pred a po

prohledat
14474 příspěvků (zobrazeno 8264 až 8313) od 05.03.2008 do 16.02.2026, založil/a targa 2
řadit dle data
19:14:07
27.03.2011
CpEaRjHaY-průserář
-> Radek Retro eLeSo: A odstraňovalsi i zbytky asfaltu??Popř jak a čím1
19:09:52
27.03.2011
suri
-> Radek Retro eLeSo: ja na tom mám skôr vrstvy blata a špiny ako mastnotu
19:08:22
27.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> suri: co bylo mastný sem utřel technickym benzínem a zbytek teplá voda s jarem a rejžák4 -> CpEaRjHaY-průserář: wapku nemám jen klasickou hadici ale jednou za čas zajedu a nemam to daleko
19:02:57
27.03.2011
CpEaRjHaY-průserář
-> suri: To je fakt,nemusí se to už aspoň drhnout kartáčem
19:02:07
27.03.2011
CpEaRjHaY-průserář
-> Radek Retro eLeSo: Tak pokud máš vapku tak kolo ani sundávat nemusíš.Co sem si jí pořídil tak se s tím vymejmá všechno krásně.Žádný že vlezeš pod auto a napadá na tebe plno bordelu ..
19:01:28
27.03.2011
suri
-> CpEaRjHaY-průserář: nevydrží to dlho lenže to ošplechneš a je to čisté -> Radek Retro eLeSo: tiež mám takúto 10 ročnú špinu s ktorou nejde wabka hnúť , takže to rozhodím , zoberiem kefu a vydrhnem
18:57:39
27.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> CpEaRjHaY-průserář: ted' se to bude líp udržovat než předtim když na to nikdo nehráb,ale sundat kolo a omejt nezabere tolik času
18:54:49
27.03.2011
CpEaRjHaY-průserář
-> Radek Retro eLeSo: Jo vypadá to hned líp ael sem zvědavej jak dloho ti to vydrží takhle čisté.. Já to umyl davkrát zapršelo a byly zase jak prase8
18:46:52
27.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> suri: já to naštěstí předmyl když byli tlumiče venku a pak ještě jednou po wapce,stejně to ale ještě properu až barva zaschne,jinak se mi to taky líbý1
18:43:23
27.03.2011
suri
-> Radek Retro eLeSo: roboty to je ale je to potom paráda také čisté
18:39:04
27.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> suri: i zadní sem dělal a nechal na tom málem ruce1
18:38:08
27.03.2011
Radek Retro eLeSo
a po
natřeno na černo a i zbytek okolo
zvětšit pred a po - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 27.03.2011 18:38:08
18:38:02
27.03.2011
suri
-> Radek Retro eLeSo: vyumývaný ten podbeh máš parádne
18:36:43
27.03.2011
Radek Retro eLeSo
brzdy před
dostali po zimě zabrat
zvětšit pred a po - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 27.03.2011 18:36:43
18:31:55
27.03.2011
Radek Retro eLeSo
po
guma Semperit (175/70R14) r.v. 2008-nová
barva sundaná barvožroutem a drát'ákem ve vrtačce,stříknutý barvou na Škodovky(tu si vybrala mladá a střed načerno
zvětšit pred a po - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 27.03.2011 18:31:55
upraveno 1x, naposled 27.03.2011 18:32:27
18:29:32
27.03.2011
Radek Retro eLeSo
před
guma ňákej Tyfoon(185/60R14)r.v. 2001 a hodně mrtvá
disk postříkanej stříbřenkou na špinavym podkladu
zvětšit pred a po - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 27.03.2011 18:29:32
13:38:28
27.03.2011
darklord
-> MATTESS: vyprava v perwole?
13:33:27
27.03.2011
MATTESS
-> Nwkt: pedály nasadím na závěr "vyletnění"1
-> Matthes, záškodník z TechWebu: levá - zima, pravá - jaro
-> LiMaK - 742 forever: levá - N6303, pravá - Fuji S2000HD
3
11:04:51
27.03.2011
Nwkt
-> MATTESS: maska, sloupky 1 co pedály už jsi nandal?
09:52:39
27.03.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> LiMaK - 742 forever: Tjn, fotka vpravo vypada zivejsi, lepsi 3
09:50:35
27.03.2011
LiMaK - 742 forever
-> MATTESS: nový foťák?! :-D
09:07:19
27.03.2011
MATTESS
decentní změna zevnějšku
zvětšit pred a po - obrázek od MATTESS vložen 27.03.2011 09:07:19
19:49:32
23.03.2011
suri
-> Tommyk: abs nemá nič z brzdami a funguje to
19:49:09
23.03.2011
vhml
-> Tommyk: ABSce to je jedno
19:44:55
23.03.2011
Milan 136
-> Tommyk: jo, zvedák je fajn5
19:43:35
23.03.2011
Tommyk
kluci a nevite co velky brzdy a ABS?
jde to nejak skloubit dohromady?
19:42:01
23.03.2011
Pavel P..
-> Nepér: do MTX dělítek vejdou5
19:39:09
23.03.2011
Nepér
-> Milan 136: Nojo, bohužel do 13" liťáčků se velký brzdy asi nevejdou 10
upraveno 1x, naposled 23.03.2011 19:40:06
19:37:16
23.03.2011
Tommyk
-> Milan 136: nejvíc se mi na tom líbí ten zvedák 1 jinak pěkný brzdy 4
19:33:18
23.03.2011
Milan 136
A po. Brembo MAX+Textar
zvětšit pred a po - obrázek od Milan 136 vložen 23.03.2011 19:33:18
19:32:32
23.03.2011
Milan 136
06:59:17
22.03.2011
Hřib
-> Vojťas: tam se narve duše, nee? 10
19:26:35
21.03.2011
Vojťas
-> poldy: ano myslim presne to co pise Hřib.
17:10:18
21.03.2011
Hřib
-> poldy: asi myslí ty hnusné oloupané a zoxidované patky, kde má držet guma...
16:08:59
21.03.2011
poldy
-> Vojťas: co myslis teraz ? nechapem
14:45:14
21.03.2011
Lubes - zrušená registrace
-> MOLSO: tak potom som rád 4 5
13:45:45
21.03.2011
Vojťas
-> poldy: tys to to jinak nechal jak to je? neni to skoda?
13:11:09
21.03.2011
poldy
-> minno: jj limce su lestene
mam este takuto...
zvětšit pred a po - obrázek od poldy vložen 21.03.2011 13:11:09
09:45:45
21.03.2011
MOLSO
-> Lubes: problem nie je vo vasom prijmaci ja som len skonstatoval ze su to krasne omalovanky 1
09:34:23
21.03.2011
Lubes - zrušená registrace
-> MOLSO: no tak potom kde je problém?1 ....ja som za to aby podvozok bolo vidno 4 9
09:27:09
21.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> Max: díky,už to fakt chtělo,já bydlim už třetí rok s přítelkou a bylo potřeba mít funkční kuchyň,ještě sou dodělávky ale nejde vše hned takže to znám4
09:19:01
21.03.2011
minno
-> poldy 20.03.11 21:24:57: krása. límce sú leštené? nemáš niekde detailnejšie foto?
09:18:03
21.03.2011
Max
-> Radek Retro eLeSo: moc pěkná změna 4 spousty práce,času a peněz. Máš muj obdiv, já budování teďka moc nedávám....neni čas... Udělal jsem jednu místnost, zhruba 2x překročil rozpočet... Ale jelikož to obývám momentálně sám se psem, nikdo neremcá tak mě nic moc nenutí 3
08:52:53
21.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) 20.03.11 23:41:01: jako časem asi jo protože je to ůplně zbytečně zazděný a hodně tepla de dopryč,pokoj je zatim sklad z celýho baráku ale časem???,momentálně na to fakt finančně ani časově nemam81
08:30:17
21.03.2011
MOLSO
-> Lubes: mne sa farbičky pačia 1
08:22:32
21.03.2011
Lubes - zrušená registrace
-> MOLSO: 1 viem že sú tam nejaké tie farbičky ale tak ked je náprava po GO tak si myslím že to nevadí :-)...ide len o moj dobrý pocit 4
23:41:01
20.03.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Radek Retro eLeSo: Vybourat a předělat by byla asi až moc náročný, že? Nevyplatilo by se to. 10
23:40:00
20.03.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Syny: V Rakousku běžná věc... takovou místnost mají běžně v baráku. 4
23:27:59
20.03.2011
Syny
-> Radek Retro eLeSo: Udelej tam dvirka a zavirej tam zlobivy deti jednou 3
23:15:49
20.03.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: nechápu proč to někdo takhle do*ebal
naproti to neudělali a je tam super špajz4
Extreme Tyres