-> Pavel_JV: uprimne kdyz jsem koukal na tu galerii na rajceti, a na ten rozebranej predek - tak jsem hluboce nechapal :-))
pro ostatni - podrobnosti zde pawelrapid.rajce.idnes.cz
/Skoda_Rapidek doporucuji
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
23:04:39
02.09.2010
02.09.2010

VeTeV
23:03:52
02.09.2010
02.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> U-Geen: A kam třeba? To, že ti je můj způsob humoru cizí, není moje vina. Nejsem sám, kdo má OT příspěvky.
23:01:23
02.09.2010
02.09.2010

U-Geen
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : nechces uz jit s tema svejma vecnejma OT prispevkama kamsi?
23:00:41
02.09.2010
02.09.2010

Zeke-ten šestý
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 02.09.10 22:49:07:


23:00:19
02.09.2010
02.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Syny: Červená...


22:59:45
02.09.2010
02.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Pavel_JV 02.09.10 22:51:35: No sláva! Pěkný pěkný... 

22:59:19
02.09.2010
02.09.2010

Syny
-> Pavel_JV 02.09.10 22:51:35: hmm, tak to je parada - co to je za barvu (myslim odstin)?
22:59:05
02.09.2010
02.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Mr_Kubas: No nějak jsem se nemohl dočkat toho po, tak jsem si ho domyslel no. 

22:54:54
02.09.2010
02.09.2010

Mr_Kubas
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 02.09.10 22:34:16:
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 02.09.10 22:49:07:
Nechceš to smazat? Přijde mi to krapet mimo mísu
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 02.09.10 22:49:07:
Nechceš to smazat? Přijde mi to krapet mimo mísu

22:54:52
02.09.2010
02.09.2010

Pavel_JV
cosi mi blbne nahrávání :-D už sem dal aj po :-D
22:54:22
02.09.2010
02.09.2010

Mr_Kubas
-> Pavel_JV: Škoda, že není lepší fotka před.. Ale jinak PO je pěkné 

22:53:54
02.09.2010
02.09.2010

Don_pepe
-> Pavel_JV: Tak to už je lepší... Pěkný!
22:51:35
02.09.2010
02.09.2010

Pavel_JV
ááá po :-D sice žádná sláva ale dejme tomu :-D
22:51:04
02.09.2010
02.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Don_pepe: A teď dá zase před. 

22:49:07
02.09.2010
02.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Pavel_JV 02.09.10 22:38:32: A opět po zavření vrat 

22:47:59
02.09.2010
02.09.2010

Don_pepe
-> Pavel_JV: Krutě konstruktivní příspěvek...
22:38:32
02.09.2010
02.09.2010

Pavel_JV
ááá před :-D
22:19:43
02.09.2010
02.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Tazi: Přestavba na destruction derby??
20:26:09
02.09.2010
02.09.2010

1560 - zrušená registrace
-> Nwkt:
To je pravda
To je pravda

20:22:54
02.09.2010
02.09.2010

Nwkt
-> 1560: Vždycky jde někdo proti proudu 

20:21:38
02.09.2010
02.09.2010

1560 - zrušená registrace
-> Tazi:
Původně bylo toto téma myšleno opačně... Z vraku auto...
Původně bylo toto téma myšleno opačně... Z vraku auto...
20:17:06
02.09.2010
02.09.2010

Tazi
a PO
20:16:05
02.09.2010
02.09.2010

Tazi
Tak dnes se přidám taky.
PŘED
PŘED
22:56:43
30.08.2010
30.08.2010

Max
-> Hurdis: dostává asi hydraulický proteiny :o))))
14:16:06
30.08.2010
30.08.2010

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Z 3,2 na 7mi tunu? Čím to krmíte? Olovem?
14:12:54
30.08.2010
30.08.2010

tunerlada
-> jaromír: super nápad


14:09:05
30.08.2010
30.08.2010

Hurdis
stepan 28.08.10 23:22:23 napsal:
→ myschaak AZNP K.Hora: Copak to v těch Močovicích
kopeš?
Močovod.
→ myschaak AZNP K.Hora: Copak to v těch Močovicích
kopeš?
Močovod.23:12:07
29.08.2010
29.08.2010

Vojťas
-> myschaak AZNP K.Hora: to si me zas dostal :D chvili na to cumim proc sem davas fotku jak kopes diry a nikde zadny vysledek :D a on ti vyrostl bargik :D
08:56:40
29.08.2010
29.08.2010

Alenka
Arnold 28.08.10 22:16:21 napsal:
→ alpin: z Fabie prvni generace
Ee, jsou to postranni vydechy z Octavky 1. generace s palubkou po faceliftu.
→ alpin: z Fabie prvni generace

Ee, jsou to postranni vydechy z Octavky 1. generace s palubkou po faceliftu.
23:27:20
28.08.2010
28.08.2010

afro100
-> Tomáššš: www.vkdskoda.wz.cz/katalo
g%20dilu.htm
23:25:13
28.08.2010
28.08.2010

Tomáššš
Predator3D 26.08.10 21:56:14 napsal:
a potieto vrsky sa daju este kupit ? cena ?
a potieto vrsky sa daju este kupit ? cena ?
23:22:23
28.08.2010
28.08.2010

stepan
-> myschaak AZNP K.Hora: Copak to v těch Močovicích kopeš? 

23:13:41
28.08.2010
28.08.2010

rockboy
Arnold 28.08.10 22:15:54 napsal: → palinator: KIA znamena Kill In Action (cesky:zabit v akci)

jestli zabit v akci tak možná Killed In Action, ale jinak sorry za OT

jestli zabit v akci tak možná Killed In Action, ale jinak sorry za OT
22:16:21
28.08.2010
28.08.2010

Arnold
-> alpin: z Fabie prvni generace 

22:15:54
28.08.2010
28.08.2010

Arnold
-> palinator: KIA znamena Kill In Action (cesky:zabit v akci)


22:15:08
28.08.2010
28.08.2010

alpin
-> jaromír: s coho su tie vetracky ?
22:12:44
28.08.2010
28.08.2010

palinator
-> Klubko_:
A od CIA je to blízko ke KIA
A od CIA je to blízko ke KIA

22:00:28
28.08.2010
28.08.2010

afro100
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : display
22:00:09
28.08.2010
28.08.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> jaromír 28.08.10 21:42:33: Co má být to vpravo dole místo přihrádky?
21:42:33
28.08.2010
28.08.2010

jaromír
a po
21:39:42
28.08.2010
28.08.2010

jaromír
před
20:42:27
28.08.2010
28.08.2010

myschaak AZNP K.Hora
a po....dávám mu hodně žrát,pak roste jak z vody

20:41:23
28.08.2010
28.08.2010

myschaak AZNP K.Hora
před
21:56:14
26.08.2010
26.08.2010

Predator3D
a po
21:55:05
26.08.2010
26.08.2010

Predator3D
tak konečne vyvařování před
06:51:00
26.08.2010
26.08.2010

MATTESS
-> Radek Retro eLeSo: ta cena je skutečně směšná
Mně hlavně vadí komplikované čištění mezi písmenky
Mně hlavně vadí komplikované čištění mezi písmenky
01:20:54
26.08.2010
26.08.2010

Arnold
a zatim po


01:19:51
26.08.2010
26.08.2010

Arnold
pred
23:15:32
25.08.2010
25.08.2010

tunerlada
-> rsvancara: -> Apple STS Chvojkovice-Brod: držák rezervy je ok (madlo už je tak jak má být) hadice od ostřikovačů nové momentálně nemám a topení budu jak auto uklidím na zimu vytahovat a komplet čistit tak že žůžový již nebude.Stejně lak na autě byl dělanej mnou nezkušeným lakýrníkem v polních podmínkách takže je špatnej,příprava pod něj jakbysmet a jak bude nová dílna tak začínám stavět jiného pokud plány vyjdou
..tenhle je můj učební 
..tenhle je můj učební 
16:45:41
25.08.2010
25.08.2010

Radek Retro eLeSo
-> MATTESS: kdyby tenhle novej nestál takhle směšně,tak šel taky dolu

