Pre Mimimb

prohledat
40 příspěvků (zobrazeno 1 až 40) od 06.04.2016 do 08.04.2016, založil/a itchy

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

MimiMB si zrušil registraci a schyluje se k hádkám

Zastavil:StepaNoFUN

řadit dle data
15:08:21
08.04.2016
Honzaloun
-> m8rinek: Né díky, ale ty můžeš. Já už děcko co spamuje témata nejsem, spíš to tu jenom čtu.

E: Mimi časem zjistí, že s věkem přibejvaj starosti, a už nebude moc řešit škodovky a kraviny..
upraveno 1x, naposled 08.04.2016 15:11:35
14:53:41
08.04.2016
Tomaso435
-> aDAm 08.04.16 08:05:43: ted jde o to co má větší smysl.... ty škodovky tě příjdou ve výsledku na víc 3
14:50:35
08.04.2016
P@WL
Nemusí hned začať drogovať,ja som z jeho posledného príspevku pochopil že sa vykašlal na túto stránku 4
14:50:34
08.04.2016
m8rinek
-> Honzaloun: Nechceš si jít zafetovat s nim? :D
14:49:00
08.04.2016
Honzaloun
09:33:05
08.04.2016
aspetras
-> Mr._Nosferatu: Nebezpečí pro planetu že uniknou provozní kapaliny? Ty asi budeš tvrdej greenpeace. To je dle mě jedno z nejmenších a posledních ohrožení naší kuličky. Ale neznám tě pouze na mě tak působí tvůj příspěvěk.

A k Mimi - mu psal všude a pořád, ale asi to potřeboval říct lidem se kterýma sdílí stejný zájem a koníček. Takže to že ho od toho někteří odradili mu ho taky možná vzalo a na nějaký zachraňovaní další škodovky se do budoucna možná vykašle.
upraveno 1x, naposled 08.04.2016 09:33:30
08:21:31
08.04.2016
suri
-> aDAm 08.04.16 08:05:43: Vieš napísať aj niečo hodnotné alebo len samé blbosti ?
08:05:43
08.04.2016
aDAm
Tak se vám to povedlo, teď sáhne po drogách, začne chlastat, kouřit, vymetat pajzly, chodit za děvkama...zničili jste dalšího nadějného škodovkáře
18:37:13
07.04.2016
castrol
-> MimiMB - zrušená registrace: kartu mas len si si zmazal uvodne foto
18:21:01
07.04.2016
Tomaso435
a za chvilku ve vedlejším tématu " ahoj jsem tu nový , dělám papírové modely, mužu vám je ukázat?"
16:42:43
07.04.2016
palinator
-> Mr._Nosferatu 07.04.16 13:22:04:

Vidiš mě utíkaj provozní kapaliny ze všech aut, co mám provozní a z neprovozního vraku neuteklo nic, akorát se provozní kapaliny všechny smíchaly a pro jistotu z toho neteče ani dešťovka, protože je v tom autě akvárium. 3
15:52:57
07.04.2016
Zeke-ten šestý
-> Mr._Nosferatu: kam by kapaliny utíkaly? šak nožičky nemaj3
15:12:04
07.04.2016
Kocvin
-> Mr._Nosferatu: Já mám těch vraků na zahradě skoro 20 a planeta stále nevybuchla ani neshořela.. Asi se někde stala chybka..41 3
14:16:18
07.04.2016
P@WL
-> Mr._Nosferatu 07.04.16 13:22:04: Nejaké hejty boli aj namňa ale nič si stoho nejak nerobím jasné sú ludia ktorým sato nepáči a ludia ktorým ano beriem,model som daval na virt stým,že je to model škodovky tak to tam dám,nespamujem vás tu kartami a pod. ani komentovaním každej jednej karty ako mimimb,keby nekomentoval každu jednu kartu nikto nemusel byť nanňo zlý ale možno mu stačilo len napisať SZ aby stým prestal,či mu ju niekto písal alebo nie to neviem.... 6
13:22:04
07.04.2016
Mr._Nosferatu
-> Shatter: -> itchy: Já bych spíš viděl problém v tom že píše skoro do každýho tématu, na P@WLa jsem nikde neviděl žádnou narážku, asi je to tím že píše jen do jednoho tématu a to nečtu.

-> palinator: K tomu mít na zahradě vrak a nebezpečí pro planetu, pokud z něho utečou provozní kapaliny tak to podle mě nebezpečí je.
12:10:06
07.04.2016
Shatter
-> itchy: Ja som to ani nepísal konkrétne na teba, preto som nedal nick.

Najpodstatnejšie je, ako napísal palinator, snažiť sa núťiť "uvedomiť sa" 10-11 ročnú dušu je nezmysel. Chápeš, prišiel sem aby sa mohol otvoriť, možnože nemá inak komu sa takto zveriť, neviem, je to jedno. Prosto, myslím, že nebolo až také ťažké (nech už písal robil hocičo a akokoľvek vás to štvalo), sa nad to povzniesť, a povedať si, že veď predsa má len 10 rokov. To je celé. Čo sme to potom za dospelých rozumných ľudí, keď toto nevieme pochopiť. To ma najviac mrzelo, keď som videl všetky tie niekedy až kreténske narážky na MimiMB, a aj na P@WLa. Samozrejme, česť výnimkám, ktorí dokázali mu poradiť alebo napísať bez zbytočného hejtovania.
10:30:42
07.04.2016
itchy
-> Shatter: nechem byt opat nejaky vztahovacny, preto neberiem tvoj prispevok proti tomu co som tu napisal. Opat zase pisem, aby chlapec pochopil o co ide, lebo ak si vsimnes neviem kolko pisal prispevkov, ale pod tymi co som cital bol oznaceny ako sproste decko. Takze tymto som sa mu to snazil vysvetlit. Ok v mojich 10tich rokoch som o niecom ako internet mohol len snivat... Ale ok su tu vacsie hovada ako nas 10r chlapec kaslem na to. Myslite si o mne co chcete, aj ja si budem.
10:09:03
07.04.2016
Shatter
Na kopu ľudí sa tu hodí: "Zabudol vol, že teľaťom bol."

Netuším kde sa vo vás berie toľká priam nenávisť, tobôž voči 10r. chlapcovi.(Resp. dvom) Hnevať sa, že píše na internetovú stránku, prístupnú komukoľvek, to už je aké scestné?! Veď vám nechodí domov večer hučať pred telku.. Privlastňujete si virt? Robíte sa privilegovanými písať tu, lebo ste tu už x rokov, alebo že ste starší..? Ak má nejaké "blbé" nápady, je to hlavne na jeho rodičoch, ako to ukočírujú, ale napísať to sem hádam môže. A veľmi dobre poznám, že v tomto veku má chalan kopu rôznych nápadov, myšlienok, výmyslov, a keď našiel miesto s rovnakým záujmom ako má on a chce sa vyjadriť tak čo..Neviete sa vy vyjadriť normálne, len rovno pľuvať?

-> suri: -> palinator: Aspoň niekto..
09:06:10
07.04.2016
aspetras
-> itchy: Na slovensku nepřihlásíš auto bez tp na vete značky?
08:55:59
07.04.2016
suri
-> itchy 07.04.16 08:43:07: Na tento pokles úrovne si upozorňoval už veľakrát , a veľa rokov dozadu a prežil si to...
upraveno 1x, naposled 07.04.2016 09:12:16
08:43:07
07.04.2016
itchy
-> suri: vysvetlim ti to :) Proste som nejako nezvladol nenormalny pokles urovne tohto webu a snazil som sa slusne naznacit co si o tom myslim. Ked sa nad tym zamyslam, asi som skor na liecenie ja 3
08:28:28
07.04.2016
suri
-> itchy 07.04.16 08:20:21: Mať auto bez TP bol problém vždy a predsa som ho mal a som rád za všetko čo som sa kedy naučil , a to u mňa nezačali Škodovky v 11 ale podstatne skôr . Neviem , budem sa opakovať ale nerozumiem tomu že prečo má každý potrebu sa starať o to čo robia iní aj keď sa ich to netýka . Je to hold tou našou povahou , ale nič dobré to nikdy neprinieslo .
08:20:21
07.04.2016
itchy
-> suri: nuz kazdy si vyberie z toho co potrebuje, zacinam byt paranoidny a citim nenavist voci mne z tvojho textu 3

Nie som psycholog, ale ked si to precitam ocami 10r chlapca, nikde tam nevidim na mna ziadny priamy utok, mat auto bez TP je problem z hladiska zakona, som usmerneny na inu cinnost, ktora suvisi s autami a tym padom nemam byt narkoman? ci? 3

"A potom tu mame 2och chujosov ukrivdenych, ktori uz v 12tich rokoch dokonale ovladali sustruh a vdaka tomu ako 14rocni nespadli do drogoveho opojenia ako 90% ich kamaratov. Maju presne 10r synov, ktorych nic nebavi a ostatni im nadavaju." (su tam "uvodzovky") preberte si to ako chcete
08:12:50
07.04.2016
suri
-> itchy 07.04.16 08:06:18: Ja narážam na rôzne príspevky aj reálnych ľudí denne a žijem , málokedy sa rozčúlim a to som denne v styku s rôznymi ľuďmi ... Ja som práve kľudný a väčšinou aj bývam , na nejaké nerváčenie som už starý ... Ako si myslíš že ten chalan pochopí čo je nadsázka a čo nie ? to má problém kopec "dospelých" ...áno internet má každý a každý ho využíva svojsky , o tom si tu písal neraz a vždy to bolo to isté , len iný hlavný hrdina ...
08:06:18
07.04.2016
itchy
-> suri: nepozeram kazdy novy prispevok, ale neustale nanho narazam, bohuzial je to problem tejto doby, rovnako ako deti na FB. Tiez asi citas medzi riadkami, cely prispevok, som sa snazil napisat s velkym nadsadenim aby mozno trosku nad tym porozmyslal a vyhol sa casto utocnym komentarom o tom ze je hlupe decko.

Ty si nejaky nervozny hned z rana. Cela tato stranka isla urovnou neskutocne dole, ale to je proste uz dnes tak, internet sa sppristupnil masam, tieto vylietane serble tiez a to ide ruka v ruke, uz su dostupne aj hondy, tak sa to tu trosku ukludnilo 3
upraveno 1x, naposled 07.04.2016 08:06:32
07:58:29
07.04.2016
suri
-> itchy 07.04.16 07:47:42: a kde zase nieco pisal ? osobne vidim kopec prispevkov okolo toho , kopec iných blbosti co sa tu riesi a riesilo , taketo typy co si plivnu na kazdeho a potom ked ich vlastnemu decku niekto nieco povie poznam , uvidis ked budes mat syna zrovna v takom veku , ci ho bude bavit vôbec nieco a ci mu nebudu vsetci nadavat a ako to budes brat ... -> palinator 07.04.16 00:03:14: moc casto s tebou nesuhlasim ale mas pravdu ...
upraveno 1x, naposled 07.04.2016 07:59:06
07:48:31
07.04.2016
havlik
-> palinator: kurva dyt neumí slepit ani papír k sobě ten na práci se svářečkou fakt nevypadá
07:47:42
07.04.2016
itchy
Nuz ak mam brat tvoj prispevok doslova, ako si zobral ty ten moj (bez trochu nadsazky) tak uz v uvode nabadas mladeho k alkoholizmu... Vidim, ze nepoznas zakony v SR, nemozes!!! si nechat stare auto, nedokazes!!! sa nejako rozumne zbavit papierov, ak auto neodhlasis a nechas na horsie casy ako ja, caka ta pokuta 2x165 EUR STK+EK (mame na slovensku 100tis takychto aut). Je to vyborny vymysel tejto kretenskej vlady. Cize auticko dosluzi, sup sup ekoloogicky zlikvidovat o com ti daju papier a mozes auto odhlasit, to ze je to tvoj majetok, ze moze mat nejaku dusevnu hodnotu a pod nikoho nezaujima. Ja som tiez byval v detstve na dedine, tiez som strkal pracky do kopec veci a postupne sa ucil.

Myslim ze sa ho viacero ludi snazilo upozornit, ze ci uz slusne alebo neslusne, ze pisat kraviny v jeho veku je ok, ale ze ma trosku zvolnit tempo.

A to ze som si obhajoval konicek aut, tym ze som nechlastakl a nedrogoval bolo preto, ze som chcel mat pokoj a hentak kretenske reci, ze hned bude narkoman, ked mu nekupia auto milujem neskutocne.
00:03:14
07.04.2016
palinator
Protože jsem prevít kterej neumí poslouchat starší, tak vám tu zatím kompletní podporu itchyho názoru tak trochu podlomim. Granko si dám asi až ráno, protože na množství piv by to asi nebylo to pravé ořechové.

V první řadě se ohánět zákony z hlediska vlastnictví (vraku) automobilu, mi přijde i dnes nešťastné. Pokud myslíš vážně, že to, že se zmocnil vraku, který měl být zlikvidovaný, je nebezpečný pro planetu, tak by ses měl jít léčit ty. Pokud to má být nadsázka, OK, ale je použitá nevhodně.

Co se týče jeho schopností, určitě bych na věk nebral moc ohled. Známej měl svářečku v ruce ve 12 letech, jeho děda se toho bál a já to dodnes pořádně neumim. Je to o zájmu a vůli. Papírovej model bych neudělal ani takovej jakej udělal on, možná protože jsem to nikdy nezkoušel, ale nemám tu tvůrčí vůli. Přijde mi trapný ho shazovat.

Nevim jaká je na SR legislativa, ale v ČR může postavit na veteránský papíry prakticky cokoliv.

Já si osobně škodovku vybrečel ve 13 letech, aby se neprodávala. Stejnej osud jako s jejich Opelem.

To že píše kraviny.. píše. Nedokážu ale říct, že já bych v jeho letech nepsal stejný/menší/větší kraviny, než on a to jsem asi se základkou vzhledem k výsledkům problémy neměl. Pamatuju si, jak mě v dětství zajímaly problémy, který se řešej až na VŠ, nepamatuju si komentáře všechny, ale jeden mi v pohodě vysvětlil, že to je mnohem složitější než se na to ptát na fóru. Pochopil jsem. Jinak nutit 11 letou duši k zamyšlení mi přijde docela slepý.



E: odraďte ho od blbnutí s autama, přičemž si sice může i ublížit, ale pokud ho odradíte v zájmu, ve finále z něj může bejt narkoman, tak si vyberte 4
upraveno 1x, naposled 07.04.2016 00:04:27
23:44:21
06.04.2016
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
Tak ve kterém tématu se zase dneska projevoval? Já jsem akorát dorazil z práce, tak abych věděl, o co jsem přišel...
19:02:21
06.04.2016
Pavel P..
blbý dítě
18:12:00
06.04.2016
gred
3 157
17:53:22
06.04.2016
Tomaso435
hele... asi bych byl rád i za něj.. na jinak zaměřených forech už rok bojujeme s jedním debilem z Uničova. Je to člověk kterej si nepřizná že je blbej, trpí nejspíš stihomamem částečným autismem a pokročilou demencí. Něco tak tupýho ještě nikdo neviděl... až budu mit chuť hodim odkazy :-D
17:43:40
06.04.2016
doking
to nezapůsobí :-D, mé rady taky ignorují mimi i ten druhý...
17:40:31
06.04.2016
castrol
-> itchy: 1+
17:39:59
06.04.2016
Tomaso435
3 3 3 3
16:44:42
06.04.2016
MOLSO
3 3 3 3 3
15:44:50
06.04.2016
minno
-> itchy: 3 3 3 3 3 3 3
15:33:53
06.04.2016
aDAm
14:08:45
06.04.2016
itchy
Ahoj. Skus trosku sklidnit hormony, zober si salku tepleho granka, sadni si k pocitacu a citaj, co ti vekom oslahany ujo itchy ide pisat.

Nas tu vsetkych nesmierne tesi tvoj silny zaujem o skodovky (co si si urcite z nasich reakcii vsimol 4 ), aj chapeme uroven tvojho humoru na prvy april, keby som mal 10r skutocne by si ma velmi pobavil a dostal by si sa v mojom rebricku, toho ako si vybabral so starymi skodovkarmi, niekde do prvej desiatky. Ale skus si uvedomi jednu vec, vlastnit auto je zavazok (ok neni to ako pes, ze ho musis chodit vencit), ale je to vec, ktora ma svoj objem (nedas ho na policku, do nejakeho hrnicku, medzi svoje papierove pokusy o modely) a dalsia vec, je jeho vlastnictvo. Vsetko toto upravuju zakony, ktore platia v SR, v podstate by sa ti auto bez technickeho preukazu nemalo dostat do ruk, lebo zavaznym sposobom ohrozujes nasu planetu, vsetko sa musi ekologicky likvidovat na miestach na to urcenych.

Neviem si ani predstavit, ze by mi nejaky chlapec, ktory ma este posledne mliecne zuby telefonoval a chcel odo mna dostat do daru alebo za korunky na to urcene, odkupit nejaky vrak. Kto tatko? dedko? kto ti slubil pomoc, to je urcite len aby sa ta na chvilu zbavili, ved urcite este pracuju a musia sa starat o domacnost a minimalne jeden svacnuty hladny krk, ktory este chodi do skoly a otravuje ich s autom.

Ok najde sa nejaky dobrodinec, aj tatko ti to dovezie, co s tym chces preboha robit? Ved ani neotocis volantom ked to stoji na mieste, predna naprava vazi viacej ako ty, nieco ako racnu a ockoploche kluce si videl len v letaku z LIDLu. Bunker si rob u dedka v zahrade, hraj sa ako deti umerne tvojmu veku, chod do Hracika, vyber si tam nejaku plastovu skladacku a snivaj trochu, na toto vsetko mas cas. Zober v obchode kartonove skatule, vyrob si auto, na skutocne mas este velmi vela casu.

Ja ked pozeram tie tvoje modely, to by lepsie asi fakt urobil uz moj 1r syn, nesmel by samozrejme zrat lepidlo, co by asi hned urobil. Ja ked vidim, ze ty si snad nemozes ani dovolit kupit poriadny papierovy model za asi 10EUR aby si konecne nieco pekne vytvoril, co ty chces robit s autom?

To ze si myslis, ze ho teraz kupis za par E bez dokladov, budes si ho do svojich 18tich repasovat (nerozumiem za co, lebo tie ceny zacinaju byt sialene) aby si si s nim potom jazdil, ako to prihlasis. Proste mas strasne malo rokov na to aby si pochopil este vobec zakladny princip ako to funguje, tam snivas o vasom starom opeli, ktory sa rozpadne na prvocinitele, nez ty budes mat vodicak.

Pozeras asi velmi vela televiziu, alebo neviem co ta inspiruje k takemuto spravaniu.



Odporucam toto a ked budes starsi povies, ze ten stary somar (ja) mal pravdu. Povedz vasim nech ti kupia nejaky pekny papierovy model, kvalitne lepidlo a noznice a zacni, sprav to nafot a ukaz aha toto je moja praca takto mi to ide, raz take budem mat. Nepis sem vsade kraviny, ticho to sleduj, ukladaj obrazky aut co sa ti pacia a chod von, ide jar je tam krasne, postav si bunker a uzivaj si zakial si dieta, potom budu uz iba starosti.



Nechcem aby si po precitani mal takze sny, tak sup este jedno granko a popremyslaj o tom...
upraveno 1x, naposled 06.04.2016 14:10:48

Přispívání do tohoto tématu bylo zastaveno. Důvod:

MimiMB si zrušil registraci a schyluje se k hádkám

Zastavil:StepaNoFUN

Extreme Tyres