výroba CCCP-Automobilový závod Leninského komsomolu(pro neznalé vyraběl se i v BLR)
r.v 1967,puvodni stav,puvodni lak,najeto cca100t.prvni majitel,auto je poblíž Podebrad.k autu nahradni funkcni motor a prevodovka.motor 1,3.cely zivot garazovany,takze slusny nalezovy predrenovacni stav.cena dohodou tel.737200819
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Moskvič408 Cccp
prohledat
18 příspěvků (zobrazeno 1 až 18) od 30.09.2008 do 06.10.2008, založil/a Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
řadit dle data
je s papirama?
OT: peknej kousek! ty krasne zachovaly chromy svedci o mnohem... 

-> Josse: doklady to ma,jsou v depozitu a jak pisu prvni majitel
-> kubina: píšeš cena dohodou, máte alespoň nějakou představu?
-> Kloggie: zeptal jsem se-predstava je alespon tech 10t.
Měl bych zájem,ale záleží na ceně.
já myslím,že 10 000,- je cena krásná 

Jj, dvouoko jsem vživotě neviděl, my jsme doma měli 4oko, těch se se do čssr dovezlo víc. A taky tenhle model s chromovou maskou byl vyráběnej relativně krátkou dobu.
z inzeratu to neni patrne,proto se omlouvam a uvadim na pravou miru,tel cislo je na majitele,je to kolega z prace,ja to nevlastnim
-> Kloggie: Ale jo ale je jich tu jak šafránu. Jeden od nás z podniku ji měl taky čtyřokou. Osobně se mi víc líbí 412 s kočičákama vzadu.
-> kubina: Ať se dostane do dobrejch rukou
-> kubina: Ať se dostane do dobrejch rukou
-> Bobesh: My jsme měli svýho času 403, pak 407 a pak 412 s tim 4okem a pak 412 už tu modernější verzi bez kočičích uší:) Ta se zase mě líbí nejvíc, jenom škoda že člověk narazí jenom na schnilý vraky, pěknej stav aby člověk pohledal.
a špatně jsem to napsal nejdřív byla 407 a pak 403, tak 407 byla 3qalt a oboje mělo řazení pod volantem, to bylo bájo to řídit:)
jak jsem byl informovan ted uz ex majitelem tak auto je prodane.snad ho ceka veteranska kariera.zaslouzilo by si to