
-> castrol: ty áno, ja nie









Ale občas tam niekto sedí a bolo to proste nahovno, keď sa tam nedalo poriadne vliezť bez toho, aby sa človek celý poskladal.





)


tady cisty hlinik






a to že to není šáde mě nezajímá










pravda na benzinke to pozuje kruto


Alebo boksom?

















:

Som proste štítkofil




