→ Majklsto: ak to aj za mesiac zajde,prebehnem to
silichronom a je. ale pochybujem ze to zajde,vylestil som ventilove vyko
z facka a uz to je roj a je stale rovnake len zaprasene
To víko jsi leštil pastou nebo silichromem?
Je fakt luxusní.
To víko jsi leštil pastou nebo silichromem?
Je fakt luxusní.






a máme tu stk











v poho 



i se středovým plastem
a 13´´ myslíš, že by je něco napadlo?










jen ne ty plechy 


jj hlavní je vzorek
nikdy na autě nic podobneho nebylo
od výroby tam byla 14´´ s černým deklem uprostřed a toto barevne sladeni jsem chtěl zachovat...
ale díky
na stk by asi byl problem, s policii asi ne











, ale dost OT je to o autech, nebo o škodovkách či tak něco 





but the girls only
no jen aby

but the girls only 

tvuj smile *3195* je taky velmi vkusnej


















...ach ty krasne česke silnice
..grrrrr....uz se opravuje