











Náhoda je blbec no






Vidíš
My udělali spodek auta,vrch sme začali jen brousit a dál sme nedošli
Bo nás to přestalo bavit
Ale snad nebude toho kitu moc potřeba



pořád jen brousím a kituju a brousím a kituju a pořád je toho dost































.......... to je origo? nebo samodomo?to je origo... v těch nejchudčích výbavách tam dávali místo tachometru jen budík na tlak oleje... prej protože byl moc drahej ten náhon tachometru a mechanismus počítadla



.......... to je origo? nebo samodomo?








a prepájkovával som aj súčiastky z nich z jedného do druhého neviem načo










otačkomer značky MERA lumel 




