The 7th sraz přátel Škoda

prohledat
1065 příspěvků (zobrazeno 151 až 200) od 24.02.2009 do 30.07.2009, založil/a Luděk
řadit dle data
09:13:40
08.07.2009
Pavel P..
-> Vilda: jak pátrám? dole jsem dal odkazy kde je samotný video tvýho slalomu



Hrochův Týnec 2009 - slalom Vilda, Škoda 120 GLS
09:10:25
08.07.2009
Luděk
chtěl jsem taky napsat litanii,ale nakonec jsem dospěl k názoru,že to nemá smysl,jen jsem si tady opět ověřil,jak "spolehlivě" funguje česká povaha a jak "spolehlivý" jsou zprávy (chipovo odřený auto,havlíkova udělaná guma,promáčklej lem u žlutýho rapida),kdo tohle napíše,tak by si měl před tím nafackovat,nebo počítat s tím,že až ho potkám a budu si to pamatovat (jako že budu),že bych mu s tím mohl pomoct ... nakonec co jsem chtěl,jsem napsal už v předchozích příspěvcích a jestli tady bude někdo přidávat "k lepšímu" další a další fámy a budete mu to baštit,tak dobře vám tak
07:21:53
08.07.2009
TUNER
-> Vilda: Celejch 800 MB dáš bezproblému třeba na : www.iskladka.cz
00:40:04
08.07.2009
Tomaso435
-> Kaprof-Los Koramos: hmm, tak toho nemám, mám spíš začítek
00:37:12
08.07.2009
Kaprof-Pisařík
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: 145 139
00:35:19
08.07.2009
Tomaso435
-> Kaprof-Los Koramos: huš ty citráku40 3
00:31:22
08.07.2009
Kaprof-Pisařík
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: aby tě pes jebal do nohy hlavo hranatá!'3 3
upraveno 2x, naposled 08.07.2009 00:33:03
00:30:16
08.07.2009
Tomaso435
-> Kaprof-Los Koramos: tys tady chyběl vyfič !!!40 3
00:12:16
08.07.2009
Kaprof-Pisařík
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: šiši koukni k němu do id ty favoristo3 145
00:11:36
08.07.2009
Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak já nevim:d a barva?:D
00:11:05
08.07.2009
Tomaso435
-> Vilda: videa krásný,,, :)
00:06:29
08.07.2009
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: 125L s ramem voe.
00:06:13
08.07.2009
pyroman
-> Vilda: -> havlik: zejtra se kouknu jestli vás třeba nemám... jinak zkuste Synyho, protože Bára toho točila dost 4
00:02:35
08.07.2009
Tomaso435
-> havlik: cos měl za auto ? nějaký slalomy mám taky nahraný tak kouknu
23:48:11
07.07.2009
Vilda - zrušená registrace
Tak já se pro zatím loučím kdyžtak mi pište do vzkazu, když vás bude k těm mým videím něco zajímat, čus5
23:44:50
07.07.2009
HavajskejBubeník
Docela mi bylo lito že sem nejel, ale sem rad ze sem davate ty fokty aj videa... Příští snad už stihnu 179 179 179
23:37:24
07.07.2009
Vilda - zrušená registrace
-> HavajskejBubeník: Jo to byl hustej týpek a to auto bylo taky moc pěkný. Taková 100vka v retro stylu3
23:34:51
07.07.2009
Vilda - zrušená registrace
-> havlik: Tak třeba tě mohl natočit ještě někdo jiný. Bylo tam docela dost lidí, co natáčeli videa. Já též marně pátrám po někom, kdo natočil mě.8
23:29:15
07.07.2009
HavajskejBubeník
Koukam ze ste tam měli i pana doktora a kochal se pri slalomu (bl. modré kilo)156 156 156
23:23:56
07.07.2009
havlik
-> Vilda: no hlavně to mrzí mě:) sem si řikal nějak video aspon bude a ono prd40
23:22:18
07.07.2009
Vilda - zrušená registrace
-> havlik: To mě mrzí, ale je dost možný, že jsi jel buď kousek přede mnou a nebo po mě a to se nedá stíhat, natáčet a připravovat se ke slalomu. Příště se polepším a vezmu kámoše a ten se pstará o kameru.
23:17:13
07.07.2009
Syny
-> Kapřík: No cihly v kuzelkach me udivili hend jak ji prvni auto srazilo a rozleteli se po draze... To ze to ale havlikovi oddelalo pneumatiku to sem se dovedel az tady na virtu po srazu... Mel na ni bilej sram a bouli - cili presne barvu jakou meli cihlicky nebo co to bylo v kuzelech, ktere timto kolem prejel. Predpokladam, ze to v tech kuzelech bylo kvuli zatezi... Sice teda vitr vubec nefoukal, ale kdyz teda uz zatez, tak nesel tam dat treba pisek?

No soutez s kouleni kolem to radsi komentovat nebudu... Pul hriste prazdny a posilalo se to mezi autama...

Vyhlasovani vysledku byl taky mazec... Jak uz psal T2, reklo se vysledky za par minut a pres hodinu a pul nic... Pak se z megafonu akorad neco ozvalo (zrovna kdyz sem byl na druhym konci hriste) a nez sem dosel k mistu kde se to melo vyhlasit, tak uz bylo vse receno a Ludek kricel kde je vyhlasenej Vojtik a jestli se nas ma prosit o to aby sme si vyzvedli ceny... To sem teda opravdu nepochpil a prilo me to celkem nevhodny...

Porad se tady protiutoci tim, ze si mame taky zkusit zorganizovat sraz... Ano je pravdou, ze sem zadny neorganizoval, ale kdyby tomu tak nekdy bylo, tak rozhodne domluvim pevny termin kdy a kde a urcite to predem jeste overim, zda-li to plati. Protoze nebylo zrovne prijemny, kdyz sem byl v Praze a zazvonil mi telefon, ze letiste padlo a ze mam jet dal s tim, ze se nevi kde to bude... A to diky bohu za to, ze na me lidi z virtu maj cislo a mohli me dat vedet, ze se neco deje... Snazil bych se prave takovej situaci predejit. I kdyz taky nevim jak to bylo a treba ten majitel byl skutecne opravdu debil a udelal to scvhalne... Uznavam, ze nahradni reseni bylo rychle zarizeny a v pohode... Na hristi se mi libilo mnohem vic nez na letisti. Ovsem zakomponovani do programu mistnich bylo teda vice nez drsny... (Do rizeni provozu bych priste zakomponoval nekoho z virtu spis nez ty norky tamodsat... ).

Lonsky pruser na slalomu kdy se sestrelila ta motorka bych rekl, ze byl takovej slavej odvar toho letosniho slalomu... Sice se zazrakem nic nestalo, ale lidi pobihajici pres trat tesne pred autem, zaparkovana a popojizdejcic auta ve chvili kdy zavodici auto bylo na trati a zavodeni za plneho provozu me neprisli zclea idealni a hrozilo to velkym pruserem... Sprinty byly dobry, jen skoda, ze jednoproudy... Opet teda kazil radost provoz, kdyz se auta prodirala mezi zaparkovanejma skodovkama a lidma... Ale uznavam, ze to bylo nutne zlo improvizace. Ac teda, jak uz sem psal, se divim, ze tam nenajela banda svestek a nebyl z toho peknej pruser...

Ale pres tohle vsechno se mi sraz libil a byl plnej adrenalinu 6 Takze je sice co zlepsovat, ale bylo to dobry 4
upraveno 1x, naposled 07.07.2009 23:22:13
23:16:35
07.07.2009
havlik
akorát mě trošku mrzí že nemáš nahranej muj slalom:( repsketive sem se tam nikde v sestřihu nenašel8
23:14:55
07.07.2009
Vilda - zrušená registrace
-> Czkedar: Je to od skupiny Turbo - Přestáváš snít4
23:13:32
07.07.2009
Vilda - zrušená registrace
-> Nwkt: Už to video připravuju k uploadu na server czshare.com, takže to bude snad do hoďky ke stažení jako DVD4 A taky to bude možný po stažení a vypálení přehrát v běžným DVD přehrávači.2
23:13:18
07.07.2009
Czkedar
-> Vilda: supr, hele co je to za pisnicka na zacatku druheho videa?6
22:55:52
07.07.2009
Nwkt
-> Vilda: Zazipuj ten soubor po 300 MB
22:54:28
07.07.2009
Vilda - zrušená registrace
Jinak bych poprosil ostatní návštěvníky srazu co měli také kameru, něbo něco čím pořizovali záznam, zda nenatočili můj slalom. Červená škoda 120L s hnědým blatníkem a kapotou, vzdáleně připomínající 120GLS, pořadové číslo 204. Sám jsem sebe nemohl natočit 1 tak jestli mě náhodou někdo točil, i když asi nebylo o co stát3
22:50:53
07.07.2009
Vilda - zrušená registrace
-> Nwkt: Je tady možnost, že ti ho jako celek vypálím na DVD a pošlu poštou. Případně mi poraď nějaký server, kam je možné ho nakopírovat a umožnit stažení. Jako celek to má skoro 800 MB.7
22:45:35
07.07.2009
Nwkt
-> Vilda: Dáš ho někam ke stáhnutí? Edisk nebo tak něco?
22:44:44
07.07.2009
Kaprof-Pisařík
-> Vilda: paráda6 4
22:42:27
07.07.2009
Vilda - zrušená registrace
Zdravíčko, tak tu máte odkaz na video, které jsem vytvořil s kámošem ze záznamu z mojí kamery a fotek. Bohužel YouTube to nepobere jako komplet, tak je 30ti minutové video rozděleno na tři části, takže:



část první: http://www.youtube.com/wa tch?v=hCa3HLOqKVA&NR=1

část druhá: http://www.youtube.com/wa tch?v=S5UC99zNccA

část třetí: http://www.youtube.com/wa tch?v=s1CSuOGqmMI&feat ure=related



Doplnila se tam celkem pěkná hudba a titulky, a myslím si že je to docela koukatelné ;-)

Je to video z hřiště a slalomu. Sprinty jsem už nenatočil.7
22:40:54
07.07.2009
BeBe
-> U-Geen: pidi displejik nebol v rozumnom rozliseni a asi ani tak skoro nebude - pri jeho cene cca 300eur ,proste som to zlozil pred 5timi rokmi stoho co sklad dal a narovinu, kto vtedy mal v aute navigaciu, wi-fi pripojenie a mp3 za 4800Sk,za GPS modul

... co sa tyka tych panelov tak bezne asi do velkosti 22' no pri ich cene niekde od 700 eur vyssie je to asi drahy spas
22:40:51
07.07.2009
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Kapřík: to víš, pro nás je jižní Morava daleko 4
22:38:40
07.07.2009
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Hurdis 07.07.09 22:02:33: pěkně řečeno 52
22:37:40
07.07.2009
Kapřík
No jak tak čtu diskuze, nestačím se divit co se dělo na letošním Hrocháči. Přemýšlel jsem jestli má smysl se k tomu vyjadřovat, ale budiž. Moc nechybělo a toho cirkusu jsem byl přítomen taky. Sice jsem se nezúčasnil (chtěl jsem), ale z důvodu časové kolize (stejný víkend jsem měl oslavu promoce). Ale obhajujte si koho chcete, toto je totální amaterismus ze strany pořadatelů (z toho co jsem se dočetl v této diskuzi). Sám jsem pořádal několik menších akcí, vím co to obnáší a že problémy nastávají prakticky vždycky. Ale tohle jak tak čtu byla síla.. Na poslední chvíli měnit takhle razantně program. No nevím no. To by se stávat opravdu nemělo.. Oceňuji náhradní řešení které kluci předvedli..to je třeba vyzdvihnout. Ale tohle se stát prostě nesmí. A pokud ano, tak ne den před srazem. Opravdu je takový problém domluvit letiště popř. se ujistit pár dnů předem jestli domluva platí?

Nevím, ale kdybych jel, a nevšiml si na netu změny místa den předem (což vím, že se dost klukům stalo), dojel na letiště které by bylo prázdné, asi bych byl hodně naštvaný. Nějaké pak hledání jiného místa, co čtu tak chaosu při slalomu, sprintech, CIHLÁCH V KUŽELECH na slalomu!!! ... který s odpuštěním blbec to tam dal?...no...myslím, že bych měl pokaženou náladu a špatný dojem z celého srazu..



Zlaté Jihomoravské srazy, Malokarpatské srazy, Srazy v Moravském krasu...to je organizace jak má vypadat

4
upraveno 2x, naposled 07.07.2009 22:41:47
22:36:54
07.07.2009
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Syny 07.07.09 21:37:00: jj, tak tak bohužel... 4
22:02:33
07.07.2009
Hurdis
No ze slalomu jsme měli celkem dost staženou zadnici taky. Jednak kvůli divákům, tak kvůli té zaparkované cisterně a stožáru na otočce a také domácím, kteří nakonec policii asi nezavolali. Docela mě překvapilo, že se žádný orgán nedostavil, už jsem měl připraveno vysvětlení, proč provozuji auto bez dokladů. Řazení na sprint bych viděl jako hlavní problém u majitelů aut, kteří je zaparkovali ve frontě před semafory. Je mi celkem jedno kdo všechno tam stál, ale bez vyjímky to byla velká blbost. Průjezd se tam docela hezky zablokoval a znovu jsem nechápal, že nedorazila PČR, zvlášť když sprint probíhal na místní komunikaci.

Letošní Hrocháč byl zkrátka street racing se vším všudy.

Vážně obdivuju organizátory, že se rohodli pro nás tohle všechno risknout. Sám bych do toho rizika nešel. Jsem moc rád, že se nic nestalo a i navzdory tomu zmatku bylo vidět, že až na pár drobností mezi všemi účastníky akce panovala docela solidní sebeorganizační a ohleduplná komunikace a morálka.
21:37:00
07.07.2009
Syny
-> Tuner#2: Da se rict ze souhlasim. Jen me celkem dost stresovali ty panove co ridili provoz s minimalne 3ma promilema a placali projizdejci motorkare po helmach. Behali tam vsude, zastavovali nesmyslne auta a to auto, ktere opravdu meli zastavit (fabie), to projelo v klidu dal... Divim se, ze tam nikdo nezavolal policajty... No a plneni kuzelu kamenama, to je opravdu "super" napad...
upraveno 1x, naposled 07.07.2009 22:57:55
21:22:41
07.07.2009
Tuner#2 - zrušená registrace
Pokusím se sraz shrnout ze dvou pohledů a snad Vás nezabije ten můj sloh. Pokud budete chtít reagovat, nebráním se diskuzi přes SZ, tady do fóra už nic psát nebudu neb můj názor na průběh srazu to nezmění.



Emoce tak jak jsem to prožíval: Už v pátek se to začalo nějak kazit. Napřed Nwkt problém s uvařením (naštěstí ho Syny odtáhnul a opravený odjel). Pak mě volal Syny že shání číslo na Appla a v tom mě přestal jít net. Naštěstí jsem to na chvíli rozchodil a číslo mu poslal smskou. Cestou domů sms od radekp, že sraz na letišti nebude, že je majitel vyhodil. Za chvíli volala Máša, že přijela domů a má úplně prázdný pravý přední kolo. Večer mě čekalo pár sms co teda bude a velký dík Radkovi a pyromanovi za informace. Díky tomu, že jsem měl domluvený obchod s minnem, tak ještě schánení číslo na něj a ujištění, že tam taky jede. Kolem půlnoci jdu spát s tím, že po čtvrté vstávám (ti co byli na sraze na tom byli díky opilcům a muzice z vyprávění ještě podstatně hůř…) Cesta na Hrocháč pohoda a byli jsme tam už před osmou, tak říkám Danstrovi, že ho vezmu na letiště aby věděl kde to mělo být (nikdy tam ještě nebyl). Když jsme tam přijeli, tak tam byli tři auta a prý jestli nevíme co se děje, tak říkám že víme, že sraz je jinde atd. To, že je na budce která byla stranou něco napsáno si téměř niko nevšimnul. Přes den se mě ptal nějaký chlápek, že kde to prý jsme, že už dvě hodiny jezdí po Hrocháči a nikdo nic neví. A takových lidí muselo být více. Dorazili jsme tedy na hřiště, které až na vjezd a hlavně ožralé pořadatele bylo super. Hned ale první soutěž byla pro mé nervy „hrou“. Jak se někdo může smát tomu, že to kolo musí dojet alespoň k té žluté škodovce (myšleno mé) a bouchnout jí do blatníku – to bych si pak asi bouchnul i já do toho ožraly!!! I přes mé upozornění, že to není zrovna rozumné válet mezi autama a odření CHIPovo Rapida se nepřestalo v „zábavě“ a skončilo to promáčklým a odřeným lemem na Zdendovo DNX Rapidu. Naprosto BEZ OMLUVY a případného finančního vyrovnání ze strany toho co to poškodil a ze strany pořadatele taktéž. Tady by se měl někdo vážně zamyslet nebo snad za to mohl Zdeněk stejně tak jako loni Aplle za kolizi? Přikládám foto již částečně rozleštěného lemu, ale tohle je trestuhodné…Cestou na slalom před Hrocháčem stála u strany 100vka, tak jsem neváhal a zastavil. Kolem projela snad desítka aut a nikdo nezastavil až po chvíli Zdany a bylo štěstí, že měl u sebe matky na kola, protože pánovi se vyšroubovali všechny 4 matky 9 a kolo vyskočilo ze šteftů a zapasovalo se do podběhu. Než zastavil, tak středová matka se závlačkou hezky vyfrézovala zadní stranu Apolla, naštěstí mimo hlavní dosedací plochu, takže jde použít bez problémů dál. Odjezd na slalom byl taky chaotický. Stačilo, aby Luděk před odjezdem řekl do megefonu všichni ke mně a všem na srazu řekl, že Ti co budou soutěžit, tak aby zaparkovali na placu před nádražím co nejdál od kuželů a Ti co budou jako diváci, tak zaparkovali úplně mimo plac někde po Hrocháči a nebo za přejezdem. Hned by tam byla půlka aut a bylo by to bezpečnější. Takhle to byla hrůza, dvě řady aut, tam stačil jeden nezvládnutý smyk a sebral by tam lidi i auta a koledovalo si to o velký průser. A to není jen z mé hlavy tak to viděl i člověk, co už „ pár soutěží“ odjel a sám říkal, že by do takovéhle akce nešel. Vzadu na nás řval dědek ze dveří, že mu smrdíme pod okny a vypadalo to, že bude házet dlažební kostky. Když to říkám Luďkovi, tak nezájem včetně toho že jsem chtěl přejet někam dopředu aby se nic nestalo autu, ale on hned pustil předjezdce co jel jak bezmozek na to, že tam ještě hodně aut přeparkovávalo v zadní části. To že tam přijela paní s Fábií když bylo auto na trati, že vzadu stáli soukromé auta, které z toho baráku kdykoliv mohli odjet směrem proti soutěžnímu autu už byla jen „třešnička na dortu“ tomu zmatku a koledování si o průšvih. Z tohoto důvodu jsem po všech zvážení pro a proti nejel, neb stát v koloně na start a mít vedle sebe pár metrů auto letící bokem mezi kuželama, to se takhle nedělá a nebyl jsem sám kdo Kroutil hlavou. Opravdu to nebyl strach z havlíka, na slalom jsem se letos moooc těšil. Organizace provozu opilcema byla kapitola sama pro sebe… Ze slalomu jsme odjížděl jako poslední, neb nemám zájem aby mě někdo s pořádnou dávkou adrenalinu udělal poruchu karoserie. Tímto se omlouvám všem co jsem je předjel na sprintu, ale dělal jsem to v rámci co největšího bezpečí pro mé auto. Rychle odjet sprinty a raději návrat na hřiště. Sprint opět problém organizace. Stačilo říct, že soutěžící udělají kolonu PŘED přejezdem, ti co nesoutěží, tak bez výjimky parkování v koloně ZA přejezdem a bylo vyřešeno a najíždělo se na sprint krásně bez stresů o auto a plynule. Vyhlášení výsledků jsem pět nepochopil. Prý budou za chvíli, pak přes hodinu a půl nic a najednou během půl minuty vyhlášeno přičemž účastníci jsou všude rozmístění po placu a nikdo nic neslyšel. Stačí vždy megafonem svolat dav a až po minutě začít hlásit. To byl problém i loni, pak to neslyší všichni, přitom přijít a poslechnout každý většinou chce, ale nemůžeme pořád běhat Luďkovi za zadkem. To je asi tak vše z pohledu emocí jsem byl spíš dost zklamaný a naštvaný jak na organizaci, tak na opilce.



Chladná hlava po třech dnech: Musím poděkovat za to, že se sraz vůbec konal a že se našlo tak rychle vhodné řešení. Nic to nemění na tom co jsem napsal z pohledu emocí, ty výtky platí pořád a pokud chce pořadatel pokračovat v tomto trendu, tak účast na příštím ročníku budu hodně zvažovat…



Mimochodem spoléhat se na to, že uspořádání srazu leží jen na vypsaných termínech z ledna 2009 je dost lehkomyslné. Šlo v pondělí před srazem zavolat, hele „Franto“, takže tenhle víkend budeme mít u Vás na letišti tentokrát škodovky, počítáš s tím jo? Abys tam třeba neměl odstavený nějaký kombajn. A Franta na to ANO a nebo NE. Navíc dneska je každý „jen“ na peníze, nevěřím tmu, že kdyby byla vůle, tak že za nějakých pár tisíc nedržel ten jeden z majitelů „hubu“ A pár tisíc by znamenalo třeba 100,-vku navíc od každého kdo přijel a myslím si, že by to každý dal, když dnes jsou schopni na jiných srazech vybírat i 500,- a víc téměř za nic…



Na závěr chci poděkovat zdravému jádru za opravdu vydařený sobotní večer. Díky všem.
zvětšit The 7th sraz přátel Škoda - obrázek od Tuner#2 - zrušená registrace vložen 07.07.2009 21:22:41
20:16:19
07.07.2009
U-Geen
-> BeBe: jako navigaci chapu ale me skutecne nejak staci mala navigacka C250... kdyby se k tomuhle pripojil nejakej pidi displejik tak by to asi taky poslouzilo :-) ale proti gustu... btw. jaky nejvetsi prumyslovy panely se daj bezne sehnat? Da se treba neco kolem/nad 32", aby se to dalo pouzit misto TV?
19:43:31
07.07.2009
Nwkt
-> BeBe: Ha tak už vim k jakýmu nicku tě přiřadit 1
19:33:19
07.07.2009
petr s
-> BeBe: Tak v tom autě to vypadá větší
19:30:10
07.07.2009
BeBe
-> havlik: -> U-Geen: -> petr s: -> Nwkt: je to pc a nieje to 19,ale 15 priemyselny monitor,sluzi hlavne ako navigacia, poskladal som si to pred par rokmi,ked navigacie stali 10tis a viac ,z veci co som mal na firme ,stalo ma to len modul GPS,jazdim po celom slovensku a morave a nemam chut lustit niake mapky alebo mikro displejiky, na toto sa ani nemusim pozriet ,aby som videl kam mam ist ...

...v poslednej TOPO CZ mape od Garminu som Podbor tiez mal a ano je to byvaly DOOlitlov rapid,kupil som ho nez som zacal GO mojho
upraveno 2x, naposled 07.07.2009 19:31:23
17:20:37
07.07.2009
havlik
-> U-Geen: tak já to taky trošku nepochopil:)) ale budiž
17:15:22
07.07.2009
U-Geen
-> havlik: nj :-) nejak jsem jeste multimedia v aute (natoz nerodinnym pro decka) nepochopil
17:12:31
07.07.2009
havlik
-> U-Geen: apson po nocích může koukat na DVD:)
17:11:24
07.07.2009
U-Geen
-> petr s: jo... mlada se ptala co je to za kravinu a k cemu to tam je :-) teda negativni reakce mel na vic podivnosti :-)
17:09:56
07.07.2009
petr s
-> Nwkt: To byla snad 19 monitor
17:09:46
07.07.2009
U-Geen
-> jerrom: tak tohle bylo takovy zajimavy hriste :-) malicko zakulaceny
Extreme Tyres