skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
16:44:40
25.08.2010
25.08.2010

Radek Retro eLeSo
-> Klubko_: taky už sem nějaký takový potkal,jezděj i FBI z nápisu Fabia
15:33:07
25.08.2010
25.08.2010

MATTESS
-> Radek Retro eLeSo: a já se chystam nápis sundat
Už je dole označení motorizace a typ půjde co nevidět
Už je dole označení motorizace a typ půjde co nevidět15:25:53
25.08.2010
25.08.2010

Klubko_
-> Radek Retro eLeSo: ja kdyz jsem umyval feldu, tak jsem nechtene odloupl "f" a rikal jsem si to je blby. Tak jsem odloupl jeste "eli" takze mam ted vozidlo CIA 

14:55:59
25.08.2010
25.08.2010

Radek Retro eLeSo
-> Zeke-ten šestý 25.08.10 14:51:23: to nejezdí ale za dvacku mě to fakt netrápí........
14:53:08
25.08.2010
25.08.2010

Zeke-ten šestý
-> Mr_Kubas: sakra


14:52:42
25.08.2010
25.08.2010

Mr_Kubas
Zeke-ten šestý 25.08.10 14:51:23 napsal:
→ Radek Retro eLeSo: na nápis to nejezdí

Říká sběratel štítků 
→ Radek Retro eLeSo: na nápis to nejezdí

Říká sběratel štítků 
14:51:23
25.08.2010
25.08.2010

Zeke-ten šestý
-> Radek Retro eLeSo: na nápis to nejezdí


14:50:38
25.08.2010
25.08.2010

Radek Retro eLeSo
očištěno a vyleštěno,nový nápis na místě-po 

14:45:13
25.08.2010
25.08.2010

Radek Retro eLeSo
pod nápisem špína a humus-mezi
14:35:10
25.08.2010
25.08.2010

Radek Retro eLeSo
origo nápis značně ošuntělý-před
15:03:54
20.08.2010
20.08.2010

LiMaK - 742 forever
-> rsvancara: mno, sice muj šalek kafe to taky neni, ale je pravda, že mohl aspon natřít ty zámky kapoty, topení a držák rezervy taky na černo a nenechat to taakhle osprejovaný...
ale dost kecu, já už jezdím bez laku, v základu, už 3 roky, že....
ale dost kecu, já už jezdím bez laku, v základu, už 3 roky, že....
23:00:11
19.08.2010
19.08.2010

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> rsvancara: o tom se tady vedli dlouhé diskuze, bohužel, rady nebyly vyslyšeny
17:52:31
19.08.2010
19.08.2010

rsvancara
-> tunerlada: koukám, že jsi to lakoval dost "na hulváta" (neostrojený) :-)
22:46:28
18.08.2010
18.08.2010

tunerlada
jó kluci kdo si hraje nezlobí
aneb vzpomínka na dětství pomocí koberce ve velkém angličáku
aneb vzpomínka na dětství pomocí koberce ve velkém angličáku
20:59:48
18.08.2010
18.08.2010

tomas120GLS
...a po dnešnom umytí...
20:58:56
18.08.2010
18.08.2010

tomas120GLS
...v nedeľu večer pri ceste domov ma lizla poriadna búrka a na druhy deň vyzerala akoby práve prišla z rely...(celý zadok špinavý od blata)
20:46:05
18.08.2010
18.08.2010

tomas120GLS
-> tunerlada: no ten koberec fakt nema chybu..


23:46:54
15.08.2010
15.08.2010

Fén
-> tunerlada: Ještě to chce na mrakodrapu umejt okna. :o))
23:45:44
15.08.2010
15.08.2010

Miky
-> tunerlada: 

23:43:32
15.08.2010
15.08.2010

MOLSO
-> tunerlada: ty voleeeee toto ma zoslalo podd stol
ja asi zomriem *3* *3* *3* *3* *3*
ja asi zomriem *3* *3* *3* *3* *3*22:58:14
15.08.2010
15.08.2010

Arnold
-> tunerlada: si tam budes hrat s anglicakama nn?


22:56:28
15.08.2010
15.08.2010

Syny
-> tunerlada 15.08.10 21:05:25: Kravo ten koberec 

21:07:27
15.08.2010
15.08.2010

Zeke-ten šestý
-> Placko: kuju :)
21:05:46
15.08.2010
15.08.2010

Placko
-> Zeke-ten šestý: moc peknééé


21:05:25
15.08.2010
15.08.2010

tunerlada
po..
21:04:04
15.08.2010
15.08.2010

tunerlada
kufr..před
18:56:17
15.08.2010
15.08.2010

Lubes - zrušená registrace
po
18:55:44
15.08.2010
15.08.2010

Lubes - zrušená registrace
pred
18:14:56
15.08.2010
15.08.2010

afro100
-> Zeke-ten šestý: ahá, tak to hej no ...
18:14:10
15.08.2010
15.08.2010

Zeke-ten šestý
-> afro100: tady to je videt zevnitr, on je i drzak narazniku prave nejaky ohnuty, nekdy to sundám a ovidim co se da delat.....svetlo tam sedi dobre
18:10:09
15.08.2010
15.08.2010

afro100
-> Zeke-ten šestý: to je na ten roh tukle nejak viac ? takto to vypada len prihnuty ten naraznik ... aj ked sa mi zda ze to svetlo tam tiez moc nesedi ...
18:08:42
15.08.2010
15.08.2010

Zeke-ten šestý
-> afro100: to lepsi nebude uz, musi nastoupit flexa a COcko :(
18:05:40
15.08.2010
15.08.2010

afro100
-> Zeke-ten šestý: lepsie ale uz si mohol narovnat aj ten krivy naraznik ...
18:05:11
15.08.2010
15.08.2010

Zeke-ten šestý
a po :)
18:04:57
15.08.2010
15.08.2010

Zeke-ten šestý
před
22:33:05
14.08.2010
14.08.2010

Bucin
a po 

22:32:08
14.08.2010
14.08.2010

Bucin
takže před 
PS: Sorry za kvalitu bylo už šero

PS: Sorry za kvalitu bylo už šero
12:45:31
11.08.2010
11.08.2010

Bohyn
A po
12:45:16
11.08.2010
11.08.2010

Bohyn
Na koncovku dlouho nikdo nesáhl, tak jsem jí přeleštil
18:01:00
10.08.2010
10.08.2010

kamikaze
-> majop3k: Já bych taky prosil na mail, dík

14:29:19
10.08.2010
10.08.2010

Miky
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Tenhle motor se tam tolik nevohřeje. Staví se 136ka tak na tý si dám záležet víc
Tohle bude takovej ten náhradní 
Tohle bude takovej ten náhradní 
09:36:56
10.08.2010
10.08.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Miky: No nic moc, u me po byl cistej hlinik :-)
07:31:37
10.08.2010
10.08.2010

mishom
-> Radek Retro eLeSo: no teda to tvoje auto patri do obludaria
tie sedacky nemaju chybu este tam daj kolesa viz: skoda-virt.cz/cz/.../2011
8-pokusy-o-ftipy-o -> Matulo 04.08.10 17:40:28:
tie sedacky nemaju chybu este tam daj kolesa viz: skoda-virt.cz/cz/.../2011
8-pokusy-o-ftipy-o -> Matulo 04.08.10 17:40:28: 01:36:51
10.08.2010
10.08.2010

J3STER
-> Radek Retro eLeSo: Super sedačky. Ještě jako spolujezdce kostlivce a bude to dokonalé.


00:32:13
10.08.2010
10.08.2010

Miky
a po
00:28:45
10.08.2010
10.08.2010

Miky
Před
22:35:54
09.08.2010
09.08.2010

majop3k
Dobry postreh chlapi, este dodam ze som trochu ocistil pozadie.
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : poslem zajtra
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : poslem zajtra
22:30:13
09.08.2010
09.08.2010

Tommy017
-> majop3k: snizeno
22:14:13
09.08.2010
09.08.2010

castrol
-> afro100: a ozivena farba

22:13:41
09.08.2010
09.08.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> majop3k: nádhera! můžeš mi to "po" poslat na mail? díky! 

