Jebať

prohledat
37 příspěvků (zobrazeno 1 až 37) od 16.01.2009 do 31.08.2012, založil/a Eidy
řadit dle data
19:00:59
31.08.2012
Lubes - zrušená registrace
1 1 1 1 1 1 3 3 3 3 *3*
14:55:13
02.08.2012
Mates AZNP ŠKODA
ešte niečo
jebák-akné 4
11:28:35
11.01.2012
Jozka
-> King: Oba ty extrémy stály za.. a oba byly výsledkem "kvalit" velitelskýho sboru. Takovou sbírku polehounů, zlodějů, kariéristů, nemakačenků a všech dalších druhů vyjebávačů by snad člověk našel dnes jedině v politický sféře. Čest vyjímkám, který byly a snad i jsou (v tý politice). Gumárna (zažil jsem třeba krátce na PROTE) taky nic neřešila, určitá míra samoregulace v každým kolektivu je nutná..
A ty věnečky, na ty bych ti dal amnestii, ty já taky rád.. A bejt to ještě větrníky, udělám to samý3.
11:07:10
11.01.2012
King
-> Jozka: Přesně. Nikdo nikdy nešikanoval a celá vojna byl ukrutnej veget :) Trošku mě mrzí, že jsem od vojny neměl příležitost setkat se s některým se spolubojovníků, zvlášť těch služebně starších, abych jim moh při nostalgigickým vzpomínání připomenout, že se vůči "mladejm" chovali jako prasata. Ale i já mám jeden šikanistickej škraloup! :) Prakticky celou vojnu jsem strávil jako velitel družstva na různejch příjímačích a KŘK, což byly takový ostrovy "předpisový" vojny alias gumárny. Jednou jsem naznal, že v naší velitelské cimře je už nehoráznej humus, tak jsem požádal(zdůrazňuji :) 2 klofáky, aby to v rámci večerního úklidu vytřeli u mě. Jenže tam vtrhnul podpraporčík přezývaný "Stoupa", neřek tak ani tak, potichu to napsal do hlášení a druhej den jsem musel tu krutou "šikanu" vysvětlovat u velitele základny. Byl to jeden z mála gumáků, který nedělali tenkrát armádě ostudu, ale neměl rád tvrdou šikanu. Čili tomuhle jsme se společně zasmáli, ale místo degradace jsem dostal trest v podobě natažení koaxu od společné antény do všech ubikací na základně 9 Fin. prostředky omezené, tož do jednoho baráku se to natáhlo vojenskou telefonní dvoulinkou na hulváta :) Signál zašumněnej jaxviň, ale 3 programy fungovaly, takže splněno :)
A pak ještě, a za to taky stydím, nám jednou přivezli obědy na střelnici a jako zákusek byl můj oblíbený věneček. Shodou okolností měli ten den dávat večer v telce nějakej pro ČSFR důležitej fotbalovej zápas. Tak jsem v kruhu svých podřízených prohodil: "Pánové, při střelbách si vedete dobře, dnes večer je v televizi fotbal a já miluju věnečky..."
Po chvíli se mi na víku od ešusu sešlo dobrovolně asi 7 věnečků :)
09:19:12
11.01.2012
Jozka
-> King: Tos mě předběhl, též jsem chystal napsat, že -> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): o nic nepřišel.. Zvlášť při dvouletce fakt ztráta času.. teda snad krom zrychlenýho poznání, jaký můžou bejt taky lidi svině - pro ty při nástupu na vojnu ještě naivní. No a pak ještě o možnost narušovat nostalgický vzpomínání na vojnu těch, co ty zažitý sviňárny zapomněli..4
06:39:36
11.01.2012
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> King: No ja som ani moc nemusel uvazovat o nejakej motivaci, ked som bol prvy krat na odvode, tak ma zobrali, ale potom som sa 6 rokov flakal na skole a potom poziadal o presetrenie.... priniesil som im tam moje zdrvotne zaznamy v dvoch kabelach (asi 15 cm spis) a po hodine studovania mi rovno priniesli papier.... trvale zbaveny brannej povinnosti.... takze na obranu vlasti mozem co? no mozem jebat.... 1 Oficialne.
19:03:39
10.01.2012
King
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): O nic si nepřišel :) Já jsem zase asi jeden z mála debilů, co se nechali odvést i se silnou pylovou alergií :) Ale uvažoval jsem o "modrý" za pomocí motivačních bankovek, ale chtěli za to asi 20 litrů, což byl tenkrát ranec - ale když jsem si spočítal, kolik jsem moh vydělat za 18 měsíců v civilu - nebyla by to špatná investice :) Teda, nevím, jestli v 91. už to uznávali jako důvod pro "modrou", ale brácha šel k odvodu 3 roky po mě, taky ho uznali schopným a už mu to i gumák datloval do stroje a brácha si najednou vzpomněl, že má v peněžence posudek od doktorky (taky alergie). Gumák si to přečet, obrátil oči v sloup a se slovy "Tos to, ty vole, nemoh vytáhnout dřív!" vyškub formulář ze stroje, zmuchlal a sáhnul pro ten "modroknižní" :)
18:38:03
10.01.2012
francomk
Ak si dobre spomínam, pred pár rokmi mi náš známy rozprával ako na vojne učil bažantov hádzať granáty zo zákopu. Jeden študovaný debil bol na rade, vytiahol poistku a spýtal sa "čo teraz?" Známy na neho zareval "zahoď ho!!!" a ten debil ho zahodil... ále presne kolmo hore 3 3 3

Len tak-tak stihli všetci vyskočiť zo zákopu, keď tam granát dopadol. Asi ešte dlho ten mladík neschytak takú nakladačku, jak po tom výbuchu 52
11:01:23
10.01.2012
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
Pekne citanie od vas dvoch pamatnikov :-) Ako zasluzily astmatik som si uz takuto srendu neuzil..... modra knizka..... aneb, "superintendovan pro blbost"
13:51:04
09.01.2012
Jozka
-> King: Však taky starý lampoši brečeli, že válce (asi mysleli 2ww) si takový vojska vybíraly jako první, kdežto koncem 80. na ně zbývalo co zbývalo.. U nás byl špica ale jen bílej maďarskej cikán (?? - říkali o něm černý slovenský), jen na vojně nasbíral 2x10 v Sabinově.. U sousední PL baterie to bylo ještě mnohem horší - tam se děly věci..
Jo, za mě naštestí už taky nebyly prachy, ty kila (resp. 125 mm) se střílely mám dojem jen 2x do roka.. a tyhle pochybný typy se tam s přezbojením na T-72 už jen poflakovali v čerňákách, ani do tý stráže nechodily.
13:44:24
09.01.2012
King
-> Jozka: A nemůžu nevzpomenout jednoho slovenskýho spolubojovníka, taky shodou okolností murár-bodybuilder :) Některý jeho výroky se stali v Jihlavě legendou :)
"Ha, Dědič, eště raz a takú ti prijebem.......vieš ty aká je to pakáreň sbierať povyrážené zuby dolámanými rukami?! :)
upraveno 1x, naposled 09.01.2012 13:44:47
13:39:34
09.01.2012
King
-> Jozka: Za nás byla klika, že se už dost šetřilo a tak si kriminálníci a oligofrenici naštěstí mohli zastřílet "jenom" z palubních kulometů a vložený hlavně 16mm :)
Ovšem už samotnej fakt, že podobný existence (vč. mě :) byly vybrány na pozice velitele tanku T72 je nářez. A dělat jim pak společnost nebo dokonce velitele ve stráži s ostře nabitejma sapíkama je něco nezapomenutelnýho :)
Jednou se takhle dva hoši (docela velký kámoši) s červeným diplomem ze zednickýho učiliště na strážnici škadlili tak, že jeden druhýmu z 20cm mířil samopalem do ksichtu, odjistil a lechtal přitom spoušť. S úsměvem na rtech: "Tak a teď tě picnu!". Tomu druhýmu zamrznul úsměv a všichni okolo jsme ho zjebali, ať toho nechá. A milej recesista se ještě víc rozesmál a prej: "Neboj, není to nabitý!" - a jako důkaz natáhnul závěr a.........z nábojový komory vyskočil "ostrej" :) Tan druhej vykulil voči, polknul a zmoh se jenom na: "Ty vole, tys mě moh zabít! Ty debilééééééééé!!!!!" :)
13:21:23
09.01.2012
castrol
tam by sa dalo este doplmit slov
13:17:06
09.01.2012
Péďa17
-> Eidy: 3 3 3
10:36:27
09.01.2012
Jozka
-> King 21.01.09 11:10:06: Fakt propracovaný dílko stvořil -> Eidy 16.01.09 08:10:09: .. Z 95% též znám z vojny u tankistů, zpravidla od slovenských nabíječů, ale zdaleka nejen od nich, používali skoro všichni, i páni inženieri z Blavy, patřilo ke koloritu.. Stačí mi vzpomenout na Ing. Lubo Wink..
Dobrej úlet byl, že druhým rokem se z mnohdy pologramotných nabíječů, vojáků třetího nebo i čtvrtého ročníku, stávali střelci.. takže měli pod palcem nejen malý ráže, ale přímo "kila" 9

Jo a zajebaný - ve významu špinavý, ba přímo zaprasený by se ještě dal doplnit..
00:20:07
09.01.2012
radar75
Jebať - snežiť (celú noc jebal sneh)
Jebe - prší ( zasa si jebe kresnú mať) 2
00:07:37
01.05.2009
MOLSO
-> Tomáš SK: 3 3
22:50:11
30.04.2009
Tomáš SK
Héj, a kde je "podjebávať" ?? (= rýpať, rejt) "Nepodjebávaj ma furt, lebo ti piču naruby obrátim!" 5
22:03:39
30.04.2009
Gabriel
3 3 3
20:38:05
30.04.2009
stovkar
101 108 1 40
21:15:21
28.01.2009
pistaa
-> Eidy: .. pekne si to zhrnul..
17:57:15
22.01.2009
Staf1221
-> King: to "hafo" je tipujem od tych CR inteligentov ;)
17:54:15
22.01.2009
Staf1221
no pravdive... len tam nejake pripady chybaju :D minimalne dalsie 2 ma napadli (vyjebať sa...na nieco, jeba = jebacka – atraktívna žena ) 1

inak byt cudzincom tak sa radsej na pouzitie tohto jebnuteho slovicka vyjebem 5
15:34:43
22.01.2009
Gryzly
-> King: nechápu jak lidem kteří byli vyšetřování za násilné trestné činy mohli svěřit funkční zbraň a 60 vostrejch.
A z rozcviček jsem se velice rychle ulil, protože jsem byl operátor dálnopisné ústředny ( rok 99/00) ustředna musel bejt funkční brzo ráno, takže jsem vstával půl hodiny před budíčkem a zašil jsem se na štábu na ústředně. tam jsem byl až do tří do denního rozkazu. Takže 90% mojí vojny byl veget s neuvěřitelným koprem.
upraveno 1x, naposled 22.01.2009 15:35:14
12:45:38
22.01.2009
King
-> Gryzly: Jj, ty strážní roty, to byly úložiště "odpadu" :) Ale podobnou společnost jsem měl i na tankový PŠce - ležel jsem na pokoji s maníkem, co krad auta a běžel mu soud kvůli LPíčku.
A největší masakr byl, když jsem byl převelenej k rotě, která zajišťovala služby na výcvikový základně pro klofáky. Přidělili nám tenkrát bandu maníků ze zrušenejch útvarů pohraničníků a to byla teda "skvadra azůra" :) Oni se prakticky celou vojnu váleli někde v bejvalejch kasárnách po PSákách a když se dostali na normální útvar, tak čuměli jak puci, že se musí chodit ve tvaru, v zeleným, že se zdravěj gumy a když na ně velitel útvaru vytáh povinnost chodit na rozcvičky, vypadalo to na vzpouru :) Byl tam mezi nima takovej samorost, kterýho když oslovil soudruh major při nástupu: "Vojín Račan, vystupte!", tak se sice neochotně vybatolil před nastoupenou jednotku, ale ještě před tím důrazně zahlásil: "Pan Račan, pro příště - pan Račan!!!" :)
09:45:39
22.01.2009
Gryzly
-> King: Já byl taky strážák, ale o mnoho let později na přelomu tisíciletí. A takový exoty co nám tam v turnusech posílali to jsem od té doby v takové koncentraci nezažil. Číslo po nás přijelo asi 30 bažantů a z nich tři měli rozjetý soud za násilné trestné činy. Jeden dokonce někoho pobodal s těžkýmy následky. Samej feťák to byl. Po půl roce stále nepochopily, že v Mikulovicích je gumárna a nějakej SVOP třeba na dva týdny jim nedělal problém, pak se vrátili a divili se že dostanou tejden basy.
16:25:32
21.01.2009
Bagrr- máma mele Emu
-> King: 3
11:10:06
21.01.2009
King
Paráda - takhle ucelenou jebologii jsem ještě neviděl :)
Ale je to naprostá pravda, protože jsem měl tu čes trávit většinu vojny v dobách agónie federace a na strážní rotě jihlavských kasáren se tenkrát sešel intelektuální výkvět bratského národa :) (v rámci objektivity nutno podotknout, že jedinců s IQ tykve se tam sešlo dost i z Čech :)....mno a tihle soudruzi si v běžněm životě vojáka zákl. služby vystačili se 4mi zákl. slovy: \"Pyča, kokot, hafo, jebať(+deriváty) :) Nebejt služebních hlášení ve stráži, tak by snad jiný slovo nepoužili :)
upraveno 1x, naposled 21.01.2009 11:10:53
15:45:34
17.01.2009
J3STER
-> Eidy: Načo chleba jebať treba3
09:39:44
17.01.2009
PRPKO-Bez auta
-> Eidy: 3 3 3 3
21:40:30
16.01.2009
gabo000000 - zrušená registrace
3 3 3 3 3 tak ked sa clovek zamysli tak fakt je to tak3
16:28:34
16.01.2009
Kaprof-Pisařík
3 3
10:59:11
16.01.2009
Dave - ten pátý
3 3 3
10:31:41
16.01.2009
stana1
3 3 3
08:56:13
16.01.2009
havlik
sedí a teraz je treba sa odjebať3
08:10:09
16.01.2009
Eidy
Při cestě na Slovensnko pozor nejen na novou měnu, ale i na mnohovýznamové slovo "jebať" !!!

Okienko do slovenskeho jazyka - dnes slovíčko >jebať<

Slovo >jebať< > je na území Slovenska používané od pradávna a za čas svojej
existencie si dokázalo získať štatút univerzálnosti.
To znamená, že slovo >jebať< a všetky jeho odvodené tvary sú bez problémov
použiteľné ako synonymum k akémukoľvek inému slovu.
Najznámejšie tvary slova >jebať< a ich význam:
jebať > - vykonávať pohlavnú aktivitu, rozmnožovať sa (Jebem so ženou aj s
frajerkou.)
jebať - vykonávať akúkoľvek činnosť, pracovať (Ja > sa tu jebem s lopatou.
Jebem sa celý deň v robote na > počítači.)
jebať - ísť, kráčať, prepravovať sa (Jebal som sa > celý deň do Košíc.)
jebať - biť, tĺcť, udierať (Jebol som do dverí a praskli. Jebni po tom a
pôjde to!)
jebať > - vložiť, odložiť, uložiť (Jebni to tam nech to nezavadzia!)
jebať - trápiť sa (Ja sa s tým jebem už dva dni a stále som to nevyriešil.)
Slovo >jebať< môžeme rozširovať ako > ktorékoľvek iné slovo a tieto
novovzniknuté
slová majú opäť mnoho významov a podôb:
najebať - naraziť do (Najebal som s autom rovno do múru.)
najebať - udrieť, buchnúť zraniť (Najebal som mu za to že ma urazil.)
najebať - naplniť, naliať, naložiť (Najebeme plné auto materiálu nech sa
preň už nemusíme vracať.)
najebať - požívať alkoholické nápoje (Najebali sme sa tak že sme nevládali prísť domov.)
zajebať - > schovať, ukryť (Kde si to zajebal, teraz to neviem nájsť?)
zajebať - vykonávať pohlavný akt (Musím si zajebať.)
zajebávať - ulievať sa (Vilo sa tam zajebáva a nerobí to čo má.)
odjebať - odísť (Konečne sa svokra odjebala domov.)
odjebať - odstrániť (Odjeb si tú škvrnu z nohavíc nech sú čisté!)
odjebať - zabiť, fyzicky zlikvidovať osobu (Odjebal som ho brokovnicou ani nestihol nič povedať.)
odjebať - strápniť, > "odpísať" (Dobre si ho odjebal tou poznámkou o malom penise.)
odjebať - odložiť (Odjeb tie veci zo stola nech môžme jesť!)
prijebať - pripevniť (Prijebali sme to o strom klincami.)
prijebať - buchnúť, udrieť niekoho (Takú som mu prijebal, že mu stena dala druhú.)
prijebať - prísť (Zase sa k > nám prijebali známi z Rakúska.)
dojebať - vyhrešiť, karhať > (Otec ma veľmi dojebal zato, že používam vulgarizmy.)
dojebať - pokaziť, zničiť (Ten to tak dojebal, že to už nikto neopraví.)
dojebať - prísť, dostaviť sa (No konečne si sa dojebal, už sme > mysleli, že neprídeš.)
dojebať - zle sa obliecť > (Ten sa ale dojebal s tou ružovou kravatou.)
dojebať - > dokončiť (Konečne som dojebal diplomovú prácu.)
pojebať - > posúložiť, pokefovať (Cez víkend som tak pojebal frajerku, že nevládala chodiť.)
pojebať (sa) - pokaziť (sa) (Pojebal som si život. Ráno sa mi na diaľnici pojebalo auto.)
zjebať - > spadnúť (Fero sa zjebal z lešenia, lebo si nedával pozor.)
zjebať - vyhrešiť, vykarhať (Riaditeľ ma zjebal, lebo som prišiel neskoro na poradu.)
ojebať - oklamať (Laco ma ojebal ako malé dieťa.)
ojebať - okradnúť (Cigáni ma zase na tržnici ojebali o peniaze.)
ojebať - omotať, obkrútiť (Teodor > si ojebal šál okolo krku.)
vyjebať - vybabrať s niekym (Ten > vekslák so mnou riadne vyjebal.)
vyjebať - vyhodiť (Šéf ma > vyjebal na hodinu. Vyjebal si už konečne to smetie?)
vyjebať sa - spadnúť (Včera som sa strašne vyjebal z bicykla.)
ujebávať sa - smiať sa (Tomáško sa ujebával na haluznom vtipe.)
ujebať - ukradnúť (Tí čuráci ujebali firme 2000 technológií.)
ujebať si - prdnúť si (Fuj, kto si tu ujebal?!)
prejebať - prehajdákať (Včera som v krčme prejebal celú výplatu.)
rozjebať - zničiť (Otvor tie dvere, lebo ich rozjebem!)
rozjebať sa - opiť sa na mol (Na kamarátove narodeniny sa hodlám brutálne rozjebať.)
Slovo >jebať< sa > požíva nie len ako sloveso, ale z jeho základu vznikajú
podstatné i > prídavné mená:
jebo - nízkointeligentná osoba, zvláštna osoba (Dežo je veľký jebo. S tou baretkou vyzeráš ako jebo.)
jebnutosť, jebovina - hlúposť, nezmysel (To je veľká jebnutosť tvrdiť, že dva
krát dva je päť.)
jebnutosť - > vlastnosť vyjadrujúca hlúposť (Marikina jebnutosť nepozná hraníc.)
jebačka - pohlavný akt (S Martou je vždy dobrá jebačka.)
jebačka - atraktívna žena (To je teda riadna jebačka.)
jebačka - priateľka, partnerka (Júlia je moja jebačka už 3 mesiace.)
jebnutý, prijebaný - hlúpy, nizko inteligentný (Ty si taký > jebnutý, že to snáď ani nie je možné.)
jebnutý > - položený, odložený (Hrniec je jebnutý na sporáku.)
Pozor! Môžete sa ojebať! Používanie slova jebať je návykové.
Po dlhšom používaní Vám úplne dojebe > slovnú zásobáreň a vyjadrovacie oné.
Extreme Tyres