Tak ty "nový" auta už jsou 10 let starý

Neumětel to bude tak jako tak, protože s tim neumí zacházet (přerušit brzdění) nebo má reflexy lenochoda. V novejch autech to jde navíc vypnout (ale pro změnu zas neuměj dokonale plachtit). Já se s tím sžil a někdy je to i fajn věc, protože nemusíš dělat krom plynu žádnou další manipulaci ani s kniplem, ani s brzdou.
Horší je podle mě, když ti to nesmyslně zašlápne Front assist...

























