pred a po

prohledat
14474 příspěvků (zobrazeno 8314 až 8363) od 05.03.2008 do 16.02.2026, založil/a targa 2
řadit dle data
23:13:32
20.03.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: tak to je super 8
23:11:55
20.03.2011
Mr_Kubas
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 20.03.11 22:48:46 napsal:
→ Radek Retro eLeSo 20.03.11 22:46:17: Super podlaha.
1
Voe, co máš proti. Máme to po celým baráku pod plovoučkou nebo linem 3
23:11:06
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: je tam tohle(mimo bráchy1 )
zvětšit pred a po - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 20.03.2011 23:11:06
23:08:54
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: vedle kuchyně je pokoj a tohle je slepý čily lom střechy není protaženej až na zem,ten kdo to udělal byl debil-žádná izolace a v pokoji je míň místa81
23:06:49
20.03.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo 20.03.11 23:04:38: co tam bolo? tajna chodba ?
23:05:14
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
a nakonec zazdily
zvětšit pred a po - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 20.03.2011 23:05:14
23:04:38
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
tak sme bourali
zvětšit pred a po - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 20.03.2011 23:04:38
23:03:21
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
i tohle na nás čekalo pod tapetama81
zvětšit pred a po - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 20.03.2011 23:03:21
23:01:06
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: díky,nemám bohužel foto ůplně před ale změna obrovská,hlavně nebyl původně odpad a voda jen studená
22:54:42
20.03.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo 20.03.11 22:51:56: pekna zmena 4
22:52:42
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : tam toho ještě přibylo,neboj4
22:51:56
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
22:51:07
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
ještě tady před
zvětšit pred a po - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 20.03.2011 22:51:07
22:48:46
20.03.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Radek Retro eLeSo 20.03.11 22:46:17: Super podlaha. 1
22:48:38
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
a po
samo že už to vypadá kompletnějc ale vše sme nefotily
jinak linka se přesouvala na stranu po,komplet elektrika,zdi,strop,nová voda+odpad atd atd
zvětšit pred a po - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 20.03.2011 22:48:38
22:46:17
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
22:43:32
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
22:36:49
20.03.2011
MOLSO
-> Lubes: krásne omalovánky 1
22:18:30
20.03.2011
Lubes - zrušená registrace
a po-konečne na aute 4
zvětšit pred a po - obrázek od Lubes - zrušená registrace vložen 20.03.2011 22:18:30
22:17:38
20.03.2011
Lubes - zrušená registrace
pred-takto vyzerala pôvodná náprava
zvětšit pred a po - obrázek od Lubes - zrušená registrace vložen 20.03.2011 22:17:38
21:48:57
20.03.2011
poldy
-> krtik: diki ,aj mne sa pacia 1
21:34:48
20.03.2011
krtik
-> poldy: parádní!! Moc pěkný kola, takováhle barevná kombinace se mi dycky líbila 6
21:24:57
20.03.2011
poldy
21:23:17
20.03.2011
poldy
16:28:29
14.03.2011
Joki
Omlouvám se. Fotky smazány 4
12:55:47
14.03.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Radek Retro eLeSo: Na to bude spešl fotka.
09:16:18
14.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: ještě bych dodal zatření před zadnim kolem a kousek lemu3 3 3
07:49:52
14.03.2011
OndraKrupi
-> 1560: před: zavřený okno řidiče a střešní a nandaný pokličky na kolech a po: otevřený střešnák a okno řidiče a sundaný pokličky 3 3 3 3 tim se tu musí každej pochlubit4 47
02:08:56
14.03.2011
1560 - zrušená registrace
Zase někdo kazí původní smysl tématu.
21:42:14
13.03.2011
Dušan
-> Tomáššš: GO jen hlavy, zbytek ocista. Vyfuk je taky jiny, ale s tim se na skodovce moc udelat neda. Navic to je vybrakovany vyfuk co mam na fabii.
21:05:51
13.03.2011
Tomáššš
-> Dušan: tak mensia alebo vacsia ? 6

mne sa ten paci vyfuk 1 ten nepresiel GO ako motor a stale ma ten isty vzhlad 1
20:39:09
13.03.2011
Dušan
-> Pavel P..: asi tak 3
-> J3STER: je to ten stejnej 1 akorat po takove mensi vetsi predelavce viz karta
20:28:16
13.03.2011
Jarda/felda
-> J3STER 13.03.11 20:21:52: ten je jenom vypranej v pervolu 3 3 3
20:21:52
13.03.2011
J3STER
-> Dušan: Dal jiný motor.4
20:15:57
13.03.2011
castrol
-> Pavel P..: -> myschaak AZNP K.Hora: vsetko zle nema plechy okolo motoru
20:14:54
13.03.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P..: +jiná hadička od rozdělovače1
19:52:45
13.03.2011
tunerlada
-> Pavel P..: 3
19:17:34
13.03.2011
Pavel P..
-> Dušan: sundal si šusplechy a rouru předehřevu?40 1
14:40:55
13.03.2011
Dušan
14:40:36
13.03.2011
Dušan
15:45:11
06.03.2011
Don_pepe
Moje nejoblíbenější hračka z dětství potřebovala už generálku...
zvětšit pred a po - obrázek od Don_pepe vložen 06.03.2011 15:45:11
22:51:44
05.03.2011
Tommyk
-> OJOUCH: super, dik :)
22:49:48
05.03.2011
OJOUCH
tak asi tak no
zvětšit pred a po - obrázek od OJOUCH vložen 05.03.2011 22:49:48
22:47:53
05.03.2011
OJOUCH
V lete to prijde olakovat u lakirnika at to je teda poradne!!!
22:47:33
05.03.2011
Tommyk
-> OJOUCH: to je dobre :) jak moc to bylo shnili na podbehach?
22:46:27
05.03.2011
OJOUCH
-> Tommyk: Jsou tam i novy podbehy i lemy kdyz neco delam tak poradne!!!!4
22:42:55
05.03.2011
Tommyk
-> OJOUCH: je to vyvařený i pod tím?
22:39:11
05.03.2011
OJOUCH
a po lak neni nic moc
zvětšit pred a po - obrázek od OJOUCH vložen 05.03.2011 22:39:11
upraveno 1x, naposled 05.03.2011 22:40:00
22:38:18
05.03.2011
OJOUCH
Tak na pracovnim auti pred!
zvětšit pred a po - obrázek od OJOUCH vložen 05.03.2011 22:38:18
16:17:18
05.03.2011
Stepix
Extreme Tyres