The 7th sraz přátel Škoda

prohledat
1065 příspěvků (zobrazeno 51 až 100) od 24.02.2009 do 30.07.2009, založil/a Luděk
řadit dle data
20:27:03
10.07.2009
Peca
No z toho pronajmu na sraz nic nemel do vlastni kapsy? Vzdyt se takto pripravil o prilepseni, ne?
19:40:28
10.07.2009
Vrba
jak si s tím dal práci jouda...to je uplně směšné.Každý normální člověk by nad tím mavl rukou....
19:34:13
10.07.2009
gabo000000 - zrušená registrace
boooooooze to je na hlavu nacisto dementne3
19:33:36
10.07.2009
Vrba
zakomplexovany idiot
18:29:26
10.07.2009
pyroman
-> Nwkt 10.07.09 18:28:12: to samý co my... nic
18:28:12
10.07.2009
Nwkt
-> Zazaa: No pěkně, to je blb, co z toho má?
18:27:54
10.07.2009
Zazaa
a definitivni
zvětšit The 7th sraz přátel Škoda - obrázek od Zazaa vložen 10.07.2009 18:27:54
18:27:34
10.07.2009
Zazaa
tak letiste konec ....
zvětšit The 7th sraz přátel Škoda - obrázek od Zazaa vložen 10.07.2009 18:27:34
18:21:03
10.07.2009
P@wlos
-> mark: MARKu, bud v klidu, taky jsme to hledali dele, ale jestli budes poradat sraz v Bohumine, dej urcite vedet, vemu s sebou hromadu lidiii 4 mam to kousek 2
00:59:07
10.07.2009
HavajskejBubeník
Pri pordoušenem stavu se mi čtou kurna sppatne ty litanije130 130 130 130 Asi byoto chtelo veci pismennka a1 140
00:42:43
10.07.2009
Tomaso435
-> mark: ty si ten chlápek s tou fábií? jak sme drbaly tu černou skoduly?a trička 1
00:23:04
10.07.2009
Vrba
mark 09.07.09 23:29:36 napsal:
Všechny Vás zdravím a chtěl bych pro začátek říct, že jsem byl
poprvé na takovém to srazu a velice se mi líbil. Jsem s Bohumína okolo
Ostravy a měl jsem to docela kus cesty. Vyjel jsem bohužel až ráno
v sobotu a na místě jsem byl okolo 12.00 na záchodech už žádná cedule
nebyla a tak mi nic jiného nezbývalo, abych vás jel hledat. Bohužel nikde
na sloupech ani na stromech nebyly šipky nebo fáborky, ale pohodině
hledání jsem našel jednu škodovku na cestě a ta mě nasměrovala na
hřistě za to ji moc děkuji. Nic méně sprintů jsem se bohužel
nezůčastnil ani ničeho jiného, ale rád jsem se spřátelil s někollika
vámi a to mi stačí. Svojí škodovku mám bohužel ještě špalcích takže
jí nemůžete nikdo ještě vidět, ale doufám, že do příštího srazu jí
budu mít v cajku. Na srazu jsem mohl vidět spousty velmi krásných aut ( a
to tak nikde neuvidíte), takže mám spousty plánů jak ta moje bude vypadat.
Jinak rád bych Vám všem nabídl na příští sraz svůj pozemek, ale je to
pro některé dost daleko. Prosím Vás neřešte tady takové malichernosti a
koukněte se na ty Vaše stroje a hned vás přejde zlost. S pozravem
Marek (mark)
to je aspon nazor
23:29:36
09.07.2009
mark - zrušená registrace
Všechny Vás zdravím a chtěl bych pro začátek říct, že jsem byl poprvé na takovém to srazu a velice se mi líbil. Jsem s Bohumína okolo Ostravy a měl jsem to docela kus cesty. Vyjel jsem bohužel až ráno v sobotu a na místě jsem byl okolo 12.00 na záchodech už žádná cedule nebyla a tak mi nic jiného nezbývalo, abych vás jel hledat. Bohužel nikde na sloupech ani na stromech nebyly šipky nebo fáborky, ale pohodině hledání jsem našel jednu škodovku na cestě a ta mě nasměrovala na hřistě za to ji moc děkuji. Nic méně sprintů jsem se bohužel nezůčastnil ani ničeho jiného, ale rád jsem se spřátelil s někollika vámi a to mi stačí. Svojí škodovku mám bohužel ještě špalcích takže jí nemůžete nikdo ještě vidět, ale doufám, že do příštího srazu jí budu mít v cajku. Na srazu jsem mohl vidět spousty velmi krásných aut ( a to tak nikde neuvidíte), takže mám spousty plánů jak ta moje bude vypadat. Jinak rád bych Vám všem nabídl na příští sraz svůj pozemek, ale je to pro některé dost daleko. Prosím Vás neřešte tady takové malichernosti a koukněte se na ty Vaše stroje a hned vás přejde zlost. S pozravem Marek (mark)
23:23:14
09.07.2009
Syny
-> P@wlos: To ze to stalo za prd tu nenapsal a nemysli si naprosto nikdo... 4 Ani ja ani T2... Naopak, libilo se mi tam...
upraveno 1x, naposled 09.07.2009 23:23:31
22:24:28
09.07.2009
P@wlos
-> for all: Jaj, to je tu fakt maras, proste to byla fajn akce, ikdyz jsem tam byl jen v sobotu, bylo fajn, nemuze byt vzdycky vse dokonale, to by pak byla nuda... Pokud se nekdo tak nudi ze si tady musi vylevat srdicko jak to stalo za prd atd, nedej boze tam ani nebyl, tak je mi toho ,,clena" VIRTu opravdu lito... - pouze muj nazor
21:47:28
09.07.2009
Bobesh
-> Vrba: hej veru tak52
21:40:53
09.07.2009
Vrba
-> Bobesh: Ale víš jak to je...kdo se bojí nesmí do lesa.Jako někdo může podotknout že se mi to kecá když se mi nic nepřihodilo,ale byly časy kdy jsem jel domů s ukradenýma ventilkama nebo škráblým autem a od té doby vím kdy si mám auto hlidat.Jako určitě se hodně podepsalo to,že se musel sraz v podstatě improvizovat,ale už bych to nechal a nepitval to...myslim že všichni vědí co se stalo a kde byly rezervy a myslim že se hodně lidí poučilo...
21:31:23
09.07.2009
Bobesh
-> Vrba: Bacha,brzdi,ještě tady řekneš něco jako "účastníte se na vlastní nebezpečí" a nestačíš uhejbat před šrapnely...5
21:26:58
09.07.2009
Vrba
Jejda,jejda...tady se to moc řeší.Myslím si,že jedina věc co nevyšla bylo to letiště...to mohlo byt pořešený a zajištěny.Jinak si ale myslím že je na každém jak si svoje auto pohlídá a pamatuju si časy kdy jsem s oranžovým rapidem jezdil na tuningy a o bezpečnost auta jsem měl sakra strach jak přes den,tak hlavně v noci kdy se kolem něj prohánělo X ozralých lidí jak s flaškou v ruce,tak za volantem a opravdu jsem měl strach! Když se v sobotu válelo kolo,věděl jsem že to nevypadá idealne,ale stal jsem u auta a hlídal si ho...aspon do doby nez jsem zjistil že je dost daleko a nic mu nehrozí.Havlíkova zrušená guma je sice víceméně chyba pořadatelů za nevhodné kužely,ale když už s autem závodím a jedu jak prase,tak taky tak trosku riskuju jeho poškození.Kdyby za ostrůvkem někdo přetáhl ručku a vletěl do lampy,tak by to šlo taky hodit na pořadatele že nebyla uniková zona,ale prostě stalo se.
20:42:47
09.07.2009
Bobesh
-> Syny: Já po tobě chlebem a ty? Nadává ti tu někdo? Nadal jsem bráchovi? Řeš to v klidu,chytáš jak Harlej kvůli blbostem.
-> pyroman: Četl ale Milane,nemá se na problém pohlížet z obou stran? Taky jsem napsal jen svůj názor.
-> pyroman 09.07.09 19:19:09: Jinak souhlas,nemám co bych dodal. A pokud se chce někdo vadit,já jsem v klidu,jak jsem psal v předchozím příspěvku na konci174
19:19:09
09.07.2009
pyroman
-> Bobesh 09.07.09 13:17:41: Nevím Dane jestli si četl první příspěvky po srazu od Vaška a Honzy, ale ve svý podstatě napsali to samé co já. Honza tam doplnil kolize, o kterých já nevím a nechci je tu rozpitvávat a Vašek napsal, že sraz měl mouchy, ale že je rád, že se podařilo sehnat náhradní prostory, které se mu i zamlouvali. Všichni si dáme za pravdu, že co se organizace náhradního místa týkalo, tak až na ten kravál a soutěže mezi auty, to kluci zvládli vzhledem k rychlosti na výborné úrovni a bylo by fajn, kdyby sme příští sezónu měli základnu na hřišti a domluvili se adekvátní prostory na vyblbnutí. Co se soutěží na hřišti týče, tak to bylo nešťastné řešení, ale jak si řekl, nervy dělají své a v tu chvíli to napadlo nejspíše málokoho. Ale už se tak stalo, tak proč brečet nad rozlitým mlíkem a nezamyslet se nad tím, jak udělat další ročník lepší.

Co se cizích aut týče, tak Vašek tam nebyl jedinej a dávám mu za pravdu, že to je sraz PŘÁTEL ŠKODOVEK bez ohledu na to, čím přijedou. Dal se na dlouhou trať, ale láska ke škodovkám u něj neopadla, stejně tak jako u ostatních návštěvníků, kteří přijeli jiným autem než škodovkou. Ví a jsem si jist, že to co si napsal, nemělo vyznít tak, že lidi, co nemají škodovku tam nemají co dělat a že jsou zvýhodněni. I oni jedou x kilometrů, aby se koukli na auta a hlavně, aby si pokecali se známými, které díky škodovkám mají a něco je spolu spojuje 4

To že se těšíme už od zimy je pravda, o tom žádná, ale pokud se budeme osočovat, nadávat si a hádat se, tak na sraz přijede málokdo a plno lidí s tím sekne úplně, což by byla škoda.

-> Syny 09.07.09 15:37:56: To chce klid... sice do tebe reju i já, zě si tam byl seatem, ale jsem rád, že si se tam ukázal. To co sem napsal já v onom dlouhém příspěvku odpovídalo tomu, co si psal ty s Honzou, jen sem to napsal svými slovy v naději, že tu bude klid

-> Syny 09.07.09 15:42:26: tady k tomu ti napíšu jen to, že si jednal zbrkle. Vím že tě to se*r, že se do tebe lidi navážejí, ale přeci kvůli pár rejpalům se na auto nevyse*eš. To je jako kdyby sis udělal auto podle sebe a všichni ti říkali, že je to hnus. Když si to vezmeš kolem a kolem tak je to úplně ta samá situace.

No a když už sem se tady tak hezky rozepsal tak sem hodím i pokračování a mé poselství pro Luďka a lidi kolem něj, co zajišťovali organizaci - nemyslím teď místní opilce.

Nalijme si čistého vína a zhodnoťme ještě jednou sraz. Co se náhradních prostor týče, tak se ti povedlo zajistit parádní místo, za což ti jsem ne jen já, ale i další vděčni - a tím myslím i Honzu a Vaška. Sám víš, že slalom a sprinty byla improvizace na poslední chvíli, ale to je dáno tím, jak se měla situace v pátek. Co se soutěží týče, tak nevím jak to bylo s tím kolem, ale uznej, že to chce ještě dopilovat, co se místa týče. Nápad na soutěž válení kola a hod klikou vynikající, ale to místo nebylo nejlíp zvolené, ale proč se k tomu neustále vracet. Nebylo by lepší si říct, že pro příště to uděláme jinak? Sám si tu potvrdil, že kolo narazilo do Zdendovýho rapida.

PRO VŠECHNY

NIKDO NEJSME DOKONALEJ A VŠICHNI DĚLÁME CHYBY A JEDNÁME TAK, JAK JEDNÁME a až s odstupem času si uvědomíme, co sme kde řekli nebo napsali a mysleli sme to jinak nebo bychom to teď přehodnotili a například jen jinak formulovali, čímž se dá úplně změnit význam našeho tvrzení.

Jak už sem psal před tím, tak nechci nijak moralizovat a říkat, kdo je ten dobrý a kdo špatný, ale pokud se tu budete hádat, tak tím plno lidí odradíte a vzpomínka na sraz nebude nejlepší a to je škoda.

A tohle je mé poslední poselství pro ty, jenž na srazu byli a i pro ty, kteří se na sraz chystají
Jestli se tu chcete dál hádat tak prosím, já u toho nebudu a nebudu vám tady zaclánět svými moralizujícími slohy. PYROMAN
upraveno 1x, naposled 09.07.2009 19:20:06
15:42:26
09.07.2009
Syny
-> Bobesh: A jeste k tem Seatum. Tohle uz me zacina vazne srat. Je to sraz PRATEL skodovek. Takze kdyby tam najeli vsici v cemkoliv jinym, tak princip je stale zachovan. Jestli podminkou vjezdu je mit skodovku a jet tam s ni, tak vam vsem preju krasny zbytek zivot a du zrusit registraci i tadystech stranek, kde defakto uz nemam co delat... Fakt me mrzi, ze to vsichni vidite takhle. Ja tam jezdim kvuli vam jako lidem a ne kvuli autum...
15:37:56
09.07.2009
Syny
-> Bobesh: Sakra ja mam pocit, ze tady snad nikdo necet to co se tady resilo a mate pocit, ze ja a T2 sme tady napsali, ze vsechno stalo za hovno a byla to hruza. Prectete si to od zacatku a poradne!!! Ja sem sraz chvalil a chvalil sem, ze se vsechno dokazalo zaridit! Jediny co sem si dovolil zkritizovat bylo par veci, ktery se v klidu daji napravit a hned je vsechno spatne. Me to koneckoncu muze bejt jedno. Ja si tam gumu nezkurvil, ani sem tam nedostal slupku kolem do blatniku. Vysledky se me taky netykaly a vlastne se me netykal celej sraz, protoze skodovku mam rozebranou a cim dal vic to vypada, ze pude z domu... Takze asi tak... Vsechno co sem psal bylo mysleno tak, aby to bylo opravdu 100% a v pohode a bezepcny jak pro lidi, tak pro auta. Ale kdyz sem v tom sam s T2, tak koneckoncu me to muze bejt jedno.
upraveno 2x, naposled 09.07.2009 17:33:13
13:17:41
09.07.2009
Bobesh
-> pyroman: Mě taky. Jinak jsi to shrnul už přede mnou.
-> Tuner#2: Nemyslím,že tě Milan kopíroval.
-> Syny: Vašku,SEATi jsou ústupek a třeba já to nikomu nevyčítám. Taky už mám "normální" auto ale furt mě ty relikvie nepřestaly bavit. Neber to tak,že Luďka svatořečím. Ale zkusil jsi to i z jeho úhlu? Na poslední moment řešit takovýhle harakiri nebyla určitě sranda. Každej rok se najde nějakej problém. Ale jezdíme tam stejně každej další rok,celý nadržený už v zimě,kdy bude termín,kdy se navzájem s autama zase uvidíme naživo. A upřímně,nebejt soudruha Hrdličky,kterej by se na nás ve svým věku a vlastních problémech mohl zvysoka vykálet a neobětovat jeden víkend nám, majitelům starejch pixel na který zbytek český populace jen háže bláto,jezdili bychom tak leda do Pr...ůhonic a seděli doma na pozadí. Ber to tak,že bys to měl na triku ty. Ty nervy a tlak vykonaj svoje.5
Jsem pro mír,Škodám zdar!5
11:00:58
09.07.2009
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
To je ale zabava to tu precitat..... ale ako uplne nezainteresovany a nezucastneyy a len na zaklade toho, co som si tu precital mozem povedat, ze niektori ludia tu pri pisani pouzivaju na obladanie ruk mozog a niektori zase hormony.... Alebo niekto je proste kludas a niekto sa dokaze o pikacuovinach hadat do krvi, ved asi nemusim pisat, koho tym myslim....
10:42:41
09.07.2009
pyroman
-> Tuner#2 09.07.09 10:32:19: napsal sem +- to co ty, ale i to, co tu napsali i ostatní, ale naštvalo mě, že ste se tu začali hádat, tak sem chtěl udělat shrnutí a doufal sem, že to už nebudete řešit a každej se sám nad sebou zamyslí. Nikoho nechci označovat jako dobrého nebo špatného, ale sám víš, jak tě tyhle hádky se*ou 4
10:32:19
09.07.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
-> PetrDNX: Fakt? Ještě večer jsem se speciálně ptal Mášy zda tam byl, ta to pozorovala odjinud a taky si myslí, že tam ani nešel a hned minutu/dvě po tom začal vyhlašovat výsledky a kolem se už nekoulelo. Mimochodem nevím jak chceš rozleštit promáčklinu a celkem hluboké rýhy...

-> Mejot: No nevím zda žiju v jiném světě, ale mě se zdá že pyroman napsal naprosto to samé co já hned na začátku, jen s tím, že u pár vecí nebyl osobně, tak je nekomentoval. Když to tady tak čtu, tak ve finále jsem já a Syny tady za špatného a všichni ostatní píšou lépe. Jen mě to utvrzuje v tom, že do fóra už fakt psát nebudu...
upraveno 1x, naposled 09.07.2009 10:33:07
00:58:49
09.07.2009
Mejot
-> Syny: já ale nikde nenapsal že bylo vše OK a výborný to teda nebylo. A ani to že se musí jen chválit. Ale napsal jsem pouze to že Pyroman napsal konečně něco srozumitelnýho narozdíl od některých. 4
00:56:19
09.07.2009
Tomaso435
-> Mr_Kubas: 3 3 vše se vyvíjí
upraveno 1x, naposled 09.07.2009 00:56:32
00:50:36
09.07.2009
Mr_Kubas
-> Mr_Kubas: Akorát bez nástavby 1
00:50:19
09.07.2009
Mr_Kubas
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: Vlastně ty si mluvil něco o pickupu viď? To by šlo a nevadil by ti béžovej? 3
00:48:30
09.07.2009
Tomaso435
-> Mr_Kubas: 3
00:47:35
09.07.2009
Mr_Kubas
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: To by ti s tim spíš urazil půlku auta 3
00:26:13
09.07.2009
Tomaso435
-> Kaprof-Los Koramos: tak tak3 3
00:22:29
09.07.2009
Kaprof-Pisařík
-> Vilda: to by ses divil3
00:21:20
09.07.2009
Vilda - zrušená registrace
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: Alternátor je moc těžkej, s ním se daleko házet nedá3
00:06:09
09.07.2009
Tomaso435
už to neřešte, bylo to fajn pokecal sem si zajezdil sem si , prodal sem veteš40 co víc si přát?, mě se to líbilo,,,

jinak navrhuju příště mužeme soutěžit kdo mi první urazí altíkem zrcátko jo?3 40
00:02:23
09.07.2009
Syny
-> Mejot: Ja nevim, ale proste tady par lidi napsalo svuj nazor... A myslim si, ze od toho to tady je ne? Nebo se tady smi psat jen chvala a nic jinyho? Vsichni uznali, ze zarizeni nahradnich prostor bylo perfektni a rychly a dost lidem se tam libilo. Jen se tu poukazalo na par veci, ktery se nezdali byt ok - to je spatne? Nikdo nikomu nic nevycita, nikdo po nikom nechce zadny nahrady. Proste se na to jen poukazalo, aby se tomu mohlo priste vyvarovat. Nevidim na tom vubec nic spatnyho...

BTW: Me osobne byla hudba tak nejak u riti. Ja to v 1 rano zapichnul a vzbudil se v 8 a mezi tim sem nevnimal vubec nic... Ale z toho co tu ctu by se vse melo jen chvalit... Ja to chvalim, byl to dobrej sraz, ale jen sem poukazal na par veci co se mi nezdali v poradku, mohli skoncit pruserem a ja bych je osobne zmenil... A jediny co sem si za to vyslouzil bylo nekolik vyhruzek od Ludka jakozto organizatora srazu. Takze asi tak...
upraveno 2x, naposled 09.07.2009 00:08:41
23:39:47
08.07.2009
stika87 - Maschinenführer
Jsme lidi a Chyby dela kazdej ;-) byl sjem letos na hrosarne poprve a myslim ze se to vyresilo pekne na to ze to vypadalo ze pojedem domu ;-) popravde kdo zanima sel a rek jim serte na to s tou hudbou ;-) nebo neco podobnyho ? nebo na tom slalomu kdo mu dal pres drzku a rek ser na to kdyz ses ... ;-) a pritom sjem mohli vsichni ;-)
23:35:31
08.07.2009
Vilda - zrušená registrace
Možná že já jsem ten poslední, co by se k tomu všemu měl vyjadřovat, ale i já chci říct ke srazu to svoje. Byl to můj první sraz, na který jsem jel. Na Hrocháč z Prahy to je 140 kiláků a myslim si, nebo jinak, vím, že se to určitě vyplatilo! Sraz byl naprosto super. Měl jsem možnost tam pokecat se super lidma, vyzkoušet si slalom, o kterém si myslím že nebyl vůbec špatně organizovaný a ta trať mi nepřišla nijak nebezpečná. Nejsem žádnej řidič rally a ani nemám sportovně upravený auto a dalo se to zajet naprosto v pohodě. Občas je problém spíš mezi volantem a pedály než v samotné organizaci soutěže3
Co mě zklamalo tak to byly sprinty a to nejen, že jsem skončil poslední 3 (co se dá dělat) ale spíše proto, že to byl takový závod na čas, než závod proti někomu, ale i tak to bylo fajn.
Sám jsem organizoval srazy (sice ne na takovéto úrovni) ale vim jaký to je, když člověk musí na poslední chvíli měnit plány. Prča to fakt něni a myslim si, že to bylo v tomto případě opravdu dobře udělaný. Ono je fakt snadný vše zařizovat, snažit se a pak si jen vyslechnout že to stálo za pi*u. Fakt to potěší a člověk má pak určitě chuť zase něco pro ostatní dělat.8 To hřiště byl dobrej nápad, takový fajnový kempování. Mě se to prostě líbilo. Ono je fakt snadný kritizovat, ale pokuste se taky vložit do té situace, kdy víte že má přijet hromada lidí z celý republiky a i ze Slovenska a máte 2 hodiny na to aby jste našli náhradní řešení jen proto, že nějakýmo vocasovi ruplo v kouli a nedodrží to co slíbil. Zamyslete se!
Co musím vytknout tak to je to, že opilci řídili dopravu při slalomu, ale to je snad to jediný co mi tam přišlo blbý a nebezpečný. Samozřejmě že i ta soutěž s tím kolem mohla být kus dál od aut. Tohle bylo nevychytaný, to je pravda. Jinak si ale mslím, že ten sraz byl hodně povedený a příště pojedu zase a jsem pro aby to bylo opět na tom fotbalovým hřišti. 6
Ještě jednou díky organizátorům za super víkend a možnost poznat osobně členy skoda.virt.cz4
23:18:12
08.07.2009
Mejot
-> Syny: neboj číst umím ale jak jinak jsem měl nazvat to co se tu dneska napsalo snad mi nechceš říct že objektivní kritika??
23:12:30
08.07.2009
Syny
-> Mejot: No ja bych nerekl, ze to co se tu psalo byla hromada blabolu a osocovani. Staci umet trochu cist... To ze to pyroman ale hezky shrnul je fakt...

-> Bobesh: Bobesh 08.07.09 21:45:48 napsal:
Berete všechno jako samozřejmost a
nejlíp zadarmo.
No ze zrovna ty tohle napises, to teda koukam. Ja (a verim, ze vetsina) bych klidne i vstup dal, kdyby pak vse probihalo jak ma a nebyl zmatek. A mezi nama, letos byl Hrocahc prvne tam, kde se dalo osprchovat a to jen nahodou diky tomu, ze nebylo letiste. Sice sem ty sprcyh stejne nenasel, ale to je jedno :) Zas tak moc sem je nehledal... Navic kazdej rok myslim, ze na Hrochaci plati ti co chtej zavodit ne?
upraveno 1x, naposled 08.07.2009 23:13:02
21:57:59
08.07.2009
105
teda letos na hrochu to musel bejt narez
21:52:43
08.07.2009
Mejot
-> pyroman: Konečně něco co má hlavu a patu a není to hromada blábolů a osočování a nedá se s tím než souhlasit4
21:45:48
08.07.2009
Bobesh
Koukám,že jsem odjel v nejlepším. Jinak jsem pro příště pro hřiště jako základnu plus dohodnout na tuty letiště pro závodění,protože dělat něco podobnýho ve městě za plnýho provozu mezi civilama je docela vodvaz. Kolo a klika mezi autama nebylo asi nejšťastnější ale dá se z toho poučit a příště nahemovat auta k sobě a vyčlenit část hřiště pro blbnutí. Jít se podívat na akci coby divák a nechat kupříkladu našeho mladýho pobíhat po hřišti,docela bych se dojal,kdyby mi ho nějakej jouda přizabil klikovkou. Takže vyčlenit bezpečný prostor. Dál jsem s ohledem na organizaci a bezpečnost pro stanovení vjezdného,ze kterého by se mohli zaplatit Luďkovi pomocníci,ovšem ne takový týpky jako "ožralej Ozzák",to už může dohlížet houpací kůň a plyšovej medvěd. Takže střízlivý a insruovaný pořadatelé s označením (vesty,pásky),je nás tam fakt jako sraček a trochu pořádku by neškodilo.Bordel v noci z PÁ na SO mě sice sral ale jednou za rok to vydržím. Stačí zamknout megafon a vypnout proud do zásuvek. Nechci se Luďka zastávat ale na druhou stranu,vy byste do takový akce šli coby pořádající? Berete všechno jako samozřejmost a nejlíp zadarmo. Na Doksech platíte tři kila bez keců a máte taky jen sociálky a bufet. Myslím že podraz s letištěm a prostory se vyřešil operativně a v rámci možností. Buďme rádi,že nebyl větší průser než na pár detailů a obě strany se z toho snad do budoucna poučí. Jedinej střízlivej s hlásnou troubou to všechno nemá šanci uhlídat.
20:46:23
08.07.2009
Kaprof-Pisařík
-> Jožynek : 40 3 4
20:45:54
08.07.2009
Jožynek
-> Kaprof-Los Koramos: joo táák3
20:40:07
08.07.2009
PetrDNX
Tuner#2 08.07.09 13:16:06 napsal:
Luděk 08.07.09 09:10:25 napsal: opět ověřil,jak
„spolehlivě“ funguje česká povaha a jak „spolehlivý“ jsou zprávy
(chipovo odřený auto,havlíkova udělaná guma,promáčklej lem u žlutýho
rapida),kdo tohle napíše,tak by si měl před tím nafackovat,nebo počítat
s tím,že až ho potkám a budu si to pamatovat (jako že budu),že bych mu
s tím mohl pomoct…
Tak hele, všechny tři incidenty jsem viděl na
živo, jeden i zachytil fotoaparátem. Nejsou to žádné drby, ale holá
skutečnost…

CHIPovo auto skutečně dostalo ránu, stál jsem asi 3m od toho, když mu to
kolo padlo na nárazník a kapotu. Tohle udělat mě, tak ránu někdo dostal a
pořádnou. Když jsem na to upozornil, že to není rozumný nápad tady válet
kolo, tak se nic nedělo dokud nebyla velká rána do Zdendovo DNX Rapida.

Zdenda DNX má skutečně od toho kola promáčklý lem a odřenou barvu. Hned
poté se bez omluvy přestalo s koulením a jakoby nic jsi začal vyhlašovat
výherce ono klání. Ty ses na to ani nešel kouknout. Já ano, byl jsem
u toho, kluci mu to hned začali ještit, zda to není moc hluboké a když
jsi po lemu přejel rukou, tak tam byla citit dost výrazná promáčklina.

Havlíkovo gumu jsem taky viděl na vlastní oči, všimli jsme si toho že tam
je boule a okolo to bylo takový do bíla, prostě jak když vezměš špinavý
šutr – bylo hned jasno, kde se to stalo, protože po poli nejezdíme. Nebyla
to čára jak píšeš.

Co se týče Appla a sražení motorky, tak jsem myslel, že je snad od minule
jesné, že to byla chyba pořadatele, že tam ten kluk stál. Já tam
vylítnul přes 4 rokama a stát tam on a zkurvit mě dveře a práh tak jako
Apllovi, tak to asi nerozchodil…

Udivuje mě Tvá arogance a házení viny na ostatní. Holt Zdenda DNX měl asi
špatně zaparkované auto, já asi taky, když jste se smáli tomu, zda to
dojede až ke žluté škodovce a bouchne jí to do blatníku. Pokud chcete
pořádat takovéhle pivní akce pro ožraly, tak toho se já příště
neúčastním a nafackovat si budeš moc tak max. sám sobě.
Tady se musím Luďka zastat,u Zdendy se podívat byl a s chladnou hlavou konstatoval,že se to rozleští9
20:35:04
08.07.2009
Kaprof-Pisařík
-> Jožynek : Kecafon3
20:02:52
08.07.2009
Jožynek
-> pyroman: tlampač?? 9 možem poprosiť o vysvetlenie?
Extreme Tyres