Stahovani oken

prohledat
2 příspěvků (zobrazeno 1 až 2) od 04.09.2015 do 07.10.2015, založil/a Lukaš12345
řadit dle data
06:59:00
07.10.2015
Tunerláďa #2 - zrušená registrace
Ahoj, v létě (mám pocit že v loňském 1 ) jsme to s kámošem řešili, ale z nedostatku času nedořešili, nicméně přední "dvoulištové" stahovačky se tvářily, že po přesunutí některých úchytů mechanicky padnou jako prdel na hrnec, ale z hlediska "kompaktnosti" jsme stejně víc uvažovali o těch ze zadku. Nicméně dostat bys to tam dostal, to určitě jo.



Co je při zástavbě OCT stahovaček "kamkoliv" podstatné - elektriku musíš doplnit o komfortní jednotku příslušné komunikační generace, jinak ti nepůjdou všechny funkce a bude se ti to po 10minutách vypínat (po CANu jde i signál o zapnutém zapalování) s tím, že pomůže akorát fyzické odpojení napájení a znovu připojení. Nebo vyhledat někoho, kdo umí eeprom dveřních jednotek nějak očurdit abys komfortku nepotřeboval, ale já bych tuto variantu nevolil, právě proto, abys mohl dveřní jednotky kdykoliv jako ND vyměnit a nemusel nikoho nahánět.



Zadní stahovačky s komfortkou mám v rapidovi, takže jsem si tím koloběhem prošel. Na feldu bych to pochopitelně rád, nicméně nemám kdy a kde to rozebrat, takže švihadla zatím musejí stačit.40
21:59:57
04.09.2015
HASTRMAN-TATRMAN
Příspěvek smazal moderátor - Nwkt
21:57:49
04.09.2015
Lukaš12345
Caute, chtel jsem se zeptat daval uz nekdo na felicii do predu el stahovani z octavie 1 ze predu? Pasovalo by to? Diky
[ Zobrazit příspěvky smazané moderátory ]
Extreme Tyres