
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
22:36:51
21.06.2009
21.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof-Los Koramos: to asi dostanem vix na hrocháči....mííír

22:34:51
21.06.2009
21.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod:
a kakat místo na nočník do hrnce od světel
kamaráde a jsme mrtvy až si to přečte
a kakat místo na nočník do hrnce od světel
kamaráde a jsme mrtvy až si to přečte
22:33:45
21.06.2009
21.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof-Los Koramos: místo dudlíku budou cucat dorazy na nápravu, a bumbat budou z nové nádobky na ostřikovače


22:27:14
21.06.2009
21.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod:
to budou malý GLsatka

to budou malý GLsatka

22:25:32
21.06.2009
21.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof-Los Koramos: toho potomka snad ani ne, twe eště aby se toto množilo

22:24:49
21.06.2009
21.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> El_Burro: já na bmw klub nelezu, ale na e30foru sem pečenej vařenej, jako na virtu

15:52:47
21.06.2009
21.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora:
to tu dlouho nebylo
to tu dlouho nebylo
15:50:54
21.06.2009
21.06.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof-Los Koramos: 

15:15:39
21.06.2009
21.06.2009

Kaprof-Pisařík
myschaak AZNP K.Hora 20.06.09 23:00:16 napsal:
po bude až bude čas
řikáš až dostavim barák druhou GLS zasadim lípu a zplodim potomka

po bude až bude čas
řikáš až dostavim barák druhou GLS zasadim lípu a zplodim potomka

14:49:37
21.06.2009
21.06.2009

hawkeye
po

14:48:26
21.06.2009
21.06.2009

hawkeye
v průběhu
14:47:15
21.06.2009
21.06.2009

hawkeye
před
00:25:12
21.06.2009
21.06.2009

El_Burro
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Je to e34 3.5 šestiválec akorát je na tom mrtě práce:(.A na BMW Clubu se moc do diskuze nepřispívá
23:00:16
20.06.2009
20.06.2009

myschaak AZNP K.Hora
po bude až bude čas

22:59:50
20.06.2009
20.06.2009

myschaak AZNP K.Hora
v průběhu
22:59:31
20.06.2009
20.06.2009

myschaak AZNP K.Hora
před
21:00:19
20.06.2009
20.06.2009

aDAm
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: ee 2,5 to nebude M50 vypada jinak, filtr box na druhe straně, jiny viko motoru a expanzka je na chladici...
15:21:16
20.06.2009
20.06.2009

105
-> El_Burro: a pekne vylestit

15:03:50
20.06.2009
20.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: sry

15:02:56
20.06.2009
20.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof-Los Koramos: čti pořádně píšu e34 tzn 5tková řada
14:57:33
20.06.2009
20.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> El_Burro: coto je 3.5 nebo 2.5? e34 koukám
14:53:45
20.06.2009
20.06.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
-> El_Burro: Delej poradne 

13:26:51
20.06.2009
20.06.2009

105
-> El_Burro: koukam 6stihrnek co 

13:23:25
20.06.2009
20.06.2009

El_Burro
Po
13:22:41
20.06.2009
20.06.2009

El_Burro
Před
19:03:26
16.06.2009
16.06.2009

Borin - Král tuzerů
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: JJ ta je fakt dobrá...táta jí taky používá 

13:42:32
16.06.2009
16.06.2009

doly120
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: oki,díky moc


13:36:19
16.06.2009
16.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> doly120-ten třetí:o): kupoval sem, ji minulý týden v míchárně autolaků, takže vyrábí

13:12:37
16.06.2009
16.06.2009

doly120
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: To vypadá že už se asi nevyrábí:)
22:48:41
15.06.2009
15.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
toto je ono
21:55:21
15.06.2009
15.06.2009

doly120
-> Kaprof-Los Koramos: Njn,správný čech

21:54:47
15.06.2009
15.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> doly120-ten třetí:o):
ja si toho všim až ted..
ja si toho všim až ted..
21:53:04
15.06.2009
15.06.2009

doly120
-> Syny: Jéj...
21:50:27
15.06.2009
15.06.2009

Syny
-> doly120-ten třetí:o) 15.06.09 21:34:08: Tykraavo at zije ceskej narod...
21:49:03
15.06.2009
15.06.2009

doly120
-> Kaprof-Los Koramos: Když už tak už

21:46:07
15.06.2009
15.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> Grilované kuře:
twado kuli mě tady nekdo založil tema že si měnim koncovku za nickem občas ale ty to bereš z gruntu

twado kuli mě tady nekdo založil tema že si měnim koncovku za nickem občas ale ty to bereš z gruntu

21:42:43
15.06.2009
15.06.2009

doly120
-> Grilované kuře: Ty voe
Já myslel nějaký nový člen a ono tohleto
Mám to ale dlouhé vedení

Já myslel nějaký nový člen a ono tohleto
Mám to ale dlouhé vedení

21:40:51
15.06.2009
15.06.2009

doly120
-> Grilované kuře:
Řešíš detaily

Řešíš detaily

21:39:25
15.06.2009
15.06.2009

doly120
-> myschaak AZNP K.Hora:
To se ti jen zdá
To se ti jen zdá
21:39:19
15.06.2009
15.06.2009

Jirik grilovaný - zrušená registrace
-> doly120-ten třetí:o) 15.06.09 21:34:08: Joj, toť jakýs píčův obchod ne ? Jak chce někdo provozovat internetový kšeft, když nezná pravopis ? Já bych měl problémy od něj přijmout objednávku, páč bych ji hned červenou tužkou vyškrtal a dal mu bůra za pravopis.
Možná aj rákoskou cez hnáty. 
Možná aj rákoskou cez hnáty. 
21:35:37
15.06.2009
15.06.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> doly120-ten třetí:o): teď si s nim vychcal


21:34:08
15.06.2009
15.06.2009

doly120
-> Grilované kuře: Něco takového
www.zbozi.cz/?q=Vybra%C4.
..
www.zbozi.cz/?q=Vybra%C4.
..21:31:21
15.06.2009
15.06.2009

Nwkt
-> Grilované kuře: Jako že vibruje pořádně tvrdě 

21:30:43
15.06.2009
15.06.2009

Jirik grilovaný - zrušená registrace
Co to je vybrační ? 

13:36:49
15.06.2009
15.06.2009

doly120
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: No mám takovou velkou,žádnou vybrační. Je to velké jak flexa 230.
Oki,koukni na ten název:) Díky:)

Oki,koukni na ten název:) Díky:)

23:36:12
14.06.2009
14.06.2009

gim
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: njn zas je to o necem jinym :-D
23:21:04
14.06.2009
14.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> gim: tak tak, ta co mám pujčenou stála 8tis

23:15:33
14.06.2009
14.06.2009

gim
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: lesticku sezenes docela levne, nemyslim tim ty obouruc co koupis v ruznejch hoby marketech, ale tu vetsi ala flexa od cca 1700,- trebas totok www.domacitechnika.cz/lev
ne-dwt-op-180-tv mame od tydle firmy pasovku a parada. Nebo regulovatelnou flexu jen dokoupit lestici hlavu kotoucewww.zbozi.cz/?sId=3x__Yt.
..
23:05:08
14.06.2009
14.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod:


22:43:59
14.06.2009
14.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof-Los Koramos: no a kaviarový tousty, ty si wůl

