přední ochranný rám felicia montáž

prohledat
5 příspěvků (zobrazeno 1 až 5) od 24.05.2015 do 28.01.2016, založil/a mirena
řadit dle data
20:55:32
28.01.2016
Jarda - zrušená registrace
-> StepaNoFUN: nejak tezky ne? na nive mam rekl bych poradnej ram a ma jen neco pres 20kg, s tim spodnim neco do 30kg max., o tech 20kg menil urednik hmotnosti, kdyz jsem ho ten ram konecne donutil zapsat... a je to dokonce brane jako prestavba vozidla9
16:57:13
21.06.2015
Feliciemann
Do TP ti policejní rám nikdo nezapíše, protože nemá homologaci. Rám měl vyjímku ministerstva dopravy pro používání na policejních feldách a byl montován Metalexem Mělník, jako součást policejní výbavy. V civilu se legálně používat nesmí, je to stejné, třeba, jako modrý maják. Rámy na feldu s homologací vyráběla firma Ronelt ze Zlína, ale rám stál v barvě přes 5 tisíc a v chromu přes 10 tisíc. Tento rám jsi koupil i s typovým listem a zapsali ti ho na magistrátu do TP stejně, jako když si koupíš a namontuješ tažný.
upraveno 2x, naposled 21.06.2015 16:59:13
09:32:18
01.06.2015
StepaNoFUN
-> mirena: U feldy se to montuje k origo plechový lyžině co měly policejní feldy. Kamarád to kdysi chtěl a bylo mu řečeno, že to není dobrej nápad. Ten celek má s lyžinou skoro metrák a že i bez toho je na tu přední nápravu váhy už dost (měl naftu)...

Takže jedině lidová umělecká tvořivost, pokud to nemáš jako komplet. A pozor - ten rám by měl bejt zapsanej v TP. ;-)
21:25:58
30.05.2015
Tomaso435
... nevim jak u feldy, ale u fáva se to přidělává na dva šrouby kde drží nárazník dole.. druhej typ rámu na fávo je navrtanej přímo do nosníků, a třetí typ je ze dvou kusů - držák co se někam chytne (ted nevim kam) a na něj rám. .. vyfot mi to. jak rám tam spodek tej feldy a myslim že na to musíš přijít.... A hlavně si ho nech zapsat do TP. pohotovostní váha vozidla +Xkg dýlka vozidla +Xcm atd atd....
13:08:32
24.05.2015
mirena
Prosím můžete mi někdo poradit jak se pridela ochranný rám na feldu? Je to ten policejní který se šroubuje skrz nárazník. Nevím jak ho uchytit dole pod autem.

Děkuji za radu.
Extreme Tyres