The 7th sraz přátel Škoda

prohledat
1065 příspěvků (zobrazeno 101 až 150) od 24.02.2009 do 30.07.2009, založil/a Luděk
řadit dle data
19:45:48
08.07.2009
Martin-pce
-> pyroman: tak konecne smysluplny prispevek

jinak i souhlasim s vstupnym, jelikoz ted nemam klasickou skudku a prijel jsem fabkou, tak jsem se nezucastnil sprintu a byl jako divak, ale rad dam vlezne a dle svych moznosti i rad pomohu6
17:53:26
08.07.2009
U-Geen
-> pyroman: tak uz nemusim nic psat :) dikes...
15:45:57
08.07.2009
pyroman
a ještě doplním tip, pokud budeme za rok na hřišti. Nevím jak bylo otevřený zázemí, ale třeba by se dal využít i místní tlampač, kterej tam měli ale pouze za předpokladu, že tam bude moci jen skupinka lidí a hlásit se budou jen věci okolo srazu - přejezdy apod
15:38:25
08.07.2009
pyroman
Jinak ti co tam nebyli ať se zdrží připomínek... komentujte fotky, videa, výsledky, ale neveďte tu spekulace - a to nedělejte ani vy, kteří ste tam byli 4
15:36:43
08.07.2009
pyroman
dejte si přes dr*ku, roztrhejte si občanky a pak si podejte ruce jako normální lidi.... už mě nebaví tu číst to jak se hádáte, ale snad mi někdo nebude nadávat za to, že tady za tím budu chtít udělat tečku mým příspěvkem. Příspěvkem člověka, kterej dojel na sraz mezi prvními a mezi posledními ho opouštěl. Nejsem žádnej organizátor velkých akcí, ale třeba si z toho vezmou ponaučení jak organizátoři, tak účastníci, i když tady nechci moralizovat, ale nedá mi to. (možná se tu i zopakuje to, co sem psal v předchozím příspěvku)



1)neslyšel sem úplně jak to bylo s majitelem, nebo tím, kdo tam přijel na kole... přijeli sme dýl a dozvěděli sme se to, že přijel, já ho budu nazývat majitel, majitel a oznámil nám, že se tam nic konat nebude, nebo že na nás zavolá PČR. Lidi kolem Luďka, organizační tým, začali shánět náhradní prostory a plochy. Celkem mě to nas*alo, ale čekal sem co se bude dít. Když přijel Luděk nebo CHip, teď pánové opravdu nevím, tak nechci kecat, s rapidem, že by letiště bylo, ale cesta k němu nic moc - spíš nic než moc, podle toho jak auto vypadalo a nebo že je tu ještě varianta hřiště, tak sem byl rád, že se něco našlo. Jak Luděk řekl na místě, jsme v 21. století a tak snad dáme vědět lidem o kterých víme, že jsou na cestě mobilem. Osobně jsem měl kontakt jen na Synyho, havlika a Maju se Saskynem - o těch sem věděl, že by měli přijet v pátek tak sem jim dal vědět. Zavolal sem to i Pavlovi P. a dohodl se s ním, aby to dal sem na virt i s mým číslem. Poté se skupina vydala na letiště a s pár lidmi sme čekali ještě jestli se někdo neukáže a taky sme čekali na Vojtíka a Lucku. Anthony jel mezi tím domů a dal to sem i s odkazem do GPSky, kam se přesouváme.



2) Na otázku jestli budou sprinty a slalom nám Luděk odpověděl, že se bude muset nějakej plán vymyslet.



3) Když sme i my odjížděli na hřiště, tak sme potkali skupinu aut, ve který byl myslím Vrba, nechci kecat, ale myslím, že to byl on, tak to kluci otočili a jeli za námi... na hřišti sem mluvil s gabeem a ten říkal, že dával minnovi vědět



4) Když sem jel pro Synyho na začátek Hrochova Týnce, jelikož neměl Podpor na mapě kolem prosvištil myschacek, takže sem se vydal ještě na letiště jestli tam nikdo není, ale myschacek už byl informován. Pak mi volal T#2 a ptal se mě co a jak a večer sme si ještě vyměnili pár sms



5)Potom jsem ještě dovedl Havlika



6) Večer přijel ještě BéBé, kterého dovedl Zazaa



7) Nevím kdy dával Luděk ceduli na ono WC, ale bylo to jediné místo, kam to tam dát...teď mě tak akorát napadá, že se to mohlo dát na závoru a zavřít ji, ale to mě napadlo až teď, s odstupem času...Až do této doby bych viděl, že se organizačnímu týmu a nám všem povedlo společnými silami zajistit to, co bylo v našich silách, aby se sraz konal.



8) Co se megafonu týče, tak sem na to upozornil už v pátek večer myslím, že není moc slyšet - na to mi Luděk řekl, že hlasitost megafonu je taková, jaký hlas má ten, kdo do něj mluví, což je dle mého laického pohledu pravda.



9) To že tam večer místní ožralové dělali bordel nemůže nikdo z nás házet na organizátory a ruku na srdce - všichni co sme tam v pátek byli - kdo se zvedl a šel jim říct ať toho nechají? Dle mě nikdo, ale možná se pletu. Osobně sem šel spát spolu s Bobeshem a Bébé mezi posledními u střídačky, kolem půl čtvrtý +-, kdy se střídavě hrálo a střídavě byl klid.



10) Vzbudil sem se mezi prvními a ještě před hudbou, takže mi raní kravál nevadil, až na to, že hráli pořád dokola jedno cd a 4 písně, ale to naštěstí během dne utichlo, takže sem byl "spokojen", ale hledal sem kleště pro případ opakování



11) Co se soutěží týče, tak sem je sledoval z dáli takže nebylo slyšet co se tam říká, takže komentář jestli se dokutálí i k tý žlutý 120 a bouchne jí do blatníku, narazila do rapida chipa a DNX, takže to komentovat nebudu a nebudu se k tomu ani vyjadřovat.



12) Když sem byl u hodu klikou, kdy házel Borin a točil s ní a první hod měl -53 nebo kolik to bylo, tak sem si říkal, že to asi není nejlepší nápad, protože v prostoru za ním stálo pár lidí. Tady bych měl doporučení pro organizační klid, které tu zaznělo už před tím, bez ohledu na to, jestli se něco někomu stalo s autem nebo ne zajistit pro příště zónu, kde se bude soutěžit, aby tam nebyli auta ani diváci



13) odjezd na slalom a sprinty měl taky své mouchy, kdy se do zadních řad doneslo, že se jede, tak každej nastartoval a začal se řadit a kde nic tu nic, takže nevím co se dělo vepředu



14) Přejezd na slalom proběhl relativně v klidu až na tu příhodu s kolem u který jsem nezastavil ani já, ale viděl sem, že je auto na heveru a stojí tam další dvě auta, tak jsem si řekl, že už to bude ok a že to zvládnou a myslel jsem, že to byl jen defekt. Tady sem udělal chybu já, ale i další co jen projeli. Mohl sem zastavit a přeptat se co a jak a pak pokračovat.



15) Co se parkování u slalomu týče, tak to chtělo malinko promyslet, kdo kde bude stát a odkud se bude najíždět - to platí i pro sprinty a už to tu řekli i ostatní.



16) K řízení dopravy taky nemám co říct, při tom se stačilo zeptat, jestli by tam někdo nemohl jít. Myslím, že by se někdo z účastníků našel. Ano, mohli sme jít i sami od sebe a zeptat se, ale proč bychom to dělali, když sme spoléhali na to, že to bude fongovat



17) co se kamení v kuželech týče, tak si nejsem jistý, jestli se jednalo o žulu, protože ta dle mě vypadá jinak, ale co já vím..měl sem jen půl roku geologii, takže se o kamenu/cihle dohadovat nebudu, ale pro příště by to chtělo vymyslet něco lepšího, aby tu nevznikli debaty co a jak. Co se písku pro použití do kuželů týče, tak to na první pohled nevypadá jako nejhorší nápad, ale je potřeba si taky uvědomit, že při shození kužele se písek dostane na trať a mohl by napáchat taky neplechu a to ať už by byl povrch jakýkoliv



18) Co se sprintů týče, tak Luděk ví, že sem je chtěl původně odpískat, ale nakonec sem jel obě jízdy, když sem viděl, že se to dá a že to celkem odsípá.



19) Co se dohadu o výsledcích týče, tak se k nám dozadu doneslo, že budou za 5 minut.. nevím jaký komunikační šum to způsobil, nebo kde se to vzalo, ale k nám se to doneslo jako potvrzenej fakt, tak proto jsou lidi naštvaný, protože z 5 minut to byla ona hodina a něco



20) Co se věty na Vojtíkovu nepřítomnost při vyhodnocení týče, tak bych viděl opět problém v tom, že megafon nebyl slyšet



21) afterparty proběhla v klidu a myslím, že sme si pokecali, což je pro mě jeden z hlavních důvodů, proč na srazy jezdím



22) nedělní ráno bylo taky fajnový až na déšť, ale co vím, tak sem zatím neslyšel o ročníku na kterým by nepršelo 6





takže suma sumárum bych to shrnul asi takto:



Pro příští léta bych byl osobně pro to, aby se hlavní část konala na hřišti, kde bylo zázemí - ať už sociálky, tak i stín, lavičky apod. a zkusil bych zajistit náhradní a adekvátní plochy na sprint a slalom a i prostor na hod klikovkou, válení kola apod. Do organizace srazu a věcí kolem bych zapojil klidně víc lidí i z virtu a klidně s tím i na místě pomůžu. Všichni máme co zlepšovat, ne jen co se organizace týče, ale i co se účasti týče - viz příhoda s kolem a každý byl měl alespoň částečně přidat ruku k dílu, abychom se i za rok sešli všichni ve zdraví, bezpečně se vyblbli, pak večer sedli ke grilům, udělali si jídlo, něco vypili, poslechli si příběhy ze života, pokecali o autech, o holkách/o chlapech jelikož tam bylo i dámské osazenstvo/ a při odjezdu si podali ruce jako přátelé a odjížděli s pozitivními vzpomínkami



toď ode mě vše... je to dlouhé, ale je to tak, jak to vidím já
14:39:35
08.07.2009
Luděk
-> Syny: naprostej souhlas,ať si to každý pochopí,dle své míry inteligence ...4
14:33:40
08.07.2009
Kaprof-Pisařík
-> Kapřík: to vidim 4
14:32:49
08.07.2009
Syny
Primitovnost ruznejch lidi bych tu fakt nerozvadel... Ja tady v kazdym 2. prispevku nepisu o fackach a o tom ze nekomu nekam poslu to co psal a jeho fotky. No ale at si kazdy udela obrazek sam. Kdo tma byl tak vi co a jak bylo a z toho co tu je psano si kazdej taky udela obrazek sam... 4
upraveno 1x, naposled 08.07.2009 14:35:33
14:32:26
08.07.2009
Kapřík
-> Kaprof-Los Koramos: protože se nudím4
14:31:58
08.07.2009
Luděk
-> minno: však tam jsou smajlíky,nebo to mám psát takhle: (joke) ?
14:30:24
08.07.2009
Luděk
-> Kapřík: cože skončilo před 20ti lety? Sranda? Tak to abysme začali truchlit,hlavně kvůli těm,co chudí duchem jsou a nechápou to,jinak fotku dodej v každým případku,když už jsi na sraze nebyl a vehementně se angažuješ 4
14:29:46
08.07.2009
minno
Luděk 08.07.09 14:16:57 napsal:

→ Tuner#2: tak chip ti k tomu napíše svý,až přijede

z dovolený,ostatní jsem už okomentoval a stojím si za tím,protože i já

jsem kupodivu na tom srazu byl …


jo a to,co nedokážeš kvůli svý inteligenci pochopit jako joke,tak to radši

nekomentuj …




a možno by stačilo v tých príspevkoch aspoň naznačiť, čo je myslené ako joke, aby to ako joke pochopilo aj tých 99% ľudí okrem teba4 Ja ťa fakt nechápem, jedná sa predsa o spoločnú akciu a všetci sa snažíme, aby bola čo najlepšia.
14:28:07
08.07.2009
Luděk
-> Peca: díky za pozvání,ovšem vzhledem k tomu,že nejsem ten správnej typ,který by všechno dokázal naležitě zkritizovat,tak se mnou ten rozhovor bude asi špatný 5
14:25:54
08.07.2009
Kaprof-Pisařík
-> Kapřík: promin ja mam ke srazu taky nejaky výtky ikdyž převlada kladna reakce ale proč o tom blafeš ty kterejs tam vubec nebyl51 3 ?
14:16:57
08.07.2009
Luděk
-> Tuner#2: tak chip ti k tomu napíše svý,až přijede z dovolený,ostatní jsem už okomentoval a stojím si za tím,protože i já jsem kupodivu na tom srazu byl ...

jo a to,co nedokážeš kvůli svý inteligenci pochopit jako joke,tak to radši nekomentuj ...
14:15:17
08.07.2009
Peca
Luděk 08.07.09 12:39:51 napsal:

minno 08.07.09 12:29:46 napsal: → Luděk

08.07.09 12:27:40:
aspoň jedná vec, na ktorú sa môžeš teraz

vyhovoriť…4
na druhou stranu bych rád viděl,jak někdo (kdokoli) udělá sraz stránek (kdekoli) a zajistí a ufinancuje všechno to kolem a já si pak jen vezmu do

kufru basu lahváčů (plechovek) a tašky s jídlem,abych neutratil ani

korunu a přijedu se pobavit a pak to náležitě zkritizuju,to je ta povaha

česká,víš 8



Zvu tě na další JM sraz a můžem se o financování srazu pobavit, jestli máš opravdu zájem. A můžeš si dovézt basu a nic na srazu nekupovat a přesto odjedeš troufám si říct spokojený....
14:14:43
08.07.2009
Kapřík
Luděk 08.07.09 14:01:32 napsal:

→ Syny: nějakou kritiku jsem snad ještě schopen

přijmout,nějakou další tady odtud vytisknu a předám k dalšímu

řešení (včetně fotky autora) do klubu 4
koukám, že u vás praktikujete zajímavé metody4 Kdyžtak ti taky pošlu fotku ať máš do čeho házet šipky4 Prosímtě starej chlap a chováš se jak malý děcko co mu někdo vzal lízátko. Trochu rozumu a zamyšlení by neškodilo. Zvlášť v tvém věku. Když ti tu kluci napíšou, že ne vše bylo v pořádku a poradí co by se dalo zlepšit, začneš jim vyhrožovat? To sis trošku spletl režim ne? Tohle skončilo před 20 lety4
upraveno 1x, naposled 08.07.2009 14:15:41
14:14:06
08.07.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Syny 08.07.09 14:05:31: Souhlas, nechápu to vyhrožování a do jakého klubu chce naše fotky dávat? Já napsal pohled na sraz z pohledu emocí, ale i z pohledu klidného člověka po 3 dnech, tam asi Luděk asi ani nedočetl jak vidím...



-> Luděk: Myslím, že bys mě teda měl vyseknout omluvu za ty nesmysli jako že jsem tam nebyl, že lem není promáčlý, že se neleštil hned po incidentu a že jsem nebyl u CHIpova Rapida. Všechno tohle je totiž pravda a nemám potřebu tady zavádět emagogii jako Ty. Chtěl jsem jen upozornit na nedostatky, kterých bylo víc než jsem schopen strávit a nic víc. Ale když takhle začínáš mlžit a ještě osočovat a nadávat mě, tak na to fakt žaludek nemám... Zdar!
14:14:03
08.07.2009
Luděk
Syny 08.07.09 14:05:31 napsal: → Luděk: No delej jak myslis… Na naky vyhruzky nemam ted ani cas ani naladu a uz vubec nevim, proc bych mel jezdit tam, kde se lidi takhle primitivne chovaj 4na vyhrůžky nemá čas ani náladu nikdo,to mě věř a co se primitivnosti chování týče,tak to je docela problém,o kterým jsem nechtěl psát,ale trefil jsi to teď úplně na hlavičku,jak se říká 4
14:05:31
08.07.2009
Syny
-> Luděk: No delej jak myslis... Nikdo z nas to nemyslel nikaj zle... Nikdo po nikom nic nechce... Ale s takovymhle pristupem pro me ten sraz nema vubec smysl... Takze si to klidne vytiskni cely, dej k tomu nase fotky a jmena, ale bude te to stejen prd platny, protoze s velkou pravdepodobnosti tohle byl muj posledni Hrochac... Na naky vyhruzky nemam ted ani cas ani naladu a uz vubec nevim, proc bych mel jezdit tam, kde se lidi takhle primitivne chovaj 4
14:01:32
08.07.2009
Luděk
-> Syny: nějakou kritiku jsem snad ještě schopen přijmout,nějakou další tady odtud vytisknu a předám k dalšímu řešení (včetně fotky autora) do klubu 4
13:55:21
08.07.2009
Syny
-> Luděk: No aby to hodnotil nekdo kdo tam nabyl to je kravina, to uznavam, ale ja to hodnotil z pozice sve... Jsem rad, ze se naslo misto na hristi a zachovali se souteze. A od zacatku rikam, ze obdivuju a uznavam to, ze ste to zvladli behem chvilky zaridit... No vyhlaseni prvni trojice mi uteklo temer uplne... Nez sem dosel z konce hriste na zacatek, tak uz tam kluci stali a nahaneli ste Vojtika, kterej mel odbdobnej problem s presunem jako ja... Nic proti nikomu nemam, jen sem poukazal na par veci, ktery staly prinejmensim za zamysleni a hlavne - do priste se daji napravit. Nic vic...
13:51:48
08.07.2009
havlik
Neřeknu kdybych po někom něco chtěl nebo cokoliv jen řikam že byla blbost mít kuželky s kamenim a že to odnesla moje guma nevim proč luděk z toho dělá takový halo a sem přesvědčen na 100% že vzádu sem opravdu obrubník nevzal a jestli tak max předníma kolam a toto je zadnim ale nebudem se o tom dále bavit. A jak už tu zaznělo asi příště zvážim učast na tomto srazu
13:46:42
08.07.2009
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Luděk: já už se k tomu vyjadřovat nebudu, každej si tam jezdí zablbnout a ne jezdit jízdu pravidelnosti, jak sám víš vyletí vždy spousta aut, a to že tam někdo stojí, zkus si to, ani o něm nevíš, než to leží pod autem a stupačka ti trčí u nohy spolujezdkyně, fakt zážitek, a nebej klidas tak hned dostal přez dřžku, jak byl sprostej, howg
13:46:15
08.07.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Luděk: U CHIPovo Rapida jsem stál v tu chvíli a dokonce jsem mu nechtěně zasvaknul kapotu, kterou měl pootevřenou. On si to bude pamatovat.



Z toho místa jsem viděl i incident s Rapidem a pokud mě nic neuniklo, tak jsem Tě u auta neviděl a hned po tom jsi začal vyhlašovat výsledky. Kluci to tam začli leštit a ještě říkali, hele a teď když mě zkurvil auto, tak to ukončí jakoby nic.



Havlíkovu jízdu jsem viděl, krom toho, že sundal 2 x kužel a bouchnul gumu jsem žádnou jinou ránu neslyšel a to jsem ho oba dva průjezdy fotil viz. galerii a měl jsem u něj zvýšenou pozornost, neb se mě líbí jak mu to jezdí jak motokára.



Na nikoho nemachruju, jen jsem napsal jak jsem sraz viděl a Ty hned tady demagoguješ, že jsem tam ani nebyl (BYL JSEM U VŠECH) a to samý s Rapidem. ten lem je promáčklý a fotka je už po rozleštění, protože jsem to fotil až když se hlouček rozprchnul. Nejsem taková hyena to fotit hned a Zdeněk pochopí proč jsem to vyfotil. Aby byl alespoň nějaký důkaz, jinak bez fotky bys to zas vyvrátil... Ale že se ještě něčemu divím. Dělej jak myslíš.
13:35:26
08.07.2009
Luděk
-> Tuner#2: ty máš jen kliku,že Chip má dovolenou a nemůže k tomu nic napsat,protože jsem si to ještě upřesňoval po telefonu a nic takovýho není pravda,zřejmě jsi stál kdoví kde,nebo prostě jen kecáš to za prvý

za druhý u rapida DNX jsem byl osobně hned po tom a díval jsem se na to a věnoval jsem tomu docela dost pozornosti,takže zase smůla a jen kecy z tvý strany

k havlíkový gumě jsem se už vyjadřoval a že je tam nějaká čára od cihly jsem nepsal já

tu loňskou záležitost snad už ani popisovat nebudu,jenom možná to,že kdyby se to stalo tobě,že by jsi to opravdu nerozchodil,protože na tebe já mám svůj názor už dávno udělanej,umíš jen machrovat a čekáš,kdo ti to sežere
13:23:05
08.07.2009
Luděk
-> Syny: jenomže způsobem,jakým on jel,bylo jasný,že vyletí ven na 100% a kdyby měl mozek,tak dá nohu z plynu,ale to tady otvíráme zase starý téma,na který máme odlišný názory,protože já to vidím nejen z pozice volantu (a to tak,že očima nepodlitýma krví),ale i s pozice pořadatele a nakonec i poškozenýho

Jinak ačkoli jsi se ozval jako první,tak ty invektivy nebyly mířený proti tobě,uznej,že když někdo dělá hodnocení něčeho,kde vůbec nebyl,je to přinejmenším podivný ...

Jinak tahle improvizace rozhodila samozřejmě i pořadatele,ale rozhodně jsem nesliboval výsledky za pět minut,když člověk,který je zpracovával,s nima byl ještě v nedohlednu a vyhlašování vítězů netrvalo 30 vteřin a povzdechnutí si,že vám chci předat ceny a vy o ně nestojíce bylo řečeno s nadsázkou ...
13:16:06
08.07.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
Luděk 08.07.09 09:10:25 napsal: opět ověřil,jak „spolehlivě“ funguje česká povaha a jak „spolehlivý“ jsou zprávy (chipovo odřený auto,havlíkova udělaná guma,promáčklej lem u žlutýho rapida),kdo tohle napíše,tak by si měl před tím nafackovat,nebo počítat s tím,že až ho potkám a budu si to pamatovat (jako že budu),že bych mu s tím mohl pomoct… Tak hele, všechny tři incidenty jsem viděl na živo, jeden i zachytil fotoaparátem. Nejsou to žádné drby, ale holá skutečnost...



CHIPovo auto skutečně dostalo ránu, stál jsem asi 3m od toho, když mu to kolo padlo na nárazník a kapotu. Tohle udělat mě, tak ránu někdo dostal a pořádnou. Když jsem na to upozornil, že to není rozumný nápad tady válet kolo, tak se nic nedělo dokud nebyla velká rána do Zdendovo DNX Rapida.



Zdenda DNX má skutečně od toho kola promáčklý lem a odřenou barvu. Hned poté se bez omluvy přestalo s koulením a jakoby nic jsi začal vyhlašovat výherce ono klání. Ty ses na to ani nešel kouknout. Já ano, byl jsem u toho, kluci mu to hned začali ještit, zda to není moc hluboké a když jsi po lemu přejel rukou, tak tam byla citit dost výrazná promáčklina.



Havlíkovo gumu jsem taky viděl na vlastní oči, všimli jsme si toho že tam je boule a okolo to bylo takový do bíla, prostě jak když vezměš špinavý šutr - bylo hned jasno, kde se to stalo, protože po poli nejezdíme. Nebyla to čára jak píšeš.



Co se týče Appla a sražení motorky, tak jsem myslel, že je snad od minule jesné, že to byla chyba pořadatele, že tam ten kluk stál. Já tam vylítnul přes 4 rokama a stát tam on a zkurvit mě dveře a práh tak jako Apllovi, tak to asi nerozchodil...



Udivuje mě Tvá arogance a házení viny na ostatní. Holt Zdenda DNX měl asi špatně zaparkované auto, já asi taky, když jste se smáli tomu, zda to dojede až ke žluté škodovce a bouchne jí to do blatníku. Pokud chcete pořádat takovéhle pivní akce pro ožraly, tak toho se já příště neúčastním a nafackovat si budeš moc tak max. sám sobě.
upraveno 1x, naposled 08.07.2009 13:21:22
13:15:15
08.07.2009
minno
Ináč, aby som nezabudol, stanovisko na ihrisku bolo perfektné, bolo nám tam myslím všetkým omnoho lepšie ako na letisku, tráva, stromy, tieň, lavičky, veľa voľného pľacu....

Budúci rok, ak by to bolo možné, skombinoval som stanovisko na ihrisku + krátka spanilka na letisko a tam si to odsúťažiť a vrátiť sa znova na ihrisko, kde by bola ďalšia zábava a vyhlásenie výsledkov....
13:08:27
08.07.2009
Luděk
nakonec by totiž (jak to vypadá) bylo nejlepší,kdyby se řeklo: sorry hoši,správce letiště (pokud někdo takovej existuje a ví se,kdo to je,nebo prostě samozvanec,který je zaměstnanec podniku,kterýmu to letiště patří) nám z hodiny na hodinu zakázal akci,děkuju za účast a můžete jet domů a po cestě to praporkama odmávejte protijedoucím,ať nemusí jet zbytečně až tak daleko,protože takhle v pátek v 6 večer se prostě nic jinýho vymslet nedá ...

některým jsem se už na sraze snažil vysvětlit,jak to bylo s tím letištěm a rozhodně rady typu: "měl jsi zavolat karlovi a zeptat se ho,jestli to platí" nejsou na místě, úplně stejně jsem nebyl nadšenej z místní komunity alkoholiků,kteří zajásali a vzali to jen jako příležitost,že se u nich něco děje,se ozřat a dělat bordel (mě osobně vytáhli z auta ve 4.30),ale i na letišti při minulých srazech se řvalo do megafonu až do rána (předloni tux & spol.),kdo chce jít spát po večerníčku,ať jede na pionýrskej tábor,nakonec převzali iniciativu i v soutěžích (a ten lem na Rapidu mě fakt mrzí asi nejvíc) a i to pseudořízení dopravy byla jejich vlastní iniciativa,na tu blondýnu ve Fabii,jak si klidně jede proti tý GéeLeSce jsem zíral i já s hrůzou v očích ... ale proti některým věcem se prostě ohradit musím,obzvláště,pokud je píšou lidi,kteří do H.T. ani nedojeli,ani možná neví,kde to je
13:08:03
08.07.2009
Syny
-> Luděk: No tak ale kdyz mas slalom, tak se nesmis divit tomu, ze nekdo vyleti ven... A pokud kolem trati je kabel casomiry a motorka, tak by se asi melo pocitat s tim, ze to muze bejt pripadne atakovano... Kostky v kuzelech mozna sou odjakziva, ale napad to dobrej neni... Zaprvy si muze kdokoliv zkurvit auto a kdyz zadu do extremu, tak staci aby ji nekdo prejel, odleti od kola a muze trefit nekoho kolem trati... Ne branit se pomluvam, jestli umis cist, tak sem chvalil to ze ste to zvladli a probehlo to bez problemu, ale proste obcas se neco nepovedlo. Treba ta soutez s tim kolem - to neslo udelat ji na tom prazdnym placu za autama? Rozbij nam vsem co sme si dovolili trochu neco zkritizovat hubu a pak si na svuj srazu bud sam a mozna te odpadnou problemy se zarizovanim a vsim... Nechapu, proc nedokazes treba prijmou to, ze neco byla fakt blbost a do priste to vylepsit... Myslim, ze vetsina z nas pouze poukazala na chyby, ktere by se nemeli priste opakovat a na tom nevidim nic spatnyho teda...
upraveno 1x, naposled 08.07.2009 13:09:36
12:51:00
08.07.2009
minno
Nejdem tu písať teraz dlhé litánie, môj názor vyjadruje presne to, čo písali Syny, Tuner2 a ďalší... Na zraze mi bolo fajn, počasie vyšlo, atmosféra a nálada ľudí bola tiež fajn, za ten výlet zo Slovenska mi to stálo.... Organizačne to bolo ale na veľmi slabej úrovni. Aj napriek tomu, že celá organizácia bola len taká improvizácia z dôvodu zrušenia pôvodného stanoviska zrazu na letisku, aj tak to bolo dosť chabé....Ako už písali ostatní, aj to letisko by myslím šlo lepšie dohodnúť, alebo keby to s ním nevyšlo, aspoň dať vedieť trochu skoršie, ako v hodinu, keď sa už ľuďia začali pomaly zbiehať.... Stačilo pár dní pred zrazom overiť si rezerváciu letiska na sobotu a bolo by....Ako už bolo ale spomenuté, možno to majiteľ spravil natruc, neviem ako to presne bolo, takže toto by som radšej ďalej nekomentoval....Ako som však písal aj pred pár mesiacmi o organizácii zrazu stránok, o tom, ako by bolo dobré do tej organizácie vložiť aj niečo viac ako dohodnúť termín, postaviť semafory kuželky a zabezpečiť čapované pivo....a za čo som bol sfúknutý s tým, že ak sa mi nepáči, aby som nechodil....Tak práve to sa tento ročník znova potvrdilo.... Neverím tvrdeniu, že už aj tak s organizáciou je veľa práce a že len ja tvrdím opak, keď si myslím, že sa to všetko "spraví samo"...Proste je to vždy odfláknuté.... Viem, ako organizačne bývajú zvládnuté iné zrazy, napr. Jihomoravský, alebo Malokarpastký, zrazy, kde sa jazdia niekoľkodesiatok kilometrové dlhé AOSky a treba tie trate pár krát prejsť a celé tie trasy zmapovať, plus ostatné súťaže, ubytovanie pre posádky a ďalšia náplň zrazov, ktoré treba dôkladne pripraviť....a nikdy nenastáva chaos, a situácie, ako bývajú na hrocháči, kde sa len na statickom mieste odjazdí šprint a slalom....Napríklad posledný Jihomoravák pred 2 týždňami bol zvládnutý priam excelentne.... O všetkom každý vedel, všetko prebiehalo ukážkovo.....

Som naozaj veľmi rád, že tento zraz stránok skončil bez žiadnej vážnej nehody a poškodenia na majetku alebo zdraví zúčastnených aj okoloidúcich.....Pritom stačilo tak málo, niečo pre to spraviť....a nespoliehať sa na to, že už len nejako bude....

Verím, že takáto situácia sa už nikdy nezopakuje a organizátori si vezmú k srdcu ponaučenie z tohto a aj z predošlých ročníkov a budúci rok nás prekvapia niečim, s čím budeme všetci spokojní.....



Týmto ďakujem gabooooovi, ktorý ma ako prvý informoval o zmene miesta zrazu, to som už bol vtedy s autom na ceste a blížil sa k slovensko-českej hranici.....

Po dorazení v piatok okolo polnoci do obce Hrochuv Tynec sme ale ihrisko s bratom aj tak nevedeli nájsť, čerpačka, pri ktorej sa malo odbočovať už bola dávno zatvorená, a po tme ju nebolo možné rozoznať....
upraveno 1x, naposled 08.07.2009 13:01:39
12:48:42
08.07.2009
Luděk
-> Syny: ty jseš vážně úplně mimo,kdo si tam loni zkurvil auto? Bezmozek,který jednou vyletěl na jednu stranu a rozbil mýmu klukovi motorku a podruhý vyletěl na druhou stranu a poškodil kabel časomíry? A pak se hrozně diví,když mu říkám,kolik udělal škody? Pokud si myslíš,že bránit se pomluvám a převracení řečí je arogance,tak opravdu arogantní jsem a pak ti doporučuju,aby jsi vážil slova,v tvým vlastním zájmu,protože napsat na mojí osobu,že mě nezajímalo,co se tam vlastně děje,to je fakticky důkaz to tom,co v tý hlavě máš 4
12:39:51
08.07.2009
Luděk
minno 08.07.09 12:29:46 napsal: → Luděk 08.07.09 12:27:40: aspoň jedná vec, na ktorú sa môžeš teraz vyhovoriť…4nikdo se tady na nic nevymlouvá,věci byly takový,jaký byly,ale aby tomu dělal recenzi někdo,kdo u toho vůbec nebyl,to je vážně už moc,nehledě na to,že vycucat si z prstu odřený chipovo auto a dát na web fotku,kde je vyfocený lem rapida těsně po tom,co se o něj otřelo to kolo a napsat,že je to promáčklý a už částečně rozleštěný,nehledě na všechen ten komentář okolo toho,to je opravdu na rozbití huby ...

na druhou stranu bych rád viděl,jak někdo (kdokoli) udělá sraz stránek (kdekoli) a zajistí a ufinancuje všechno to kolem a já si pak jen vezmu do kufru basu lahváčů (plechovek) a tašky s jídlem,abych neutratil ani korunu a přijedu se pobavit a pak to náležitě zkritizuju,to je ta povaha česká,víš 8
12:31:30
08.07.2009
Luděk
Kapřík 08.07.09 12:21:06 napsal: Luděk 08.07.09 09:10:25 napsal:
kdo tohle napíše,tak by si měl před tím nafackovat,nebo počítat s tím,že až ho
potkám a budu si to pamatovat (jako že budu),že bych mu s tím mohl pomoct
koukám, že pán je drsňák a asi má silné ruce (nebo spíš řeči)? 4no,silné řeči jsem viděl jen u tebe,osobně jsi u toho nebyl,ale hodnotíš to jako profipořadatel a ředitel zeměkoule,to je opravdu neuvěřitelný
12:29:46
08.07.2009
minno
-> Luděk 08.07.09 12:27:40: aspoň jedná vec, na ktorú sa môžeš teraz vyhovoriť....4
12:27:40
08.07.2009
Luděk
havlik 08.07.09 10:25:07 napsal: → Luděk: okej tak se boule na pneu objevila jen tak ze srandy po slalomu ?a co ten obrubník,který jsi tam vzadu vzal při tý otočce,na to si nevzpomínáš,viď? Navíc v těch kuželech jsou malý žulový kostičky (odjaktěživa),neříkám,že by písek nebyl lepší nápad,ale rozhodně by ta kostička nenechala na boku gumy bílou čáru,to je poněkud proti přírodním zákonům ...
12:21:06
08.07.2009
Kapřík
Luděk 08.07.09 09:10:25 napsal:

kdo tohle napíše,tak by si měl před tím nafackovat,nebo počítat s tím,že až ho

potkám a budu si to pamatovat (jako že budu),že bych mu s tím mohl pomoct

koukám, že pán je drsňák a asi má silné ruce (nebo spíš řeči)? 4
12:19:05
08.07.2009
Pavel P..
-> Vilda: já ti to klidně pošlu nebo hodim někam ke stáhnutí... zvuk to má.
12:09:40
08.07.2009
Vilda - zrušená registrace
-> Pavel P..: jj, na to jsem koukal, ale potřeboval bych to se zvukem a s možností někde stáhnout. Ale našel jsem na něčím odkazu svoje fotky ze slalomu, ale už nevím kdo to tam dával, každopádně děkuji moc6
12:06:57
08.07.2009
Vilda - zrušená registrace
-> pyroman: Ok, díky
12:06:14
08.07.2009
Vilda - zrušená registrace
Takže kdo si chce stáhnout moje video jako celek, tak je to tady na tomto odkazu: download.cz.hellshare.com /virt-dvd.rar/451790 Je to celý komplet toho, co sem zde dal do tří částí.6
11:11:06
08.07.2009
hany
mojich pár fotek vašich aut 3



hany08.rajce.net/2009-7-4 _skoda.virt_7
11:03:30
08.07.2009
Syny
-> Luděk: Ja fakt nechapu co furt mas. Prijde mi, ze se neustale chovas neskutecne arogantne. A klidne si pamatuj co tady pisu, protoze si za svym nazorem stojim. Nebo snad nic z toho neni pravda? Ono to mozna ni nevis, kdyz ses o to asi zrejem vubec nezajimal. To je uplne to samy jako volni, kdyz se tam prevalcovala ta motorka, tam si apple taky zkurvil auto a pritom tam nikdo nemel bejt a jeste k tomu si tam byl docela drsnej s tim ze to zaplati a podobne... Nezlob se na me, ale jedinej problem tech srazu, je tvoje arogantni chovani... Aneb nikdy za nic nemuzes a za vsechno muzou ostatni, ze? A jeste tady vyhrozujes nebo co... Ocenuju, ze ste to zvladli, ale tohle me proste vadi, vadilo a vadit bude. A klidne se na to pristi rok vyseru, me to zily trhat nebude...
upraveno 1x, naposled 08.07.2009 11:04:33
10:25:07
08.07.2009
havlik
-> Luděk: okej tak se boule na pneu objevila jen tak ze srandy po slalomu ?
09:35:55
08.07.2009
Pavel P..
-> petr s: neumim.. jinak bych to už dávno udělal.
09:34:19
08.07.2009
petr s
-> Pavel P..: Jo nebo ho sestříhej 13 minut mu to netrvalo
09:31:48
08.07.2009
Pavel P..
-> petr s: ale kam? jedině někam jako soubor ke stáhnutí.
09:26:59
08.07.2009
petr s
-> Pavel P..: dej ho jinam
09:20:13
08.07.2009
Pavel P..
-> havlik: já tvůj slalom mám natočenej ale video má 13min a 200MB a na youtube jde dát max 10min. tak máš smolíka.
Extreme Tyres