
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
22:10:38
27.07.2017
27.07.2017

MajoLR
22:03:41
27.07.2017
27.07.2017

minno
-> castrol: samozrejme, tlmiaci alkyton 
-> isti: Tak ked uz renovacia, tak poriadna.

-> isti: Tak ked uz renovacia, tak poriadna.
16:08:50
27.07.2017
27.07.2017

isti
-> minno 27.07.17 08:08:34: To je blázon,nalakoval aj zadnú časť
,bolo to trošku hrdzavé,hlavne pánty.Ja ešte stále vozím v aute tvoje-moje sedačky a vterajší nákup
,bolo to trošku hrdzavé,hlavne pánty.Ja ešte stále vozím v aute tvoje-moje sedačky a vterajší nákup
15:52:06
27.07.2017
27.07.2017

castrol
-> minno: dufam ze aspon nejaka tlmiaca farba 

15:24:41
27.07.2017
27.07.2017

miguelias
Před, a během... 

14:58:18
27.07.2017
27.07.2017

MajoLR
12:35:59
27.07.2017
27.07.2017

minno
-> castrol: obrúsením a nafarbením

12:11:46
27.07.2017
27.07.2017

castrol
-> minno: renovacia nafarbenim 

08:08:34
27.07.2017
27.07.2017

minno
-> isti: rýchla renovácia započatá
medzi a po:
medzi a po:18:29:34
24.07.2017
24.07.2017

minno
-> Tuner#2 - zrušená registrace 24.07.17 17:37:46: Aj ja používam Tempo pri rozlešťovačkách takýchto drobných opráv

17:37:46
24.07.2017
24.07.2017

Tuner#2 - zrušená registrace
-> suri 24.07.17 07:07:24: Takové opravy mě nebaví, ale nenachám tam orvaný holý plech, to bych se s tím po dvou zimách mohl rozloučit.
-> vhml 24.07.17 08:30:35: Origo srej od Motipu. Napřed metla a pak čirý krycí lak. Základ je si to dobře zalepit a končit někde u hrany. Já končím u začátku ťopkovadla na prahu a na dveří na té hrance. Do stran je volný rozstřik přirozeným tahem rukou. Hrana na dveřích je pak ještě vzaná 500 a 2000 pod vodou a tempem, který ač nemám rád, tak na tohle rozbroušení čerstvýho laku v přechodech je nejlepší.
-> vhml 24.07.17 08:30:35: Origo srej od Motipu. Napřed metla a pak čirý krycí lak. Základ je si to dobře zalepit a končit někde u hrany. Já končím u začátku ťopkovadla na prahu a na dveří na té hrance. Do stran je volný rozstřik přirozeným tahem rukou. Hrana na dveřích je pak ještě vzaná 500 a 2000 pod vodou a tempem, který ač nemám rád, tak na tohle rozbroušení čerstvýho laku v přechodech je nejlepší.
08:30:35
24.07.2017
24.07.2017

vhml
-> Tuner#2 - zrušená registrace 23.07.17 21:10:53: čim jsi to stříkal, že je to takhle hezky schovaný? Nějaký 2K sprej?
08:22:52
24.07.2017
24.07.2017

Nwkt
-> StepaNoFUN 23.07.17 21:28:25: To nevím kde chybí
všechno drží kde má 
roletku jsem zatím nezkoušel, musím dopasovat C sloupky - vyříznout stropnici
všechno drží kde má 
roletku jsem zatím nezkoušel, musím dopasovat C sloupky - vyříznout stropnici
07:07:24
24.07.2017
24.07.2017

suri
-> Tuner#2: takéto opravy musia človeka baviť , ja už to ani neskúšam lebo výsledok poznám vopred ...
00:46:56
24.07.2017
24.07.2017

saskyn2
-> StepaNoFUN: JJ, takovej dost atyp obdelník, M5, ale rozměry bych řekl spíš tak 8X20X3
21:28:25
23.07.2017
23.07.2017

StepaNoFUN
-> Nwkt: No jednu průměrem závitu odpovídající jsem našel...
-> saskyn2: Obdélník se závitem M5 odhadem 10x14mm a sílou cca 4mm?
-> Nwkt: Co ta roleta? tomu vařenýmu docela věřím, ale lepení v týhle ploše moc ne. Byl to pokus. Líp to neumím...
-> saskyn2: Obdélník se závitem M5 odhadem 10x14mm a sílou cca 4mm?
-> Nwkt: Co ta roleta? tomu vařenýmu docela věřím, ale lepení v týhle ploše moc ne. Byl to pokus. Líp to neumím...
21:10:53
23.07.2017
23.07.2017

Tuner#2 - zrušená registrace
... a po. Rychlá oprava vždy až večer po práci na fasádě. Chtělo to ještě jednou překytovat/přebrousit, ale nějak na to není čas ani chuť.
21:09:14
23.07.2017
23.07.2017

Tuner#2 - zrušená registrace
...v průběhu
21:08:51
23.07.2017
23.07.2017

Tuner#2 - zrušená registrace
v průběhu...
21:08:28
23.07.2017
23.07.2017

Tuner#2 - zrušená registrace
Před 

20:52:56
23.07.2017
23.07.2017

Nwkt
-> saskyn2: Jo, včera jsem s tím odjel. Všechny matičky jsou kde mají bejt 

11:45:32
23.07.2017
23.07.2017

saskyn2
-> Nwkt: A už máš našroubováno z5? Žádná matička nevypadla z úchytu?
11:31:04
23.07.2017
23.07.2017

Nwkt
-> saskyn2: Nebylo to tak hrozný, po vyndání řidičovo sedačky tam šla docela dobře přes zadní dveře
09:54:29
23.07.2017
23.07.2017

suri
-> saskyn2: v škoda , ale musím prvé aj tak poriešiť ten dif
23:47:54
22.07.2017
22.07.2017

saskyn2
-> suri: Na supa bohužel nee
23:13:33
22.07.2017
22.07.2017

suri
-> saskyn2: nemáš peknú na combi superb? mám ju poškodenú
09:53:42
22.07.2017
22.07.2017

Nwkt
-> saskyn2: Tvl nestraš 

23:12:44
21.07.2017
21.07.2017

saskyn2
Tahle stropnice se v životě nerozlepí, taky jsem to onehdá bral normálně hadicí a smetákem
Horší oprc je jí pak nezašpinit při nandavání Z5. A ty úchyty matiček ve střeše vymyslel fakt debil, to si ještě užiješ. Ale třeba stropnice na G3 je zlo, na tu stačí špatně dejchnout a už se z té vlhkosti rozlepuje
Horší oprc je jí pak nezašpinit při nandavání Z5. A ty úchyty matiček ve střeše vymyslel fakt debil, to si ještě užiješ. Ale třeba stropnice na G3 je zlo, na tu stačí špatně dejchnout a už se z té vlhkosti rozlepuje
22:34:34
21.07.2017
21.07.2017

Fávo forever
-> StepaNoFUN: Skvělý, takže jak budu mít čas, vrhnu se na to.
22:32:09
21.07.2017
21.07.2017

StepaNoFUN
-> Fávo forever: Zaím se mi to nestalo.
22:29:10
21.07.2017
21.07.2017

Fávo forever
-> StepaNoFUN: A nebojíš se, že se to pak rozlepí?
22:27:40
21.07.2017
21.07.2017

StepaNoFUN
-> Fávo forever: Tepovač Karcher, kombinováno s čističem interiéru od fy. Berner...
22:25:22
21.07.2017
21.07.2017

Fávo forever
-> StepaNoFUN 21.07.17 22:09:30: Tepováno? .. též mě to čeká
22:16:11
21.07.2017
21.07.2017

StepaNoFUN
-> Nwkt: Zadohrab tam stojí... Dokonce tam i dojel vlastní silou. Teda místo nádrže má kanystr a chvili jsme se prali, ale nakonec dojel... Je potřeba rozebrat na prvočinitele...
22:12:47
21.07.2017
21.07.2017

StepaNoFUN
Tahle sračka z blbý stropnice (kam se nemá co vsáknout) vytekla...
22:12:43
21.07.2017
21.07.2017

Bery
-> Nwkt: nech si tu špionáž...
22:11:12
21.07.2017
21.07.2017

Nwkt
-> StepaNoFUN 21.07.17 22:09:30: Ha vzádu vidím zadohrab 

22:09:30
21.07.2017
21.07.2017

StepaNoFUN
A finále...
22:08:37
21.07.2017
21.07.2017

StepaNoFUN
Tady vyčištěno z "větší" půlky...
22:07:37
21.07.2017
21.07.2017

StepaNoFUN
Po vysátí na sucho...
18:21:00
06.07.2017
06.07.2017

HLT
A po
18:19:53
06.07.2017
06.07.2017

HLT
Konečně venku sviňa jedna! Tady před
20:03:46
21.06.2017
21.06.2017

ZdenoR
Uvidíme co vydrží ERTACETAL
19:59:37
21.06.2017
21.06.2017

ZdenoR
Pokud někdo chce puzzle ozvěte se rychle než to dam na bazoš.
19:54:16
21.06.2017
21.06.2017

ZdenoR
Nějak divně se mi ten fofrklacek klepal
17:13:50
21.06.2017
21.06.2017

castrol
-> Luky:
-> Jozka: to chce cvik a pojde to
-> Jozka: to chce cvik a pojde to15:10:54
21.06.2017
21.06.2017

Danster
-> Jozka: Ahá
Tak to jsi mě dostal kdyby ty obrázky byli obráceně tak bych si myslel že tam je něco naložený, ale takhle mě napadly pružiny.
V tom případě velkoplošný poklice chápu.
Tak to jsi mě dostal kdyby ty obrázky byli obráceně tak bych si myslel že tam je něco naložený, ale takhle mě napadly pružiny.V tom případě velkoplošný poklice chápu.
12:35:51
21.06.2017
21.06.2017

Jozka
-> Luky: 
-> castrol: Inu ano - nijak extra moc to s nima nebrzdilo..

-> castrol: Inu ano - nijak extra moc to s nima nebrzdilo..

12:28:50
21.06.2017
21.06.2017

Luky
-> castrol: pokud PŘED bylo dole, a PO je nahoře, tak bych řekl, že už tam nejsou. Just sayin´... 

Mal si to vyhádzať všetko aj s kobercami...

