skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
12:22:42
14.03.2009
14.03.2009

Tuneman2
před
12:20:10
14.03.2009
14.03.2009

Vojťas
-> beastyLA - ten první: to ano, ale preci ti nemuze rict jestli to lip drzi na litakach nebo plechac kdyz to lip drzi hlavne kvuli tem gumam ;-)
10:23:08
14.03.2009
14.03.2009

beastyLA - ten první
-> Dave - ten pátý: nekamenuj me, ale ta maska "pred" je hezčí

09:51:24
14.03.2009
14.03.2009

Max
-> Dave - ten pátý: on asi myslel tu SPZ :-)
02:00:31
14.03.2009
14.03.2009

Dave - ten pátý
-> beastyLA - ten první: Ne dal jsem si novej chlasič, masku a tak...

01:58:07
14.03.2009
14.03.2009

beastyLA - ten první
-> Dave - ten pátý: to je šrek? prodáváš do frencie?


01:52:34
14.03.2009
14.03.2009

Dave - ten pátý
Po...

01:51:21
14.03.2009
14.03.2009

Dave - ten pátý
v průběhu...

01:50:05
14.03.2009
14.03.2009

Dave - ten pátý
Před...
22:19:18
13.03.2009
13.03.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Max: hezky pěkně)
22:13:47
13.03.2009
13.03.2009

beastyLA - ten první
-> Vojťas: to ano, ale přeci jen je vetší zátěž na osách a tím by to auto mělo být více ovladatelné, více sedět a méně plavat - alespon dle příruček...

21:49:08
13.03.2009
13.03.2009

doly120
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: Byl u krbu

16:27:37
13.03.2009
13.03.2009

Max
a ještě jedna :-)
16:26:46
13.03.2009
13.03.2009

Max
a po....
po vyvaření (lemy + co bylo třeba) výměna všech dveří a kapoty + lak
renovovaný alu kola
vyměnit řidičovi a nalakovat 5tý vrata zbylo na kamaráda kterej ho bral
po vyvaření (lemy + co bylo třeba) výměna všech dveří a kapoty + lak
renovovaný alu kola
vyměnit řidičovi a nalakovat 5tý vrata zbylo na kamaráda kterej ho bral
16:24:55
13.03.2009
13.03.2009

Max
už je to teda delší doba...šel pryč v listopadu 08...
takže před...
takže před...
16:17:13
13.03.2009
13.03.2009

Vojťas
-> beastyLA - ten první: asi bude tezko porovnavat vlastnosti plechu a litaku kdyz tam ma uplne jiny gumy

15:22:51
13.03.2009
13.03.2009

Martin33
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: tipuju že rovnyl horkovzduškou 

15:05:48
13.03.2009
13.03.2009

OndraKrupi
-> doly120-ten třetí:o): co si s tim dělal?
13:25:25
13.03.2009
13.03.2009

doly120
No a po

13:22:30
13.03.2009
13.03.2009

doly120
Před

11:05:00
13.03.2009
13.03.2009

beastyLA - ten první
-> stika87: a co jízdní vlastnosti? stejné? jak se to vůbec chová? říká se, ža na předohrabech to nemá žádný vliv ale na zadohrabech... litáky jsou přeci jen těžší... takže by to mohlo minimálně lépe sedět v zatáčkách, ne?


22:20:51
12.03.2009
12.03.2009

stika87 - Maschinenführer
-> beastyLA - ten první: je to hezci


22:03:32
12.03.2009
12.03.2009

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
stika87 12.03.09 18:07:32 napsal:
→ Tomo-čistič karbecov: se koukni na datum fotky
nejak som prehliadol ten datum

→ Tomo-čistič karbecov: se koukni na datum fotky

nejak som prehliadol ten datum

20:51:19
12.03.2009
12.03.2009

beastyLA - ten první
-> stika87: a je znát nějaký rozdíl? mezi klasickým plechem a litakem?
20:13:15
12.03.2009
12.03.2009

maca
RON 12.03.09 20:10:43 napsal:
→ maca: hale ta mrizka je naka divna, nebo je to origo?origo není,to si nechal předchozí majitel udělat
→ maca: hale ta mrizka je naka divna, nebo je to origo?origo není,to si nechal předchozí majitel udělat

20:10:43
12.03.2009
12.03.2009

RON
-> maca: hale ta mrizka je naka divna, nebo je to origo?
18:29:36
12.03.2009
12.03.2009

stika87 - Maschinenführer
-> doly120-ten třetí:o): o vejkendu ma bejt pekne ;-) tak treba bude i u nas :)
18:28:23
12.03.2009
12.03.2009

doly120
-> stika87: To se máš.. já plánoval jak o prázdninách probudím rapida, a vytáhnu z garáže na projíždku a hovno
místo slunce padá sních
místo slunce padá sních
18:08:01
12.03.2009
12.03.2009

stika87 - Maschinenführer
-> beastyLA - ten první: je to supr ty kola hej fakt jak novy ;-) jsme na to nazul jeste cerny cepicky a fakt mnamka :)
18:07:32
12.03.2009
12.03.2009

stika87 - Maschinenführer
-> Tomo-čistič karbecov: se koukni na datum fotky


18:07:14
12.03.2009
12.03.2009

stika87 - Maschinenführer
-> doly120-ten třetí:o): svitilo :-P bylo pekne tak sjem ji vytah a prezul :))) ale foukal jeste studenej :)
17:37:53
12.03.2009
12.03.2009

maca
mlhovka po

17:37:17
12.03.2009
12.03.2009

maca
mlhovka před
17:26:01
12.03.2009
12.03.2009

beastyLA - ten první
-> stika87: 12.03.09 16:49:38 máš zde ještě špatnou soz, nebo to je schválně? 

17:26:00
12.03.2009
12.03.2009

doly120
-> Nwkt: Tak to by měl někdo vysvětlit proč u nás od rána sněží?

17:24:33
12.03.2009
12.03.2009

beastyLA - ten první
-> stika87: slušné
jak kdyby vyjela z tovární linky
jak kdyby vyjela z tovární linky
17:05:49
12.03.2009
12.03.2009

Nwkt
-> doly120-ten třetí:o): Dneska dopoledne taky v Plzni
17:04:59
12.03.2009
12.03.2009

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> doly120-ten třetí:o): to je minulorocna fotka


17:04:16
12.03.2009
12.03.2009

doly120
-> stika87: U vás svítí slunko?

16:50:22
12.03.2009
12.03.2009

stika87 - Maschinenführer
po 

16:49:38
12.03.2009
12.03.2009

stika87 - Maschinenführer
pred 

09:07:02
10.03.2009
10.03.2009

Plisek
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: já bych řek že to vypadalo líp před
21:27:07
09.03.2009
09.03.2009

spartra
-> Jirik - ředitel Zeměkoule: nestavíme snad

20:21:22
09.03.2009
09.03.2009

m8rinek
-> Jirik - ředitel Zeměkoule: nevěřim 

20:17:16
09.03.2009
09.03.2009

suri
-> Jirik - ředitel Zeměkoule: Ahoj :))
20:11:46
09.03.2009
09.03.2009

Jirik grilovaný - zrušená registrace
16:14:40
09.03.2009
09.03.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Plisek: ted nevim jestli bylo lepčí před nebo po

14:43:13
09.03.2009
09.03.2009

Plisek
.
14:42:43
09.03.2009
09.03.2009

Plisek
a po
14:30:40
09.03.2009
09.03.2009

Plisek
v průběhu
