trysky ostrikovacu

prohledat
38 příspěvků (zobrazeno 1 až 38) od 13.12.2002 do 02.10.2018, založil/a
řadit dle data
05:05:26
02.10.2018
arizona
-> Bukaj: No to bude těžké když peníze nebereš.
19:21:28
01.10.2018
isti
-> minno: Tak ešte malá šanca je.-> Bukaj 01.10.18 17:00:46: Nechcel som ťa bonznúť ale už nič nepredáváš?
17:00:46
01.10.2018
Bukaj
-> isti: No, na 130LPG také bohužel musím mít Rapidí průchodky, neboť předpředchozí majitel navrtal větší díry na (tehdy cool) Favorití čudly...7
-> arizona 01.10.18 14:14:15: Co nabídneš výměnou (peníze neberu)? 6
15:32:46
01.10.2018
minno
-> isti: Záleží kto ich tam ako dal, ja mám tiež favoritie, ale diery som neprevŕtaval na väčšie, len tie favoritie nožičky som viac narezal (drážku) a tak ich tam napchal.
15:26:35
01.10.2018
isti
-> Bukaj 01.10.18 07:43:40: To znamené že keď mám tie mega ostrekovače z favorita na 105-ke tak tam už origináli nedostanem?150 150
14:14:15
01.10.2018
arizona
To není špatný nápad.
Takže pokud se někomu válí originální průchodky trysek odstřikování předního okna na rapida, tak mám zájem. Děkuji
13:42:39
01.10.2018
Bukaj
-> arizona: Tak sháněj originál- není to nemožné 4
13:23:37
01.10.2018
arizona
Auto je celé v originálu, takže bych se chtěl přiblížit co jak nejvíc původním.
07:43:40
01.10.2018
Bukaj
-> arizona: Favorit a coupé mají stejný průměr díry, takže ty dlouhé čudly z Favorita tam dát můžeš, jen je to trochu jak pěst na oko. Ale když máš nasavač na kapotě, tak to tolik nebije do očí...1
21:27:29
30.09.2018
arizona
Takže favorit nebo felda ?
21:24:59
30.09.2018
Pavel P..
Nojo tak už si to nepamatuju... rapida už 10let nemám1
21:19:10
30.09.2018
Nwkt
-> Pavel P.. 30.09.18 20:47:21: Jak píše Bukaj, nedají, je větší díra. Nicméně jdou upravit seříznutím průchodky z Feldy
21:15:18
30.09.2018
arizona
Jj špatně jsem se vyjádřil, jde o ty průchodky. Ty díry v karosérií jsou větší ... takže z favorita lze použít?
20:59:00
30.09.2018
Bukaj
-> Pavel P.. 30.09.18 20:47:21: Na Rapida se průchodky ze 120 použít nedají - coupé průchodky jsou širší a v kastli jsou i díry většího průměru. Leda ty z Favorita...
20:47:21
30.09.2018
Pavel P..
-> arizona: trysky se daj běžně koupit za pár korun... a ty gumový průchodky co jsou u rapida vyšší se daj použít ze 120 nebo pak ty delší z favorita... vše relativně běžně sehnatelné.4
20:16:15
30.09.2018
radekra
-> arizona: Myslíš trysky nebo ty gumové průchodky?
20:11:14
30.09.2018
arizona
Dají se něčím nahradit původní originální trysky které se rozpadly ? Jedná se o škodu rapid 136.
00:51:01
24.12.2002
Pro Luďka: nevim, jak to chapat, jestli jako prudu, nebo jen džouk, tak mi nezbyde, než to nechat plavat. Jo a byt metr odemne, tak ti tu literaturu narvu do prdele !!!!15
15:20:53
23.12.2002
Luděk
To Tomáš Černý:když rveš každýmu všechno do prdele Pepiku,tak abyses tam za chvili neoctnul sám,odtud už totiž není návratu!!!A domluvil jsem se indiánsky píše s g,tak si proštuduj literaturu,hehe.
12:16:02
23.12.2002
2 ctirad: tak to si milerad necham doprucit ty s tim vejirovim supaefektem, staci mi rict, kde je prodavaj a ja pro ne jedu, radeji mi ani nerikej kolik stojeje, abych si to nerozmyslel.
00:42:41
23.12.2002
Samantusi nic proti světýlkům, ale za ty prachy sis měl koupit alespoň ty s "vějířovým efektem". Můžu vřele doporučit.... A jinak jak tak čtu tak jsem zvědavej jak mi tady všichni zepsujete co jsem vytvořil já na svým autě :o))) ............
00:19:39
23.12.2002
no s poslednim odstavcem samozrejme souhlasim, taky bych si te dovolil upozornit, ze to ani nevis, ale libi se ti moje auto, takze za pochalvu dekuju. Kamarad mi nabizle vejfuk tak jsem mu ho narval do pdrele - brecel 12. Pak mi nejakej tipon rikal ze bych potreboval spoiler a on zrovna jeden prodava, tak jsem mu ho taky narval do prdele, taky brecel 12 jediny co mam trosicku jinyho oproti tomu, co SPADLO z pasu v mlade boleslavi jsou bile blinkry vepredu i na blatnicich, jinak vyznavam original az na interier, tam to potrebuje vypilovat. Karoska potrebuje jen mlhovky pod masku a je dokonala uz z fabriky. HOWK - domluvil jsem.
14:13:20
18.12.2002
Petkar
To All: Nikomu neberu jeho názor a vkus, každému se líbí něco jiného, jak jsem psal v prvním příspěvku na konci, omluvil jsem se Samantusovi, že se to svezlo zrovna s ním. Takže ještě jednou se omlouvám a doufám, že má z trysek stejnou radost, jako já včera, když mi opět po týdnu rozmrzla voda v ostříkovači... 4

Polemizovat tady o tom, proč si lidi věší domů takové a makové obrázky asi taky nemá smysl. Pouze jedno je potřeba si uvědomit, to že má někdo na stěně Picassa je pouze jeho problém a nikoho tím neohrožuje na životě, ale pokud na tebe vyjede v noci ze zatáčky na úzké okrsce kamion s 20 červenými parkovačkami (nebo osobák s 90/100 W žárovkami ve světlech), máš pocit, že jsi potkal UFO a nevíš, kam by jsi uhnul... 60

Taky bychom se zbytečně pouštěli do OT diskuze na téma výfuků o průměru roury od kamen na vyžvatlaném 105tkovém motoru...

Uznal bych i ty spojelry na škodovce, ale měla by to být taková třešnička na dort, kdy už je všechno (podvozek, brzdy, řízení...) hotovo. Naopak daleko víc se mi líbí auto, které vypadá napohled seriově a jede jako drak, než ospojlerovaná škodovka, která sice vypadá jako drak, ale jede jako vrak...

Tím končím tuto debatu (z mé strany) a jenom doufám, že alespoň s něčím z toho jste souhlasili 65
11:20:51
16.12.2002
Koukam že Karel Petr má taky rád všechno... :-)
10:28:34
16.12.2002
Luděk
To nemusíte ani dávat ty Favoriťácký obří,stačí jenom takový menší botky,co má Rapid,stojí pár kaček a je to znát.
10:40:54
15.12.2002
Dan
Jo, Baghira, to s těma favoriťáckejma nástafcema je pravda, fakt je to lepčí.
Akorát to vypydá trošku moc vylezle. Ale když to funguje, tak co, ne ?
03:18:57
15.12.2002
U-Geen
Podlě mě je to vcelku solidní píč**** :-) ale proti gustu... myslm teda ty svítící ostřikovače
12:44:23
14.12.2002
Baghira
Ono stačí dát pod standardní ostřikovače to gumový svýšení co je na Favoritech. Celkem to funguje a pokud nejsou zaneseny trysky, tak to stříká přímo na sklo a ne jen na stěrač.
22:33:42
13.12.2002
Jednoznacne nesouhlasim s PetKarem. V mem aute je vsechno ciste jen funkcni zalezitosti (veskere vychytavky jen pro usnadneni, ani jedna ozdobicka) ale zastavam nazor, ze si kazdej muze na svy auto dat nejen, co se mu zachce, ale predevsim co se mu libi, Proc maj kua lidi na zdi v kvartyru obrazky, proc maj zaclony za oknem i kdyz maj zaluzie (v zime to dokonce skodi, teplo od radiatoru pod okne zustane za zaclonou. Proste sou veci, ktery si lidi porizuju jen proto ze se jim libej, stejna tak je to z autem. Kamarad je takovej posuk, ze si na viko kufru S110 nandal sani z S120 a to primo asi 20 cm od svetlometu. Kdyz se ho ptam, proc je tak blbej, tak mi nedovede odpovedet, proste se mu to libi, stejne tak jako figurky z kondervajicka, co si lepy na palubku. Jo a ze je nekdo napruzenej fakt nejde lecit na nekom kdo se sveri se svou radosti. Ja si vcera koupil 4 litry Fridexu a mam z toho takovou radost ze to vykricim do celyho sveta... a je mi u riti, jestli je nekdo napruzenej a veri na povery. Tohle diskusforum je tu pro nas vsechny, jak videt, knihu moudra z nek jen tak nekdo dohromady neda, tak proc to vicitat jednomu cloveku. Spojlery tak ty na S120 narvu jakmile jen trosku nebudu vedet co s penezma a to jen proto, ze se mi libej (uz mam jeden predni vyhlidnutej, jenom stoji 5000,-)
15:52:25
13.12.2002
Ale mas pravdu, modre svitici ostrikovace si nezaslouzi slitovani, stejne jako "turbo vyfuky s podsvetlenim ledkama" a podobne blbosti. Na druhou stranu, kazdemu se libi neco jineho, takze pokud si chce ridic autobusu hypernovy na svuj bus dat 12 modrych parkovacek dopredu (a ze i takove pripady existuji) tak at si je tam klidne da, je mi to jedno. Koneckoncu, je to jeho vuz a jeho prachy. :)
13:08:57
13.12.2002
Petkar
To Samantus: Nazor na to, co se ti libi ti brat nebudu a nebudu te presvedcovat. Jenom jsem chtel poukazat na to, ze to co se dava na auto by melo byt alespon trochu funkcni a pri te funkcnosti je potreba se ohlizet, kdyz uz ne na zakon o provozu na pozemnich komunikacich, tak alespon na okolni ridice. Co se tyce tech trysek, pokud jsi je kupoval proto, ze puvodni odesly, pak je to trochu o necem jinem, ale kupovat je jenom proto, ze sviti... :-) Jeste jednou se omlouvam, pokud jsem byl trochu ostrejsi, uz je to lepsi... Mimo to, to v tom prsipevku nebylo, si samozrejme vazim kazdeho, kdo se stara o starsi auta (zvlaste pak o skodovky). Hodne zadru a at ti auto jezdi bez vetsich problemu...
10:08:15
13.12.2002
Abych pravdu řekl,taky jsem si původně myslel,že se bude jednat o nějaký lepší ostřikovací systém (líbí se mi systém Peugeot 405),ale Karel má asi vyloženě špatnou náladu,protože zepsul naprosto všechno (i když má ve svých slovech mnoho pravdy).
09:51:53
13.12.2002
Samantus
To je v pohode, spojlery mam rad, ale vseho s mirou, treba Tunemanovo auto je muj vzor, to je uplne vono, ty spojlery. No a ty ostrikovace sem koupil z duvodu male funkcnosti mych seriovych, a proste tyhle sou takovy hezky chromovany. No a kdyz uz tam to osvetleni je tak proc ho nezneuzit:-), akorat bude zluty a ne modry nebo bily, jaxem chtel, uz mam vse potrebne na opravu.
09:28:45
13.12.2002
Petkar
I'm sorry, ale prijde mi to jako zbytecna investice. Pokud by to byly napriklad vyhrivane trysky tak proc ne, ale osvetlene? Primarnim ukolem svetel je, aby svitily a osvetlovaly, ale tohle? Pri vsech tech svetlech a ostatnich upravach za chvili to auto opravdu vypada jako vanocni stromecek. Neber to osobne, taky jsem mel na skodovce pridavne dalkove a mlhovky - vysledek: dalkove super, mlhovky nic moc (spis nic nez moc), ale to je druha vec.
Nez me zacnete kamenovat a nadavat mi, par slov na vysvetlenou:
Montaz modrych "sprcek" na H4 a komentare typu , sviti to jako xenonove svetlo, akorat min vidim jsou opravdu k pobaveni. Ano, uznavam ruzne tuningove upravy a vychytavky (ktere casto jsou i proti zakonum) a souhlasim s nimi, ale vseho s mirou, kazda uprava, pokud ma byt efektivni by mela v prvni rade zlepsovat zakladni funkci toho co upravuje. Uvedu par prikladu:

1) Spojlery, pokud ma byt uprava efektivni, musi spojelry byt upraveny tak, aby zajistily lepsi pritlak a podobne. Dneska vetsina prodavanych spojleru videla leda tak tunel, kdyz je vezly vlakem a to jeste ne aerodynamicky... V konecnem dusledku nakonec vozis o nejakych 20-30 kg vic a vysledek veskery zadny.

2) "Sprcky" na parkovacky. Sviti to modre a vypada to cool, ovsem do chvile, nez zastavis u silnice v noci a nechas svitit pouze parkovacky. Mozna, ze ten kamion, co pojede kolem do tebe nevrazi, protoze na posledni chvili uhne...

3) 90/100 W zarovky v normalnich svetlech, fajn vec, ale zkus jet v protijedoucim voze v noci, kdy ti i potkavacky sviti vic nez dalkove... Nevis kam by jsi uhnul.... Pritom by stacilo napriklad koupit pridavne dalkove a ty osadit napr. 100W H3 a je to naprosto bez problemu, silne ti to sviti a nikoho neohrozujes na zivote...

A takhle bych mohl psat o rouznych vybojkach do parabol svetel, modrem osvetleni prostoru pod autem a podobne... Proste podle mne, kazdy uprava ma byt funkcni a hlavne ma prinest efekt odpovidajici vynalozene namaze a prostredkum.

Jeste jednou se tak trochu omlouvam Samantusovi, ze se to svezlo zrovna u nej, ale uz me moc nebavi koukat na ruzne ospojlerovane 120ky (105ky), kde o prinosu nekterych uprav by se dalo dlouze diskutovat. Navic jsem pri patku 13.12. nejakej vytocenej...
08:37:06
13.12.2002
Samantus
2 ludek, no vono to funkcni bylo, ale moc forove udelany, tyhlety benzina vyrobky se musej brat s rezervou
08:14:07
13.12.2002
:o///// za ty prachy by to snad mělo být funkční a né,že to ještě musíš dodělat doma,uvidíme,jak to bude cool vypadat ...
07:16:14
13.12.2002
To mas super,to muze byt dobry v noci kdyz jedes.Taky jsem premyslel o necem co by to auto jeste osvetlilo,pac se mi to velice liby.
00:57:52
13.12.2002
Samantus
Taxem si dneska trochu zainvestoval a koupil sem si za 325,- na Aralce osvetleny ostrikovace, jsem s nimi maximalne spokojen: uchyceni matici zespoda, tesneni, hromada distancnich podlozek, krasna jehla na serizovani, stalost serizeni (kulicky dou ztuha), krasnej chrom. jedina nevyhoda je prasacky vytvoreny modry osvetleni: forovej praskajici kablik, odizolovani udelany tenkou smrstovackou, ktera se mi prodrela pri utahovani, ale diody jsou zase upevneny v pruhlednym plastu, ktery je trochu prilepen k telese trysky, takze az bude hezky, umistim tam bile ledky (modry mi stacej v parkovackach, aby to nedrazdilo chluapty) a priletuju inteligentnejsi kabliky, jeste se musi trochu propilovat ta dira v kastli aby se to znovu nedotykalo kostry a pridela se to na 3, 4 pojisktu a je to.
Extreme Tyres