejší už od vracáku a předjel Tě už v té levotočivé zatáčce, takže jsi měl na té následující rovině odložit, zařadit se za něj do stopy a ne tam vytvářet na brzdách takovou kolizní situaci. Stejně tak nechápu ten levý blinkr, to to měl bok po boku s Tebou zašlápnout a zařadit se za Tebe, když měl větší rychlost? Nesmysl... Tohle je prostě jasná Tvoje chyba.



Véna jel v pohodě, Mazda nebyla zas o tolik rychlejší a tu jednu zatáčku si eventuelně každý počká. Horší je, když Tě někdo blokuje celých 10min.
16:35:27
03.04.2015
Nepér
Jo, že jedu do zatáčky a asi budu potřebovat místo.



Neni to závod, měl jsem víc ubrat.

Neni to závod, neměl přidávat a za každou cenu předjíždět v zatáčce.



Nevim, kdo se zachoval hůř.



Jako hele, mě to ale nepřijde jako nějakej problém, nemusim to dál řešit. Jen v tu chvíli mě to dost naštvalo, že jsem ho v klidu pustil a on mě tam za to skoro zavřel. Z jeho videa to zase vypadá, že mu tam s vénou hrozně překážíme, takže záleží na úhlu pohledu.
upraveno 1x, naposled 03.04.2015 16:35:41
15:35:50
03.04.2015
Eidy
-> Nepér: Levej blinkr jako že mu tam vjedeš?
15:16:29
03.04.2015
Nepér
Jako on nejede špatně a žádnou botu neudělal, jen je prostě rychlejší a musí to tam cpát, škodovka neškodovka, zatáčka nezatáčka. A že jsem neubral... ubíral jsem celou dobu, bylo to z kopce a véna byl předemnou. Když jsem tušil, že se tam nevejde, dal jsem ještě levej blinkr, mohl odložit on, já ten výkon za zatáčkou nemám.
upraveno 1x, naposled 03.04.2015 15:28:43
14:18:24
03.04.2015
Eidy
-> Vena136: Mít 122kW v 1,5t autě taky není žádná velká výhra. Navíc jezdí normální letní gumy a sériový brzdy. S tímhle zvládnout čas pod 2:10 je fakt dobrý.

A co se týká zastání, tak když se na to podívám nezaujatě, největší paseku tam podle mě nadělal Nepér. Když teda vezmu, že by vás měl pustit.

Ale při závodě se jen tak nepouští, takže pokud jste jeli rychleji a venkem, tak jste si to měli pohlídat vy sami. Zatáčku jste projeli, takže co?

Navíc podle videa z Mazdy nevidím sebemenší tendenci tě brát v zatáčce vnitřkem. To jsou ještě emoce, to přejde. 4
14:00:35
03.04.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Eidy: jo ten byl naprd........no a tak pár stovek kilometrů už tam nakrouženo mám (5kol x 4km x 5-jízd x 2x za rok x 4roky) akorát se 3-různýma autama 2 Ale používám tu věc na krku taky.A se 122kW bych si ho tam dával ani by nevěděl kde sem se tam vzal a kam sem zmizel 5 A jako on nechtěl zpomalit,tak já nechtěl uhnout,i když jsem byl dost mimo stopu kůli tomu,aby se tam vešel Nepér,kdyby bylo nejhůř a s ním jsem už nepočítal......ale asi si to vyložil tak,že pouštím jeho.Každopádně se zastanu český značky auta a někoho koho znám,než nějakýho "závodníka".... ...a časy co jsem kouknul kolem 2:14 a to jako žádný zázrak na takový "moderní" auto 1.........abych nebyl ukamenován.......2:10 best lap......o 9s míň než sem si to tam prděl já minulý podzim.....a to je jenom o tom výkonu.
upraveno 1x, naposled 03.04.2015 14:09:50
13:30:16
03.04.2015
Eidy
-> Vena136: No, ono se na to dá dívat i z druhé strany. Mazda byla rychlejší, o tom žádná. Nepér uhne, což je super, ale neodloží a pak jsou najednou v zatáčce vedle sebe. Ono nejde jen o to uhnout na stranu, ale taky zpomalit, aby druhé auto mohlo bezpečně předjet. Chlapíka z Mazdy neznám, ale co jsem pochytil na YT, tak zajíždí celkem slušný časy a má to najetý. Vy jste se tam svezli párkrát a tyhle situace jsou pro vás nezvyklý. O mě by taky někdo mohl říct, že jsem se mu tam nacpal, ačkoliv se snažím nebýt v zatáčce vedle auta, pokud nemám jistotu. Ale z mýho pohledu je to v pohodě.

Tohle mi přijde ok. Ten Myšák loni na stejném místě byl horší. 4
12:50:45
03.04.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Eidy: mě přišlo,že mě s tutim docela namíchnul a já nevěděl co dělat a Nepéra tam docela skřípnul.(brzdím a chtěl jsem nechat trochu víc místa pro něj,nečekal jsem,že se tam vecpe mazda).Mohl taky zůstat do tý zatáčky za náma a pak předjet.Já rychleji jet nemohl a zpomalit a uhnout na vnější stranu se mě nechtělo,kdyby mu to náhodou ujelo,abych fungoval jako mantinel a hlavně tam je vytahaný bordel a ve videu si na tuhle situaci taky hned ztěžuju,.....já už sem viděl,jak se tam rozsekáme.Osobně horší situace,než to BMW přetočený přede mnou,na to se dá zareagovat,já už tu mazdu měl v mrtvym úhlu a neviděl jsem kde je.....
upraveno 1x, naposled 03.04.2015 12:56:18
10:27:34
03.04.2015
Eidy
-> Nepér: Mě přijde, že tam místo nechal. Schválně se držel na vnějšku a nikam se netlačil.
09:29:55
03.04.2015
Nepér
Já radši uhnu, když se na mě něco řítí, ale docela se mi nelíbilo, jak se vedle nacpala ta mazda, uhnul jsem mu a pak jsem neměl kudy jet, protože véna brzdil a já netušil jestli mi zbyde nějaký místo. Z jeho videa vypadá, že jo, mě v tu chvíli přišlo, že ne, tak jsem šel trochu na brzdy. Safety First.



Autodrom Most 29.03.2015 - 1/4 (09:25)


čas 08:47



Autodrom Most - 29.3.2015 - Mazda 6 - 1st Stint


čas 07:50



Nefunguje vkládání přímo s časem, pfffr
upraveno 3x, naposled 03.04.2015 09:40:43
19:48:26
02.04.2015
Antony - zrušená registrace
19:36:51
02.04.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Tuner#2: Jasný,ale vyřešit si tuhle otázku montáží uplně cizího motoru do českýho auta byť řekněme dobovýho není můj styl 5 Ale přiznávám,že něco výkonnýho ve 1,3-ce je u auta co jezdí taky po vlastní ose dost kilometrů docela utopie,takže jediná možnost je zvednout obsah při zachování rozumných provozních podmínek.......ale už to moc nepotřebuje a na ty vyloženě sportovní auta to nikdy bez brutálního zásahu mít nebude.Ale takový ty běžně rozšířený se dají s podvozkem,gumama a motorem co by měl kolem 120-koní slušně podrtit si myslím 2 Z tutoho je jediná pomoc jít dál a nebo se vrátit k sérii,tuten mezičlánek je pro mě osobně docela naprd 5



PS: to tu už nikdo nemá další videa nebo co?Jenom eidy,Nepér a já?Ještě Martin,ale tomu to bude trvat dýl než mě 1
19:14:55
02.04.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> MVM 02.04.15 19:08:46: Je to jak píšeš, bohužel na blbce člověk naráží čím dál častěji a nejen na okruhu viz. -> darklord 02.04.15 17:52:37:



P.S. V zatáčce měnit stopu by mě ani nenapadlo, to je jasné. Prostě auto které mě dojede a když nejde o závod, tak na nejbližší rovině mu uhnu s výrazným gestem. Bohužel slušnost se ze společnosti vytrácí a člověk na to naráží všude... 8
19:08:46
02.04.2015
MVM
-> Tuner#2: Však já s Tebou souhlasím. Jenže právě o tom píšu že inteligentní jezdec vidíci (tušíci) v zrcátku že jej dotahuje evidentně rychlejší jezdec . .. neuhýbá ze stopy v zatáčce ale v následujícíím rovným úseku plynule vypusí mimo ideální stopu (může úmysl zviditelnit blinkrem) To je rozdíl mezi testováním a jízdou veřejnosti - protože chování při testech je kontrolováno na dispečinku a můžou Tě napomenout. Při jízdách veřejnosti se spoléhá na rozum lidí a to že budou dodržovat pokyny k nimž se zavázali při zakoupení jednotlivé jízdy. Tzn jít se hádat až v boxech po jízdě a řešit rozbitý auto bez povinnýho ručení a pojistek.. A navíc se rozčilovat s blbcem.3
18:46:51
02.04.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> MVM 02.04.15 17:51:01: Asi takhle... DOD není žádný závod, ale bohužel si to řada lidí s tím plete. Je to možnost svezení za slušný peníz (jinak je možné 25min. za 1100,- což je nasmysl jak finanční, tak hlavně časový pro auto, neb 25min. auto na okruhu nevydrží a těch 10 min. je tak akorát (brzdy, oleje)) a vyzkoušení si auta v relativně bezpečných podmínkách na limitu. Já sleduju zrcátka a když vidím, že mě někdo dotahuje, tak na nějaké rovině odložím a pustím ho před sebe abych mu nepokazil čas a zbytečně nevyvolával krizové situace. Pak se ale najde kokot jako ten s tou Octavií, který Tě na 60% okruhu brzdí a ujede jen na motor. Za takovým se pak protrápíš 10min. s časama 2:30 zatímco umíme jezdit 2:20... Bohužel kolikrát nepúomůže ani na půl kola odložit (prodat tak své peníze mrháním se jak pro rohlíky), neb ho za chvilku stejně dojedeš. Já to opravdu nechápu a za celou éru v Mostě se mě tohle stalo loni prvně a ještě na mě ukazoval fuck off z okýnka. 71



Jinak ano, při závodě ten Tvůj výklad chápu, znám tyhle obecné poučky a souhlasím s nima.



-> Vena136 - zrušená registrace 02.04.15 17:54:25: Je to tak, Eidy tohle teď už třeba nezná 4
upraveno 1x, naposled 02.04.2015 18:48:01
18:14:52
02.04.2015
MVM
-> Vena136: Myslel jsem to obecně - ale tyhle dny otevřených dveří znám tady z Brna. Největší průser je v tom že se na trati sejdou ineligentní a méně inteligentní , navíc s různě výkonnýma autama - ovšem všichni mají doma na zdi Zlatý volant a tři tituly mistrů. Že má občas odtahovka dost práce je asi jasný. Právě proto se tomu mezi závodníky říká magorfestival. Protože při testech to má alespoň nějaký řád a jezdci ví jak se chovat na trati. Na den veřejnosti,už z názvu akce,to nelze 100% očekávat a spolýhat - Proto se nevyplatí za každou cenu jít do rizika s dražšším autem nebo autem na kterým se člověk nadřel.. 4
18:03:43
02.04.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> MVM: jo máš pravdu,....já uhejbal dost často a pak jsem zjistil,že mě moc bez uhnutí nepředjede a ani je pak nevidím v zrcátku.S tím souhlasím......ale když už mě někdo předjede,neseru se mu tam zpátky jako idiot.A ano,takovýmu člověku raději uhnu,protože já si svoje auto nekoupím v AAA nebo podobným nesmyslu 8 Pak je možnost osobního řešení až po jízdě,ale nechci si kazit náladu a špinit ruce v jednom ze dvou dnů v roce.......to neni příklad týhle octávky,ale pár vygumovanců co bych proplesknul jsem už na Mostě za těch pár let viděl a netajím se tím,že jsem na tohle cholerický 1
17:54:25
02.04.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Antony: No já už mám v tomto směru hotovo,jestli to bude dobře nebo špatně,....to ukáže čas 6 A jo,kde na to vzít a nekrást,......ale včera jsem si pokecal s týpkem,co pro něj peníze nehrajou roly,bohužel už ho má zahákovaná "konkurence".S takovýma lidma se taky vydělává jinak 8 A pak bych si za jeden motor postavil a druhý svůj 5



-> Tuner#2: No tak já kupodivu nebyl extra vytočený,....hondař uhnul,i když mě taky překážel dost dlouho,.......ale to je průšvih v tom,že na to nemá člověk motorově na tyhle lidi a já nejsem člověk,co by se tam někde cpal a koledoval si o průšvih.I když před cílovkou sem se tam trochu vesral,ale asi myslel,že mu pak uhejbám,ale já uhejbal odletujícím kamínkům a on mě zase předjel,.....každopádně myšlení tutěch lidí moc nechápu a že to má 1,8T a jede na cílovce o 10km rychleji taky ne 8 No co,prostě jsem si špatně najel......o tom retardovi s BMW ani nemluvim,místa jsem tam měl dost,ale zase asi mozek místo prdele nebo nevím.Co čekal na zimákách,.....v hospodě jsem ho pak drbal,protože seděl u vedlejšího stolu a ani nedutal,taky jsem na něj pohozil z okýnka 2



PS: chce to prostě víc výkonu,pak by nás tyhle lidi nemuseli zajímat.
17:52:37
02.04.2015
darklord
-> MVM: 156
17:51:01
02.04.2015
MVM
-> Tuner#2: Já jen vstoupím do diskuse - protože k tomu mám obecně co říct. A sice k chování na okruhu. ( Podotýkám že mám za sebou mj. deset let okruhové školy pro získávání meznárodních licencí)

Nevím jaký jsou vydaný pravidla v DOD v Mostě, ale základní pravidlo při testování je jet si v zatáčce stále svoji stopu a nikdy rychlejšímu neuhýbám! (byť i třeba špatnou stopu -protože např.novou trať neznám nebo jsu na ní poprvé) Protože vždy se najde takový kdo situaci blbě vyhodnotí a uhne přesně tam kde ten druhý nepředpokládal. To není z mé hlavy - takto se to učí. Jediná možnost že v zrcátku v dálce vidim např. rychle jedoucí F3000 a já jedu např. kitovou feldou - tak mu jednoznačně naznačím úhybný plynulý manévr mimo stopu a on to přede mě přetopí..

Další hláška (ta už je z boxů) : Pokud jsi rychlejší - musíš ho umět předjet. To jsou takový ti ufňukaní jezdci keří po závodě rozhazují rukama a nesnesou že je v zatáčkách někdo brzdil a na rovině jim ujel a rozčilují se že ho nemohli předjet.. 3
17:02:36
02.04.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Vena136 - zrušená registrace 31.03.15 22:59:08: Dneska jsem sjel videa a v tom druhem, to je presne ten samej cur*k co jsem ho chytil loni. On vidi, ze ho auto dojede, ale neuhne a nepovoli za zadnou cenu. Asi mu to priste uz pujdu vysvetlit jak se ma chovat na okruhu. Ta Honda cos ji dojel, tak i kdyz mela na rovinach navrch, tak Te hodil blinkr a na vterinu odlozil a verim, ze za pul okruhu technicke pasaze jsi mu ujel stejne jako by jsme ujeli te Octavii... Uff ten me nasral jen podle videa...
upraveno 1x, naposled 02.04.2015 17:02:59
15:51:52
02.04.2015
Antony - zrušená registrace
-> Vena136: Stavět budu, ale motor to nebude 3 jako rád bych něco silnějšího, fábka doma je taky, ale čas, prachy a dovednosti se nedostává 3
15:47:25
02.04.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Antony: no hele možná půjde do světa,.....ale zase seš v pořadí kdyžtak 6 Nebo až budeš něco stavět,tak dej vědět,dobrá rada nad zlato,......za ty samý prachy co je v tomhle bych udělal dneska uplně něco jinýho,ale zase co s tímhle a už mě ten motor tak nějak přirost k srdci.......



Věčně druhej,....v noci se budím spocený a řikám,.....proč já nepostavil tu fábku,když mě tu leží hned dvě 3 Ale stalo se no a tak musím ždímat tohle 1
15:40:57
02.04.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> CpEaRjHaY-průserář: hele určitě nadával,to já dělám často,......akorát se tu v tom moc nevyznám,.......1....al e koukám tmavě žlutá na zajímavých kolech,.......no v zatáčce tam něco mlel Martin,....si tě splet s tou druhou podobnou na "ford kolech",...pak sem já nadával na toho blbce s tim Subaru,něco podobnýho se stalo v první jízde s Nepérem a pak sem tě tedy přejdel.....takže nic proti 5 Nejvíc sem nadával na toho debila s octávkou ve 2-jízdě,ten to celý defakto posr......8



A vypadá to normálně,takle to vymysleli v MB v roce 88 :-) Ject to jede,.....na mě prostě málo 2
15:40:57
02.04.2015
Antony - zrušená registrace
-> Vena136: tak pokud tomu říkaš slabota, mě by to stačilo 3
15:12:04
02.04.2015
CpEaRjHaY-průserář
-> Vena136: Jede ti to fakt dobře a vypadá taky 4 Co že jsi to tam říkal jak si jel chvíli za mnou? Moc tomu tam není rozumět 1 Myslím tím to třetí video.
23:45:56
01.04.2015
Vena136 - zrušená registrace
-> Antony: A to si vzal kde prosimtě? 5 Je to slabota,ale zase stála od podzimního mostu a jelo se hned na okruh a tu první jízdu to moc nejelo a pak ten karbec,......vypadá to,že to motor přežil,akorát se krapet vypálil víc než by měl.Ale tak měl jsem tě co dělat dohnat,gumy a podvozek podezřele dobrý.Ale pořád to je slabý na nahánění se na rovinkách,zatáčky boduje každá škodárna 6 Ale zase rozumný výkon při použití pořád "origo" motoru neni už tak jednoduchý,aniž bych to tahal na podvalu a to opravdu nechci takle zkončit 8 Teď mám takový kompromis s rezervama,když tohle byl můj první motor a zkoušely se na něm různý bejkárny,divím se,že to vůbec jede.
20:03:42
01.04.2015
Antony - zrušená registrace
-> Vena136: musím uznat, že ti to jede parádně 4
17:58:23
01.04.2015
pavucina
-> Tuner#2: A jedno z nejdrazsich Clii sport v CR 1
16:57:58
01.04.2015
Tuner#2 - zrušená registrace
-> radekp 01.04.15 08:59:15: JJ znam, kdysi jsem si s Lukasem psal a zkoumal jak vypadaji ATS na zivo. Nez jsem si ale tohle cerno/stribrne s nim spojil, chvili to trvalo 1 Nicmene opticky nejrychlejsi auto v Moste...
08:59:15
01.04.2015
radekp
-> Tuner#2: Jistě tohle vlákno znáš, Clio má nový motor, odbržděno 256PS...nevíte někdo jaký čas zajel?



www.cliosport.cz/forum/vi ewthread.php?forum_id=7...
22:59:08
31.03.2015
Vena136 - zrušená registrace
No pro některé to zde bude možná šok,ale videa nahodím sám......omezím se pouze na podobné příspěvky pro klid duše 4



Takže pokud někoho zajímá jízda mojí nezajímavý sériovky,tak se může "pokochat",možn á se tam najde i pár zajímavých momentů.Časy tu už padly,kdo chce,může si to stopnout 5 Sice jsem si chtěl zajezdit "na čas",ale nějak se to poslední dny před včetně toho na okruhu změnilo spíš "pro srandu",takže stopky nechám až na podzim......



Most jaro 2015 - 1jízda




Most jaro 2015 - 2jízda




Most jaro 2015 - 3jízda




Most jaro 2015 - 4jízda




Most jaro 2015 - 5jízda




3-jízda Šediváček na palubě,.....4-jízda s Jindasem na palubě,.....5-jízda Wattanen na palubě s napůl upadlym karbecem,......to je asi tak všechno.



Vena.
20:19:57
31.03.2015
mirecek.666
-> Tuner#2: on mi taky řikal, že to šetřil, každej šetří jinak:-)
Extreme Tyres